TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » The Lucky One (2012)


The Lucky One (2012)

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

http://www.onlinemovieshut.com/wp-content/uploads/2011/11/the-lucky-one-poster.jpg

The Lucky One is the film adaption of Nicholas Sparks novel of the same name. Film stars Zac Efron, Taylor Schilling and Blythe Danner in lead roles and is directed by Scott Hicks.

Directed by: Scott Hicks
Produced by: Denise Di Novi, Kevin McCormick
Screenplay by: Will Fetters
Based on: 'The Lucky One' by Nicholas Sparks
Release date: 27.04.2012 (in Latvia)
Cast: Zac Efron as 1st Sgt. Logan Thibault, Taylor Schilling as Beth Clayton, Blythe Danner as Nana, Jay R. Ferguson as Keith Clayton.

Synopsis: U.S. Marine Logan Thibault (Zac Efron) returns to North Carolina from his third tour of duty in Iraq, with the one thing he credits with keeping him alive—a photograph he found of a woman he doesn't even know. Learning her name is Beth (Taylor Schilling) and where she lives, he shows up at her door, and ends up taking a job at her family-run local kennel. Despite her initial mistrust and the complications in her life, a romance develops between them, giving Logan hope that Beth could be much more than his good luck charm.

Trailer:

0

2

šīs tēmas pirmā daļa šeit

Foooršīī.. jau drīz pirmizrāde!!  :love: 
Šogad diezgan daudz piesaistošu filmu :D

0

3

Omg, piedod, es neredzēju, ka ir tēma.. :blush:

Jāh, daudz foršo filmu veido, man jau krājās saraksts.. :D

0

4

GaBy написал(а):

Omg, piedod, es neredzēju, ka ir tēma..

Laikam būtu mazliet dīvaini, ja redzētu, ka jau ir un par spīti izveidotu pati savu  :rofl:  :rofl:  :rofl:

Treileris mani piesaistīja :)

0

5

aNgeL написал(а):

Laikam būtu mazliet dīvaini, ja redzētu, ka jau ir un par spīti izveidotu pati savu

lol, jā :rofl:

aNgeL написал(а):

Treileris mani piesaistīja

Mhm, un Zaks Efrons vairs nav Troy Bolton paipuika, bet izskatās jau kā pieaudzis vīrietis, nu tāds pieaugušāks un nobriedušāks.. :)

0

6

O, šī mani arī ļoti ieinteresēja un arī treileris ļoti piesaistīja!!! :love: Jā, Zaks Efrons šeit ir pilnīgi citāds, savādāks, nekā bija HSM(High School Musical) un tieši tāpēc man arī ļoti gribās redzēt šo filmu!!! :love: :love: :love: Sagaidīšu, kad parādīsies torrentos un tad obligāti nokačāšu!!! :love: :love: :love: :) ;)

0

7

Noteikti noskatīšos, lai gan pēdējās Spārska ekranizācijas tik ļoti mani vairs neuzrunā. Redzēs, kā būs ar šo :)

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » The Lucky One (2012)