TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Rooftop Prince (Koreja, 2012)


Rooftop Prince (Koreja, 2012)

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

http://www.koreandrama.org/wp-content/uploads/2012/02/Rooftop-Prince-05.jpg

Genre: Fantasy, comedy, romance
Episodes: 20
Broadcast network: SBS
Broadcast period: 2012-Mar-21 to 2012-May-24
Air time: Wednesday & Thursday Night 21:55

While in the middle of solving the mysterious death of the woman he loved, a prince from the Joseon era (Micky Yoochun) unknowingly travels to present-day Seoul with a special team he put together consisting of Song Man-Bo (Lee Min Ho), Woo Yong-Sool (Jung Suk Won), and Do Chi San (Choi Woo Shik). To his surprise, he runs across a woman that looks exactly like her. However, it's not only the princess who has a modern-day doppelganger, but everyone including the prince himself! With the help of Park Ha (Han Ji-min), who has traveled back to Seoul in search of her biological parents, the men have difficulty fitting into modern times while trying to reconnect with the past.

The cast:
Micky Yoochun as Yong Tae Yong / Lee Gak
Han Ji Min as Park Ha / Bu Yong
Lee Tae Sung as Yong Tae Moo
Jung Yoo Mi as Hong Se Na / Hwa Yong
Lee Min Ho as Song Man Bo
Choi Woo Shik as Do Chi San
Jung Suk Won as Woo Yong Sul

Trailer:

0

2

Aaaawww, vakardienas 7. sērija bija tik mīlīga  :love: Es pilnīg iekliedzos, kad viņš sākumā pareizajai aizskrēja pakaļ  :love: Un tad vēl abu izklaides, zvanu zvanīšana pie durvīm un tā skaistā aina spēļu laukumā uz slidkalniņa un pēc tam autobusā :love:  Ahhhhh, tik žēl, ka nerādīja vakar arī otru - 8. sēriju kā sākumā bija plānots, SBS piečakarēja šoreiz pa riktīgam  :angry:

0

3

wow wow wow, tiiik laba drāma  :love: Šī un KPOP audition ir pirmās drāmas, kuras skatos raw, nesagaidot subus :D Labi, ka ir forši cilvēki, kas ātri uzdrukā detalizētas recap, tad noskatās sēriju un pēc tam izlasa par ko ija runa. Šīs drāmas ir tik labas, ka subus vnk nespēj sagaidīt :D

:love:
http://media.tumblr.com/tumblr_m2o10qGpV71qgh0io.jpg

0

4

ok laikam sākšu skatīties un cerēšu, ka beigas nebūs tāda vilšanās, kā ar skip beat.

0

5

bumerbmw написал(а):

ok laikam sākšu skatīties un cerēšu, ka beigas nebūs tāda vilšanās, kā ar skip beat.

Skaties, noteikti skaties, būsi pārsmējusies katrā sērijā :D Par beigām jā, ņemot vērā, ka tas ir time travel, visādi var būt. Bet fani spriež, ka tā tomēr ir komēdija, tapē beigām jebkurā gadienā jābūt laimīgām :)

0

6

Perfekts un LOLīgs video :D :D :D :D :D :D

0

7

OMO OMO, kas par beigām 10. sērijai  :crazyfun: Es te vnk visu gultu izklapēju, ka šitā atstāj mūs neziņā TĀDĀ BRĪDĪ  :angry:  :crazyfun:

0

8

Damiiiit. Šonedēļ pēdējās sērijas. Es jau nevaru. Bilan, 18. sērija tik traki beidzās. Un viņš sāk arvien biežāk palikt neredzams :( Un īstais TY ir atpakaļ, bet komā. Es nez, man bail, ka viņus abus beigās izšķirs katru savā laikā  :'( Kas vienalga būs sāpīgi, neskatoties uz to, ka šajā laikā paliek īstais TY (jādomā, ka atmodīsies beigās no komas), bet pagātnē ir BY. Kopā ir jābūt LG un PH, jo iemīlējās jau viņi viens otra personībās, nevis izskatā  :'( Nezinu kā tur beigās visu atrisinās...

0

9

Nu, ko? Nevarētu teikt, ka beigas bija nelaimīgas, ne? Daļēji, jā. Īstenībā šīs drāmas beigu posms ļoti atgādināja Džudas Devero romānu "A knight in Shinning Armor". Galvenais varonis tāpat palika viens pats pagātnē, gaidot, kamēr varēs pārdzimt, lai atkal būtu kopā ar savu meiteni. Turklāt Rooftop Prince tās beigas ļoti dažādi var interpretēt. Skaidrs tik ir viens, tas noteikti bija Tae Yong ar viņa atmiņām (pavediens - zīmējums, ko viņš uzzīmēja Park Ha uz atklātnītes). Jautājums ir par to, vai viņam bija arī Lee Gak atmiņas? Tas ir tas, par ko visi diskutē tagad. Jo gan tā viņa stāja - rokas sakrustotas aiz muguras, nopietnais runas veids, kas krasi atšķīrās no viņa uzvedības manieres drāmas pirmajā sērijā, bet līdzinājās Lee Gak runas manierei. Gan teksts - "Kur tu biji? Es tevi gaidīju tik ļoti ilgu laiku?" Un tad tas, kā viņš Park Ha priekšā pārtop par Lee Gak, ko arī var ļoti dažādi interpretēt. Tas, ka viņa spēja iekš Tae Yong sajust Lee Gak dvēseli, vai tas, ka viņs bija gan Tae Yong, GAN Lee Gak. Komā visvisādi brīnumi notiek, nebūtu dīvaini, ja vinš pamostos ar pagātnes dzīves atmiņām, ņemot vērā, cik spēcīga bija Lee Gak mīlestība pret Park Ha :) Man labpatīkas domāt, ka viņam bija arī Lee Gak atmiņas ;) Katrā ziņā beigas bija labas, atbilstošas, nebija nekādu pārspīlējumu, un vieta katram izdomāt kurš tad viņš īsti bija, viens, vai divi vienā :D

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m4jdgtbozp1qc5qdqo5_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m4jdgtbozp1qc5qdqo6_250.gif

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Rooftop Prince (Koreja, 2012)