TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 3. sezona » 3X22 (S3 finale) - The Departed


3X22 (S3 finale) - The Departed

Сообщений 1 страница 20 из 37

1

Episode airs: 10.05.2012.
Episode synopsis:

Свернутый текст

Determined to protect his sister, Jeremy makes a decision that will change everything. In the harsh reality of the present situation, Elena longs for simpler times when her parents, Grayson and Miranda, and Aunt Jenna, were still alive and her biggest concern was her relationship with Matt.
Stefan and Damon leave Mystic Falls together on a mission, but soon split up when Elena needs one of them. Caroline and Tyler are forced to make a life-changing decision. Finally, Bonnie makes a secret deal that has heartbreaking consequences.

0

2

Un man joprojām liekas, ka Deimons šajā sezonas noslēgumā pametīs MF :( Būs smags starpsezonu hiatuss :(

0

3

cravey написал(а):

Un man joprojām liekas, ka Deimons šajā sezonas noslēgumā pametīs MF  Būs smags starpsezonu hiatuss

Deimons aizies apciemot savu mīļāko oriģinālo vampīru Elijah.. sadraudzēsies un kļūs par labākajiem čomiem... Un seriāls pārtaps par Deimona un Elijah draudzības ceļu.. kur abi iemācīsies sev piedod pagātnes grēkus un dzīvot tālāk laimīgi... Deimons saies kopā ar Beku (abi pelnījuši būt laimīgi) un Elijah atradīs savu mūža mīlu.. :)

Lai jau tā Elena ņemas ar Stefanu un vēl sazin ko... :D

0

4

LOL, plāns labs, bet Deimonam vispār vajag jaunu varoni, ko mēs vēl neesam iepazinuši. Pašlaik man Eleina ar besī un es uzskatu, ka viņa nav pelnījusi Deimonu  :rolleyes:

0

5

Pievienoju anotāciju un lūk pirmā bilde:
http://static.tvfanatic.com/images/gallery/the-vampire-diaries-season-3-finale-photo_490x325.jpg

Pieļauju, ka tas, kurš atgiezīsies pie Eleinas būs Stefans un 3. sezona tā arī beigsies ar to, ka Deimons pametīs MF  :'(

0

6

cravey написал(а):

3. sezona tā arī beigsies ar to, ka Deimons pametīs MF

Un būs labi.. sen jau viņam no tās govis Elenas jāatkratās.. :D
Kā Daniels vienā intervijā teica, Elenas nodevība Elijah sāpēja ne tikai tāpēc, ka viņš viņu uzskatīja par draugu, bet arī tāpēc, ka viņa nevilcinoties piekrita nogalināt Elijah un viņš viņai bija atkal tikko dzīvību izglābis.. :)
Deimons noteikti ir pelnīji labāku.. un varētu kopā ar Beku aizbraukt apciemot pārējot OF biedrus.. sačomoties kārtīgi un beigās būt viens no viņiem.. vismaz morāli.. :)

0

7

Elenas stulbums ir viens no iemesliem kādēļ vairs TVD neskatos. Ciest vienkārši viņu vairs nevaru...

0

8

Mmm, es vēl līdz sezonas beigām pafanošu par Delena. Došu pēdējo iespēju tā teikt :) Atkarībā kā beigsies 3. sezona, tad skatīšos tālāk. Katrā ziņā, ja kas, tad gribu, lai Deimona new love interest ir kāds jauns character, negribu lai ar kādu no pašreizējiem viņu saliek kopā. Pēc manām domām pašlaik tur neviena nav Deimona cienīga :D

0

9

Sērijas bildes; http://www.ksitetv.com/vampire-diaries/ … ages/13867

0

10

Dammit, daži ļautiņi runā, ka finālā Deimons patiešām varētu šoreiz nomirt  :'(  Jo Ians te vienā intervijā it kā pajokoja, ka Deimons nomirst šoreiz pa īstam. Lai arī tas nenozīmē to, ka Deimons neatgriezīsies (TVD bez Deimona noies pa burbuli diktan ātri lol), bet nu jā... Iespējams pat, ka Eleina izvēlēsies Deimonu, bet notiks kas tāds, ka viņš nomirs. Therefore iespēja DE atkal novilcināt ar šādu pavērsienu, jo droši vien, ja Deimons nomirtu Eleina būtu vai nu atpakaļ ar Stefanu, kā vnk mierinājumu, vai ar pilnīgi citu džeku. Nez, bet Nensija (sērijas editor) teica, ka visas Deimona ainas būs ārkārtīgi emocionālas un, ka mums jāgatavo kabatslakatiņu kalns :confused:

0

11

cravey написал(а):

Dammit, daži ļautiņi runā, ka finālā Deimons patiešām varētu šoreiz nomirt

Un tu tam tici?? :o

Es tam nenoticēšu, kamēr tas nenotiks.. un ja notiks... tad tikai sērijas ar Elijah tiks skatītas.. :D

0

12

Siikaa написал(а):

Un tu tam tici?? :o

Vairs nezinu kam ticēt, atklāti sakot...

Siikaa написал(а):

tad tikai sērijas ar Elijah tiks skatītas..

Es nez, es gan laikam turpināšu skatīties, kamēr patiešām piegriezīsies, kā tas diemžēl notika ar SPN.

0

13

cravey написал(а):

Es nez, es gan laikam turpināšu skatīties, kamēr patiešām piegriezīsies, kā tas diemžēl notika ar SPN.

Es vēl Klausa dēļ varētu skatīties.. nu visas oriģinālās ģimenes dēļ.. ;)

0

14

mm, man katrā ziņā dikti interesē, kā beigsies S3. Stāsta, ka pēdējās divdesmit sekundes būs tās pēc kurām visi 'būs kā uz adatām. Tātad var teikt, ka šajā sērijā beigās būs lielais cliffs  :confused:

0

15

cravey написал(а):

Tātad var teikt, ka šajā sērijā beigās būs lielais cliffs

Kā jau parasti.. :D

0

16

Siikaa написал(а):

Kā jau parasti..

MMM, nez, pag sezonas bija tāds satisfying cliffs. Un tas Džeremija spoku cliffs mani diži neinteresēja ta kā ... :)

0

17

Promo:

0

18

Interesting.. :D

0

19

Hi hi, man patīk, ka tas viens personāžs ir atpakaļ :D
Bet runājot par izvēli, nez, man liekas, ka viņi grib, lai mēs domājam, ka viņa izvēlēsies Stefanu, un pašlaik, pēc vakardienas sērijas man tā arī šķiet, bet kā tur būs pēc nedēļas, man atklāti sakot nav ne jausmas... Bet nu, skatīties vēl vienu sezonu cheeSE festu es atsakos. Pilnīgi un galīgi.  :x

0

20

Webclip: Elena, Matt ... & Stefan  :unsure:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 3. sezona » 3X22 (S3 finale) - The Departed