TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 3. sezona » 3X22 (S3 finale) - The Departed


3X22 (S3 finale) - The Departed

Сообщений 21 страница 37 из 37

21

Webclip nr. 2 Damon & Bonnie:

0

22

cravey написал(а):

Dammit, daži ļautiņi runā, ka finālā Deimons patiešām varētu šoreiz nomirt

Tevis mierinājumam.. tikko piedalījos vienā mazā aptaujā, kur jau bija atbildējuši kaut kādi 50 000 cilvēku...
Delena kā mīļākais tvd pāris uzvar ar 61%, otrajā vietā ir Klaroline ar 18 un tikai pēc tam Stefelena.. :P

0

23

Un vēl viena aptauja...
http://uploads.ru/t/q/m/p/qmp5I.jpg

Ja scenāristi to neņems vērā.. nu piedodiet un atvainojiet, bet 2/3 fanu pazaudē.. kas jūs jocīgi.. :D

0

24

Siikaa написал(а):

Ja scenāristi to neņems vērā.. nu piedodiet un atvainojiet, bet 2/3 fanu pazaudē.. kas jūs jocīgi..

Nu tieš tā :D eS vienmēr ierēcu par to, ka uz tiem Delena vai Stelena jautājumiem, atbilde vienmēr iesākas tā, "ja es atbildēšu uz šo jautājumu, tad puse fandoma būs dusmīgi" Vai tak jau sen nav dalecis, ka Delena ir stipri lielākā puse, un tie cilvēki ir tiešām tie, kas šovu skatās TIKAI dēļ Delenas? Ugh, nu nez, tapē nedomāju, ka šie riskēs ar to, ka atkal Elena izvēlēsies Stefanu. Tas šovu vnk noraktu uz nākošo sezonu. Ļoti gaidu kā viņi visu izspēlēs...

Preview:

0

25

'The Vampire Diaries' finale: Nina Dobrev describes the moment Elena chooses between Stefan and Damon

"Because of the circumstances, one of the Salvatores does leave town," Nina says. Don't worry - the guy who hits the road isn't out of the running. "When Elena does make the decision, she's alone. She's not with either brother. She's taken away from that element of temptation, and away from the pressure, and she's not forced to make an impulsive decision because they're both standing in front of her."

Fans can trust that the decision Elena makes is one that's well thought-out and solid, based on what she really wants, and not on what she thinks is best for anyone else. "Because she's by herself, she can make the decision without being swayed by one or the other," Nina explains.

http://blog.zap2it.com/frominsidethebox … damon.html

0

26

Ok, lai cik nebūtu pretīgi, bet gatavojamies šonakt uz SE kiss scene. Bet tas kiss nebūt nenozīmē, ka tas ir Stefans, kuru viņa izvēlēsies  :insane:  :crazyfun: SO BRING. IT.ON!!!!
http://www.tvguide.com/News/Vampire-Dia … 47223.aspx

0

27

Свернутый текст

Ok, gribu uzrakstīt savu review, bet nezinu ar ko, lai sāk. Protams, mana sirsniņa sāp, nemeloju, tiešām fiziski sāp. Fināls visādā ziņā bija smags, bet Deimons, un arī Eleina. Ak... tik grūti padomāt, rakstu un asaras acīs skrien.
Pirmkārt jau lielā izvēle - šajā brīdī, kad viņa pateica "Stefan", man bija viss. Nu, beidzot pietiek, es metu šim visam mieru. " Maybe if I had met you first..."
BET tad nāca flashback, kurā mums parāda ainu vēl pirms pilota, nakti, kad Eleinas vecāki aizgāja bojā, AND HE DID MEET HER FIRST. Viņiem uzreiz bija understanding. I mean, Deimons bija pilnīgs svešinieks, kuru viņa satika nakts vidū, bet jau tad varēja redzēt, cik ļoti viņš viņai patīk, cik brīvi ar viņu jūtās, kā var izstāsīt personīgas lietas. "I don't know what I want." "You want a love that consumes you, you want passion, and adventure and even a little danger." "I want you to get everything you're looking for."

Un, šis nebija Eleinas flashback, bet gan Deimona. Un viņš to atcerējās kā pēdējo momentu, jo apzinājās, ka tūliņ mirs. Bet tad šis flashbacks viņam deva spēkus cīnīties. Un tās Deimona un Eleinas ainas paralēli... Un beigās Eleina atmostas transition procesā, jo Meredita izrādās iedeva viņai vampīru asinis - kas ir arī sezonas lielais cliffs...

Un beigās, šī sērija vien aizvien vairāk norādīja uz to, ka Delenai vajadzētu būt endgame. Visi tie pavedieni, flashback, teksti, viss viss. Un jā, viņa izvēlējās Stefanu. Bet, man izskatījās, ka tas bija vairāk aiz bailēm un tā mirkļa apjukuma. Viņai joprojām vajadzēja to drošības sajūtu, ko Stefans rada. Un atcerās, ka Deimons, pirms nokompellot, lai viņa aizmirst abu pirmo tikšanos, nokompelloja, lai viņa atrod to, ko meklē. Ta kā viņas mīlestību uz Stefanu var daļēji uztvert kā kompellošanu. Un tagad, kad viņa būs transition procesā, viņa visu šo atcerēsies (pārejas procesā vampīri atceras visas kompellošanas) - gan pirmo tikšanos, gan pirmo I Love You.

Otrs, kas mnai nošokēja, kārtējo reizi, bija tas, kā Stefans atļāvās izglābt Metu, nevis Eleinu. I mean, ok, viņš respektē viņas vēlmes, bet kamoooooon...Un tas, cik lēni viņš kustējās zem ūdens. Viņš tak ir vampīrs ar pārcilvēcisku spēku, vai tiešam viņš nevarēja abus izglābt? Nevis vēl strīdēties, kuru glābt pirmo... Ugh.

Visā visumā, es nolēmu vēl paskatīties 4. sezonas pirmo daļu. Kā viņi visus šos notikumus tagad izspēlēs. BET, man bail par reitingiem. Ar šo, ka viņa kārtējo reizi izvēlējās Stefanu, viņi uzņēmās milzīgāko risku, un man bail, ka tik šitas izgājiens viņiem neiekož pakaļās. Jo ļoooooooti daudzi DE fani pēc šī atmeta ar roku. Un es ļoti labi saprotu, arīes savā ziņā jūtos pievilta un tā teikt screwed over tā pamatīgi pie tam. Vnk kkur, bet tomēr ir tas pozitīvisms, ka šis fināls bija tikai daļiņa no visas lielās spēles, un, ka pašās pašās beigās viņa tomēr izdarīs to pareizo izvēli :)

0

28

Свернутый текст

Es tikko noskatījos... vēl atrobēju.. bet man gan šķiet, ka pēdējās ainas norādīja, ka Elena izvēlēsies Deimonu...

Jā viņa teica Stefan, bet viņa brauca pie ne tikai Stefana... Un tagad, kad viņa atcerēsies tās ainas, to, ka viņa vēlas love that consumes you.. un kā mēs atceramies.. when I am with Damon, he consumes me.. :o Tad jāsāk domāt... :)

Es nezinu.. es vēl atrobēšu un tad uzrakstīšu sakarīgāk.. :)

0

29

Lol, Aijuc :D Nea, es esmu bēdīga, protams, man vnk Deimona žēl, bet, ja paskatās uz visu lielajā bildē, tad man liekas, ka šī sērija bija pozitīva priekš DE. Tas, kas visu padara tagad smagāku ir vnk tas gaidīšanas process 4 mēnešu garumā :) Mums vnk jāatcerās, ka nevaram būt baigi augstajās cerībās par kko. Vnk lēnām skatamies un virzamies uz priekšu ar domu, ka beigās jau viss būs labi un tā kā tam jābūt. Jo īpaši pēc pēdējām Džūlijas intervijām - es priecājos, ka neesmu SE fans. Pēc šīs sērijas un komentiem es justos gaužām neomulīgi...

0

30

Tas gan, ka mums tagad šausmīgi ilgi būs jāgaida.. jo Elenas reakcija nav paredzama.. :)

0

31

Price Peterson review :D Great as always: http://www.tv.com/news/the-vampire-diar … cap-28636/

Zini, man bij baigi divējādas sajūtas. No vienas puses es gribēju, lai viņa izvēlas Deimonu, no otras puses, ja viņa viņu izvēlētos tagad tad pastāvētu daudz lielāka iespējamība, ka viņa Deimonu neizvēlētos PAŠĀS BEIGĀS, kas ir pati nozīmīgākā izvēle. So, arī no šī tomēr ir labāk, ka pašlaik tas vēl ir Stefans. Hmz, man tiešām interesē, vai tā Deimona hipnoze vecāku nāves naktī kkā ietekmē Eleinas jūtas pret Stefanu?!
SE gaida lielais aplauziens, manuprāt. No way es ticu, ka Stefans Eleinai iemācīs tikt galā ar vampīra dzīvi. Ja mēs uz mirkli aizmirstam jebkādas romantiskās attiecības, tad Deimons un Eleina visa pamatā ir draugi, kas saprot viens otru. Domāju, ka šis spēlēs vēl lielāku lomu, kad Eleinai vajadzēs iemācīties sadzīvot ar vampīra dabu. Savukārt pati esot vampīrs viņa vēl labāk izpratīs Deimonu un viņa iepriekšējos izgājienus. UHHH, jo vairāk es par to domāju, jo pozitīvāk sajūtos  :flirt: Turklāt, es vēl joprojām domāju, ka kkādā brīdī izrādīsies, ka ir veids kā no vampīra atkal kļūt par cilvēku.

0

32

Un vēl, kas tāds, kas man galīgi neiekrita acīs:
no TVD.net foruma -

snbc wrote:
I'm not sure why it took this long for this to occur to me but if Stefan had gotten Elena out of the truck first, like he should have, then Damon would have died. Alaric would have killed him. So Elena saved Damon's life.

:'( Tātad viņai pašai to nemaz nezinot, viņa izglāba Deimona dzīvību  :'( Wow, šis ir skaisti  :'(

0

33

cravey написал(а):

Tātad viņai pašai to nemaz nezinot, viņa izglāba Deimona dzīvību   Wow, šis ir skaisti

Tā jau ir pārāk liela aizdomāšanās.. :D Viņa izglāba līdz ar to arī Elijah, Kola un Bekas un visu citu tūkstošu vampīru dzīvības.. :P :D
Bet vispār.. to, ka viņu vienkārši vajadzēja pārvērst, es izdomāju jau sen... jo Alariks nomirtu un Elena būtu dzīva.. :)

0

34

Siikaa написал(а):

Viņa izglāba līdz ar to arī Elijah, Kola un Bekas un visu citu tūkstošu vampīru dzīvības..

Tas ir ļoti vispārīgi runājot, jo viņi tajā brīdī nebija nāves briesmās, atšķirībā no Deimona, kas burtiski bija pāris cm attālumā no miršanas.

0

35

cravey написал(а):

Tas ir ļoti vispārīgi runājot, jo viņi tajā brīdī nebija nāves briesmās, atšķirībā no Deimona, kas burtiski bija pāris cm attālumā no miršanas.

Bet viņai jau nebija nejausmas, ka Deimons ir nāves briesmās... :D Jo ja viņa to zinātu, tad vēl varētu domāt, ka labprātīgi nomira.. tagad.. vienkārši Stefans ir muļķis.. :D

0

36

Siikaa написал(а):

Bet viņai jau nebija nejausmas, ka Deimons ir nāves briesmās...

Bet tapē jau es teicu, ka viņa viņu izglāba pašai to nemaz nezinot - unintentionally :)

0

37

Tātad... 

cravey написал(а):

unintentionally

izglāba visus... pat Klausu.. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 3. sezona » 3X22 (S3 finale) - The Departed