TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » The Host (2013)


The Host (2013)

Сообщений 1 страница 20 из 27

1

http://atlmomsonthemove.com/wp-content/uploads/2013/03/the-host-movie-poster_400x600.jpg

When an unseen enemy threatens mankind by taking over their bodies and erasing their memories, Melanie will risk everything to protect the people she cares most about, proving that love can conquer all in a dangerous new world.

The Cast:

Saoirse Ronan as Melanie Stryder/Wanderer
Max Irons as Jared Howe
Jake Abel as Ian O'Shea
William Hurt as Jeb Stryder
Diane Kruger as The Seeker
Boyd Holbrook as Kyle O'Shea
Chandler Canterbury as Jamie Stryder
Frances Fisher as Maggie Stryder

Treileris:

Filmas iznākšanas datums: 29.03.2013.
ForumCinemas no 5. aprīļa: http://forumcinemas.lv/Event/301078/

0

2

Izskatās iespaidīgi un super, ka galvenāja lomā būs Saoirse. Uzskatu viņu par vienu no vislabākajām jaunajām aktrisēm, esmu redzējusi viņu vairākās lomās un liekas, ka viņa spēj notēlot jebkāda rakstura varoņus un izdarīt to perfekti!
Nu un Max Irons ir milzonīgs bonuss  :love: Viens no skaistākajiem pasaules vīriešiem turklāt BRITS  :love:

0

3

Forša intervija ar filmas aktieriem:

0

4

Nu, dāmas, kad mēs ejam uz "The Host"?  :crazy:
http://forumcinemas.lv/Event/301078/

0

5

Nu pēc treilera grūti spriest vispār, kkā pat nezinu vai saisa vai nē, bet tas, ka jau otrais filmas traileris ar Imagine Dragons dziesmu ir vienkārši super..

0

6

cravey написал(а):

Nu, dāmas, kad mēs ejam uz "The Host"?

Kad piedāvā? Ejam svētdien 10.45...?

0

7

Siikaa написал(а):

Ejam svētdien 10.45...?

Nava 10:45 seansu. Gan sestdien, gan svētdien ir tikai 12:15, bet tas ir normaļna. Var izgulēties :)

0

8

cravey написал(а):

Nava 10:45 seansu. Gan sestdien, gan svētdien ir tikai 12:15, bet tas ir normaļna. Var izgulēties

Es skatījos un bija, bet tur kaut kas gļukoja jo atverot seansu kaut kas ne tas rādījās.. :)

Man der arī 12:15... ejam? :)

0

9

Siikaa написал(а):

Man der arī 12:15... ejam?

Varam  8-) Madarai jāuzzvana, viņa ar gribēja nākt  ^^ Pag, bet svētdien vai sestdien?

0

10

cravey написал(а):

Pag, bet svētdien vai sestdien?

Man labāk būtu svētdien.. bet it kā varētu mēģināt arī sestdien.. :)

0

11

Nu man vienalga. Varam svētdien :) Šon vēlāk uzzvanīšu Madarai ;)

0

12

Tā, kas te notiek? :D
Runa ir par šo sestdienu/svētdienu?
Man laikam nekādu šķēršļu nav :) Laikam labāk sestdien, bet varu pielāgoties arī svētdien.
Cik atceros, tad līdz 13:00 kāreiz brīvdienās lētākas biļetes (un lētāk kā darbdienu vakaros :D ) :)
Kā ar biļešu pirkšanu? Es varu nopirkt caur netu - tā ir lētāk... :) Man gan ir zemākais biedra statuss, bet tāpat... :D

0

13

Paloma написал(а):

Man laikam nekādu šķēršļu nav  Laikam labāk sestdien, bet varu pielāgoties arī svētdien.

Es varētu pielāgoties sestdienai atkal, bet man labāk svētdien gribētos... Krista? :)

Paloma написал(а):

Cik atceros, tad līdz 13:00 kāreiz brīvdienās lētākas biļetes (un lētāk kā darbdienu vakaros  )

Jap.. tā laikam sanāk.. :)

Paloma написал(а):

Man gan ir zemākais biedra statuss, bet tāpat...

Man ar ir zemākais... Krista/ :)

0

14

Kā jau rakstīju, man ir pilnīgi vienalga sestdien vai svētdien, bet, ja es esmu izšķirošā balss, tad es laikam par sestdienu balsoju  :blush:

Es varu kādai no jums aizskaitīt naudiņu, variet nopirkt, jo man printerim krāsas nav :( Bet pērkat jau šodien, jo skatos, ka tauta jau pērk netā uz šo seansu.

0

15

cravey написал(а):

Es varu kādai no jums aizskaitīt naudiņu, variet nopirkt, jo man printerim krāsas nav  Bet pērkat jau šodien, jo skatos, ka tauta jau pērk netā uz šo seansu.

Tā kā esmu pie neta un printera, tad biļetes tikko nopirku mums sestdiena 12.15 forumcinemas! :)

0

16

Super :) Es kkad bišku vēlāk pārskaitīšu naudiņu :)

0

17

cravey написал(а):

Es kkad bišku vēlāk pārskaitīšu naudiņu

Man var arī droši skaidrā atdot.. :)

0

18

Atsūti man, lūdzu, savu kontu un summu :)
Bet printeris absolūti nav vajadzīgs. Es parasti noglabāju telefonā biļetes ar kodu (var jau vnk to pierakstīt) un kino uz vietas aparātā izņemu :)
Kuru rindu nopirki?

0

19

Paloma написал(а):

Kuru rindu nopirki?

Mazā zāle ar 10 rindām laikam, mums ir 6 rinda vietas tieši pa vidu 6,7,8 :)

Konta info un summas info nosūtīju vēstulē draugos! :)

0

20

Izklausās forši! :)
Centīšos atcerēties šodien pat pārskaitīt naudiņu! :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » The Host (2013)