TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » E. L. James "Fifty Shades" trilogy


E. L. James "Fifty Shades" trilogy

Сообщений 21 страница 40 из 117

21

Paloma написал(а):

Tad jau sarunāšu ar Tevi aizņemšanos

Okā :D

0

22

Perfekts citāts, kas rakturo Kristiana un Anas attiecības (no 2. grāmatas)  :love:

“There's a joy in my helplessness, joy in my surrender to him, and to know that he can lose himself in me the way he wants to. I can do this. He takes me to these dark places, places I didn't know existed, and together we fill them with blinding light. Oh yes...blazing, blinding light." - Anastasia Steele

0

23

love it  :love:

0

24

Tikko @ bookdepository pasūtīju visu triloģiju  :love: Pirmā grāmata iznāk pēc 3 dienām, abas pārējās 26. aprīlī  8-)

0

25

OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMG PLEASE, GOD, LET THIS HAPPEN!

0

26

Un vairs nav jautājuma par to vai filma būs. Filma būs! Lūk var izlasīt visu par to, kas beigu beigās ieguva tiesības:
http://www.hollywoodreporter.com/news/f … cus-305889

Savukārt šeit noklausīties casting director komentārus par to, ko viņi meklēs aktieros:
http://uk.eonline.com/news/the_awful_tr … uld/306532

0

27

Savukārt šeit pašas autores domas par šo grāmatu fenomenu:

All I have to say is BRITS ROCK!!!! :crazyfun:

0

28

YES YES YES Šodien beidzot saņēmu "Fifty Shades of Grey" grāmatu  :love: Nākamnedēļ jāgaida abas pārējās  :crazy:

0

29

Vuppiii, beidzot esmu saņēmusi abas pārējās grāmatas, līdz ar to mans triloģijas komplekts ir pilns  :love: Bet, bookdepository kko sev tur nočakarēja, kā rezultātā man ir viena lieka kopija 3. grāmatai "Fifty Shades Freed". Pašlaik viņām ir paaugstināta cena, sakarā ar augsto pieprasījumu. Un trešā grāmata piķo gandrīz 10eur. Ja kādam ir interese es savu lieko kopiju pārdošu par 5Ls ;)

0

30

Nina Dobrev Wouldn't Want to Star in Fifty Shades of Grey With Ian Somerhalder

As for whether Nina might go after the female lead Anastasia Steele alongside Ian, Nina said she doesn’t think it’d be such a good idea. “I think it’s best for any of the actors on The Vampire Diaries to kind of do their own things and create new characters,” Nina told MTV. Otherwise, “fans will… see me as Elena and they’ll see him as Damon if we do a film together.”

Nina thinks that either one or the other should approach the film, and since she’s never read the books and knows that Ian’s a fan-favorite for the part of Christian, she hopes he’ll be the one to land the role.

Pilnais raksts: http://www.wetpaint.com/the-vampire-diaries/articles/nina-dobrev-wouldnt-want-to-star-in-fifty-shades-of-grey-with-ian-somerhalder?utm_campaign=vrl&utm_source=twitter.com&utm_medium=dlvrit-TheVampireDiaries

Taisnība jau ir, lai arī viņi abi būtu perfekti, kā jau to iepriekš esmu minējusi, ka viņi abi man stāv acu priekšā kā Kristians un Ana. Un, ja man jāizvēlas, tad es pat nezinu. Iespējams, es pat vairāk gribētu, lai Nina tēlu Anu, un, piemēram, Henrijs Kavils Kristianu. Jo, ja Kristiana lomā es vēl varu kādu citu iedomāties, tad Anas lomā man grūti kādu citu iedomāties. Ninai ir ārkārtīgi liels talants, divas tik dažādas lomas TVD, tagad tūliņ vēl "trešā loma - vampEleina". Nez. Ians ir ideāls, perfekts, bet tā pat arī Nina. Dammit, racionāli es piekrītu Ninai, bet kā fans, man diktan gribas Nian in FiftyShades movie  :'(

0

31

Aaa, vāks, es pat neesmu nokomentējusi - es tak jau kādu mēnesi atpakaļ izlasīju trešo grāmatu. Sākās viss tas hajs par to grāmatu vispasaules medijos, domāju, jāpalasa pāris lapas uz priekšu. Aha, kā tad pāris lapas :D Tā grāmata atkal pilnīg ierāva sevī. Un Kristians trešajā grāmatā ir vēl jaukāks. Ahhh, un beigas ar Tediju, un viņa niks "little blip" es lasīju un kunkstēju. Tik jauka ģimenīte viņiem beigās un tā skaistā māja, ko Kristians viņiem nopirka  :love:  That, my friends, is my idea for a paradise on earth  :love: BURVĪGAS grāmatas, vnk fantastiska triloģija! Ļoti ceru, ka autore turpinās rakstīt, jo man jau niez nagi tikt klāt viņas jaunajām novelēm  :love:

0

32

Īstā "Escala" dzīvojamā ēka Sietlā  :love:
http://www.somethingischangingatescalas … /index.php

0

33

Es nezinu, vai un ko tas nozīmē, bet Kontinents ietvītoja: "Kā jūs tulkotu latviešu valodā "Fifty Shades of Gray"?"

0

34

Paloma написал(а):

Es nezinu, vai un ko tas nozīmē, bet Kontinents ietvītoja: "Kā jūs tulkotu latviešu valodā "Fifty Shades of Gray"?"

LOOL labs, lai gan latviski šīs grāmatas būs pagrūti iztulkot  :rolleyes:

0

35

"50 pelēkie toņi"... "50 pelēkas nokrāsas" :D
Nav jau nemaz tik grūti, jo savā ziņā doma pārnesas semiotiski uz lv ar.. tikai jāizvēlas pareizais lietvārds.. :D

0

36

Mans variants bija līdzīgs kā Aijai :)
Cravey gan pilnīgi citādāk iztulkoja :D

0

37

Paloma написал(а):

Mans variants bija līdzīgs kā Aijai

Man arī pirmā doma bija līdzīga - "Greja Piecdesmit Nokrāsas", BET, šeit problēma ir tā, ka nosaukumā ir nevis krāsa, bet gan uzvārds, runa iet par Kristiana Greja 50 shades (50 shades esot nikam), līdz ar to, manuprāt, nosaukumā tas vārds "Greja" ir jāatstāj. Turklāt grāmatās Anna viņu brīžiem sauc par "My fifty shades", kas sasaucas ar nosaukumu, līdz ar to, arī šeit jāpiedomā kā pareizāk būtu nosaukt kņigas. Man šķita ka "Greja Piecdesmit Ēnas" skan gana poētiski, kā arī saglabā grāmatas oriģinālā nosaukuma nozīmi.
A vot tālāk jau pašā grāmatā kā tulkot "My fifty shades" vai tik pat labi "Fifty Shades fucked-up" to es atstāšu tulkotāja ziņā :D

0

38

Šodien visas trīs grāmatas redzēju Dammes Rimi "Jāņa Rozes" grāmatnīcā  :love: Maksāja bik pāri 6Ls

0

39

Pēc pāris nedēļām iznāks latviski.

Kontinenta blogs

P.S. Ek, es joprojām šaubos, ka es gribu šo grāmatu lasīt, bet laikam jau nāksies pamēģināt. :D Starp citu, cravey, paņemsi līdzi 14.-15. pie alby? Un ko mēs tur vēl runājām? Kārenas Robārdsas grāmatas laikam.... Vēl kkas bija?

0

40

Paloma написал(а):

Pēc pāris nedēļām iznāks latviski.

Kontinenta blogs

P.S. Ek, es joprojām šaubos, ka es gribu šo grāmatu lasīt, bet laikam jau nāksies pamēģināt.  Starp citu, cravey, paņemsi līdzi 14.-15. pie alby? Un ko mēs tur vēl runājām? Kārenas Robārdsas grāmatas laikam.... Vēl kkas bija?

Šito vajag angliski lasīt, latviski nu TOČNA nebūs tas :) Tad man ņemt Fifty Shades visas trīs un Robārdsas?

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » E. L. James "Fifty Shades" trilogy