TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Whitney Houston


Whitney Houston

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Sāku jau rakstīt iekš Iglesiasa tēmas , bet tad izdomāju, ka var arī uztaisīt atsevišķu tēmu viņai. :) Ņemot vērā, ka šodien man vispār uznāca kkas uz viņu.


Ek, kur tie laiki... tik sen tas bija. Vēl kasešu pleijeris man bija ar radio, un bija laiks, kad klausījos būtībā tikai gaidot Vitnijas dziesmas (šo un I will always love you), un vēl atceros vienu reizi, kad ar māsu spēlējāmies ar  Bārbijām, un sāka skanēt radio, un es uzreiz pasūtīju māsu, ierubīju skaņu uz skaļāko un kaifoju. :D Un māsa visādi centās man traucēt (lieki piebilst, ka biju nikna). Jāaa, interesanti, ka tolaik man šī dziesma patika galvenokārt viņas dēļ, un Iglesias nemaz tā īsti neizcēlās man... :)

Vismīļākās man gan laikam ir no Miesassarga. Nupat filmu ielādēju, rīt ir plāns noskatities (UN, piespiest vīru noskatīties ar mani kopā :D ).


Un vēl šī man ļoti patīk... :)

Interesanti, bet pa lielam tas arī viss. Kopumā viņas mūzikai stils nav tā īsti manā gaumē, bet nu... daudz ko arī nezinu.

Šodienas atradums, klausoties šo to youtubē. Interesanti.. un patīkami. :) Un dziesma pati arī tāda patīkama... :)

0

2

Ek, tikko vēlreiz noskatījos "I have nothing". Jāa, ir lietas, kas nemainās. Kā teiksim skudriņas tajā brīdī no "Miesassarga", kad viņa dzied šo dziesmu, un spēcīgākajā brīdī aiziet uguņošana - ahhh :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Whitney Houston