TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » "Zvaigznes" telenovelēs


"Zvaigznes" telenovelēs

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

Dažkārt slavenību dziesmas ne vien tiek izmantotas telenovelēs, bet arī viņi paši tiek uzaicināti kā īpašie viesi.

Laura Pausini

La madrastra (Pamāte)

Fernando Lima

Pasion (Kaislības)

Il Divo

Sortilegio

Enrique Iglesias

Atrevete a sonar

Cuando me enamoro
http://www.dailymotion.com/video/xei7l7_cuan-jyr-cap34_creation

0

2

Paldies,ka izveidoji šo tēmu!

0

3

Oi paldies par temu :rolleyes: , Kaislibas to pat nebiju piefiksejusi :crazy: nu dikti uzmanigi esmu skatijusies... :crazy:

0

4

Tā ir epizode no balles,kas tika rīkota par godu Santjago oficiālai atzīšanai par dona Horhes dēlu un mantinieku.

0

5

Tiiik forša tēma! :love:  :flirt:  Prieks, ka tādu izdomāji! :)
P.S. Vēlāk papildināšu arī, ja? :)  :flirt:

0

6

Mariposa написал(а):

P.S. Vēlāk papildināšu arī, ja? :)  :flirt:

Protams!! Es jau gaidu, kad kāds vēl kaut ko pieminēs :D

0

7

Luis Fonsi;Enrique Iglesias

Luis Fonsi en atrevete a sonar.

Enrigue Iglesias en Nunca Te olvidare.

0

8

Oo..Liels, liels paldies!!! Es vienmēr zināju, ka Enrique ir Neaizmirstamās entradā, bet to ka beigās viņš dziedāja viņiem, to gan mana atmiņa izdzēsa.. bet skaisti!! un vēl tas apskāviens beigās!!

0

9

Paldies,ka turpini šo tēmu!

0

10

Wow, es arī šo neatcerējos! Unbeigu apskāviens tiešām riktīgi foršs! :)

0

11

Vicente Fernando

Amor bravio 113. sērijas beigās viņš dziedāja Kamillai un Danielam. Diemžēl pašu video neatradu, bet tikai avanci tai sērijai.

0

12

Marco di Mauro

Porque el amor manda 126. sērija. Dziesma "A partir de hoy"

http://prensaescenario.files.wordpress.com/2013/03/marco-di-mauro-blanca-soto-fernando-colunga-porque-el-amor-manda-warner-music.jpg?w=470&h=313

0

13

aNgeL написал(а):

Porque el amor manda 126. sērija. Dziesma "A partir de hoy"

Es saprotu forši, tā dziesma man ļoti patīk, patiesībā tas vienīgais labais un vienlaicīgi vislabākais no Triunfo del amor. Bet viņam ir arī kāda cita dziesma? :D

0

14

mmaarriiaa написал(а):

Es saprotu forši, tā dziesma man ļoti patīk, patiesībā tas vienīgais labais un vienlaicīgi vislabākais no Triunfo del amor. Bet viņam ir arī kāda cita dziesma?

Jā, man arī šī dziesma ļoti patīk un nepatīk, ka izmanto to pašu dziesmu citā telenovelē. Tomēr visiem  šī dziesma asociējas ar citu pāri. Un jā - viņam ir pietiekoši citu dziesmu no kurām varēja izvēlēties.

0

15

Es saprotu forši, tā dziesma man ļoti patīk, patiesībā tas vienīgais labais un vienlaicīgi vislabākais no Triunfo del amor. Bet viņam ir arī kāda cita dziesma?

Man šķiet dīvaini,ka tā pati dziesma 2 telenovelēs.Zinu,ka Marko ir arī daudzas citas dziesmas!Tas ir tizli,ka nevarēja izdomāt citu dziesmu,bet atkārtot jau dzirdētu!

0

16

Droši vien "A partir de hoy" ir viņa slavenākā dziesma, tādēļ skatītājus tā piesaista vairāk par pārējām. Bet diezgan bieži vairākās telenovelēs parādās tās pašas melodijas, pat dziesmas.

0

17

Bet zini,ļoti jauki ka tu izveidoji šo tēmu!:)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » "Zvaigznes" telenovelēs