TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Закрытая школа/Slēgtā skola » ЗШ:Jaunumi


ЗШ:Jaunumi

Сообщений 1 страница 20 из 21

1

Latviešu aktrise apprecējusies ar Krievijas seriāla zvaigzni

http://logas.tv/uploads/posts/2011-07/thumbs/1309955622_1305962095_pavel-2.jpg
Aktrise, modele, kura studē sinoloģiju LU, Agate Muceniece apprecējusies ar Krievijas aktieri Pavilu Prilučniju, vēsta «Ekspress Gazeta».
Pāris kopā filmējās populārajā jauniešu seriālā «Slēgtā skola».

Izrādās, ka jaunieši apprecējušies jau pirms 8 mēnešiem, bet presei to izdevies uzzināt tikai tagad. Agate un Pāvils līdz šim nenēsāja laulības gredzenus, lai  paturētu slepenībā šo zīmīgo dzīves soli.

Agate, pateicoties seriāla popularitātei, kļuvusi par vietējo zvaigzni un paspējusi gozēties arī pikantos foto vīriešu žurnālu lappusēs.

Savukārt Pāvils var palepoties ar to, ka pirms tam ticies ar slavenās «Krēslas» sāgas amerikāņu aktrisi Nikiju Rīdu, kuru saticis aktiermeistarības kursu turnejas laikā.

Pāvils Agates acīs ieraudzījis to pašu ugunīgo liesmu, kāda mirdzējusi Rīdas acīs un uzreiz iemīlējies. «Paša diezgan aktīvi izrādīja par mani interesi. Bija neiespējami nepadoties šī jaunekļa valdzinājumam,» atzinusi Muceniece.

www.apolo.lv

0

2

Kāreiz pirms dažām dienām arī par to lasīju :D Bet fooršīīī!! Malači! Lai gan abi vēl diezgan jauni un aktieri, tāpēc jācer, ka būs laimīga laulība.

0

3

aNgeL написал(а):

Bet fooršīīī!! Malači! Lai gan abi vēl diezgan jauni un aktieri, tāpēc jācer, ka būs laimīga laulība.

Jā, nu cerēsim, ka viņiem viss izdosies! :) Skaists pāris!  :love:  :)

0

4

No 14.augusta "Slēgtā skola" [3 sezona ] pa TV3 katru darba dienu 16:50 .

0

5

es pat šodien reklāmu redzēju  :glasses:

0

6

aNgeL написал(а):

es pat šodien reklāmu redzēju

Xii..xi.. :D Foršiii.

0

7

Slēgtā skola 4 / Seriāla filmēšanās neiztikt bez asinīm

Jaunajā televīzijas sezonā TV kanālā CTC sāksies seriāla „ Slēgtā skola“ 4.sezona, kuras filmēšana pašlaik notiek pilnā sparā. 4.sezonas sižeta līnija tiek turēta noslēpumā, taču jau ir zināms, ka seriālā sāksies jaunas attiecības, un, protams, gaidāmi triki, briesmas un kaujas..
Seriālā parādīsies arī jaunas sejas: Евгения Лоза ( ja kāds sekoja “Фабрика звезд” notikumiem, tad noteikti viņu jau pazīstat), grupas “Корни” dalībnieks Александр Асташенок, kā arī seriāla “Маргоша” zvaigzne Олег Масленников — Войтов.
Jaunie varoņi ne tikai palīdzēs skolas audzēkņiem, bet arī audzēkņiem pašiem nāksies noskaidrot, kurš ir īsts draugs, bet kurš – viltīgs ienaidnieks.
Jaunā sezona būs pavisam citādāka kā iepriekšējās, par to nedaudz pastāstīja aktieris Алексей Коряков:
-Visas mūsu sezonas atšķiras ar realitātes pakāpi, pirmā sezona bija pati realistiskākā, otrā jau ar nelielu mistikas devu, trešajā sezonā bija jau fantastika. Ceturtā kļūs par pašu, ar fantastiku bagātāko, sezonu. Skola kļūst par patiešām “slēgtu”, visas problēmas tiks risinātas jau slēgtā telpā, kas ir daudz sarežģītāk!
Pēc sižeta kāda no seriāla varonēm (kuras vārds tiek turēts noslēpumā) gūs nāvējošu ievainojumu. Viktors un Marija centīsies glābt meiteni un nolems, ka viņai ir nepieciešama asins pārliešana.
Par donoru kļūs Андрей Авдеев, taču Олега Масленникова — Войтова atveidotais varonis, cenšosties glābt meiteni, taisīs viņai sirds masāžu un māklīgo elpināšanu.
Lai šo ainu nofilmētu, bija nepieciešami vairāki “dubļi”, aktieris Олег Масленников — Войтов baidījās stipri spiest smalkās aktrises krūškurvi.
-Oļegs baidījās, bet visu izdarīja perfekti, – ar iespaidiem dalījās meitene pēc filmēšanās.
-Vispār visa šīs dienas filmēšanās aktrisei nācās grūta, jo visu dienu nācās nogulēt gultā bezsamaņas stāvoklī.
-Šādos filmēšanas brīžos parasti jācenšas atslābināties, lai nemirkšķinātu acis, jo tas uzreiz nodod, taču elpot vispār nedrīkst, vai ir jānomierinās pavisam, lai neviens neko nepamana, – stāsta aktrise.
Pat lielais asins daudzums, ar ko tika grimmēta meitene, viņu nemaz nenobiedēja:
-Asinis es pavisam nebaidos! Vēl jovairāk, ka šīs asinis pēc smaržas man atgādināja … aveņu vīnu. Tā kā tagad viss filmēšanās laukums smaržo pēc avenēm! Vienīgā problēma ar šīm asinīm bija tas, ka to nav nemaz tik viegli nomazgāt.
Starp citu, diez gan saspringta filmēšanās ar asinīm un asinspārliešanām ritēja diez gan jautri. Aktieri to vien darīja kā uzjautrinājās un jokoja.
-Tas ir likums, ka filmējoties pārāk nopietnā ainā, nevari visu laiku būt nopietns, – stāsta Алексей Коряков. – Humors mums palīdz – tā dabiski organisms izlādējas, vēl pie tam, mēs visi esam labi pazīstami un mums ir daudz kopēju joku.
Aktieris dalījās arī ar to, ka nevar sagaidīt sava tēla parādīšanos jaunajā sezonā.
-Mans varonis jau sen atrodas nervu sabrukumā. Kas tikai nav nācies viņam pārdzīvot pa šiem diviem gadiem! Es pat neatceros, kad viņš ir smaidījis, jo nekas labs ar viņu nenotiek. Vēl pie tam, tagad viņš ir atrauts no savas ģimenes.. Ar manu atveidoto tēlu ir tik daudz kas noticis, ka būtu jau jāizdomā kaut kas jauns, parādīt kādas jaunas emocijas. Un šajā sezonā tas, beidzot, notiks.

www.seriali.lv

0

8

Agate Muceniece janvārī kļūs par māmiņu.

http://ipost.lv/images/10.46/aVD_GAhAcis.jpg

Krievijā populārā latviešu izcelsmes aktrise Agate Muceniece un viņas mīļotais vīrietis - aktieris Pāvels Priļučnijs (abi kopā attēlā) - vienā no retajām intervijām Krievijas medijiem apstiprinājuši, ka jaunā aktrise ir pirmdzimtā gaidībās.
Agate uz dzīvi Krievijā pārcēlās jau pirms aptuveni četriem gadiem, bet plašu atpazīstamību viņa ieguva, tēlojot jauniešu iecienītajā seriālā Slēgtā skola, kura uzņemšanas laikā viņa arī iepazinās ar savu vīru.
Agate un Pāvels uzskatāmi par vienu no noslēpumainākajiem Krievijas šovbiznesa pāriem - par abu laulībām medijiem izdevās uzzināt tikai krietnu laiku pēc laimīgā notikuma, un arī faktu, ka aktrise ir mazulīša gaidībās, laimīgais pāris apstiprinājuši pāris mēnešus pēc baumu izplatīšanās.
Intervijā žurnālam HELLO! Pāvels atzinis, ka tikšanās ar latviešu aktrisi būtiski mainījusi viņa dzīvi. "Es aptvēru, ka, ja esmu saticis meiteni, kura mani pa īstam ieinteresēja, tad vajag viņu ķert ciet, vest uz zagsu un sākt jaunu dzīvi - pieauguša un apzinīga cilvēka dzīvi," skaidrojis aktieris, kurš gredzenus ar Agati mija 2011. gada vasarā.
Šīs vasaras sākumā abiem pieteicies mazulis - jaunlaulātie apzinājās, ka grib bērniņu, tomēr nebija gaidījuši, ka tas notiks tik ātri. Neraugoties uz to, gan Pāvels, gan Agate par šādu notikumu pavērsienu tikai priecājoties.
"Apziņa, ka es kļūšu par tēvu, iedrošina un iedvesmo. Es arī agrāk daudz strādāju. Bet tagad es piekrītu visiem projektiem, lai arī kādi tie nebūtu," paziņojis topošais tētis un apstiprinājis, ka mazulītis pasaulē ieradīsies janvārī, tiesa, gaidāmā bērna dzimumu viņš neatklāja.
"Kopā ar Pašu man ne no kā nav bail. Tādu vīru es novēlētu katrai sievietei. Esmu pārliecināta, ka mēs tiksim galā ar visām grūtībām un viss būs fantastiski," tuvojoties lielajam notikumam, atzinusi Muceniece.

www.delfi.lv

0

9

Aww...cik jauki!! Abi gan liekas tik jauni..īpaši varbūt tādēļ, ka atveido vēl jaunākus varoņus SS. Bet prieks, ka viņi tik laimīgi :)

0

10

aNgeL написал(а):

Abi gan liekas tik jauni..īpaši varbūt tādēļ, ka atveido vēl jaunākus varoņus SS. Bet prieks, ka viņi tik laimīgi

Jāaaa..man arī! :)  :flirt:  Tik skaists pāris! :love:

0

11

Wiiii, iespējams būs SS filma! http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/bdc4d51c76a257ecc39f93ed7dbcfc14.gif

Генеральный директор телеканала СТС Вячеслав Муругов в интервью газете «Комсомольская правда» признался, что телеканал СТС планирует снять полнометражный фильм « Закрытая школа»
http://ipost.lv/images/10.47/x_8e01d74b.jpg

.

0

12

interesanti.. :D īpaši tas, kāds sižets būtu filmai..seriāla turpinājums vai seriāls filmas versijā (kas īstenībā liekas nereāli :D )?

0

13

aNgeL написал(а):

īpaši tas, kāds sižets būtu filmai..seriāla turpinājums vai seriāls filmas versijā (kas īstenībā liekas nereāli  )?

Jāaa, to es nezinu! :D Mošk filma ar vairākām daļām? :D Bet skumji, ka klīst versija, ka iespējams  būs citi aktieri! :(

0

14

Nu ja ar citiem aktieriem, tad vispār jēgas tādai filmai nav..

0

15

Baumas..

Закрытая Школа 5 сезон дата выхода 2013 год
Ещё не закончились съемки 4 сезона Закрытая Школа, как генеральный продюсер Вячеслав Муругов объявил о согласовании сценария на новый 5 сезон, съемки которого должны начаться сразу же после завершения съемок четвертого сезона. Производитель и жанр сериала останется прежнем, а вот актерский состав будет изменен. Исчезнет половина существующих персонажей, зато в Закрытая Школа 5 появятся новые, которые по мнению Вячеслава должны принести некую изюминку и вывести сериал на новую ступень. Изменится также режиссерский состав. По поводу будет ли Павел Прилучный в 5 сезоне все умалчивают. На вопрос 5 сезон – последний сезон? Вячеслав Муругов ответил не внятно – “Сериал должен был закончится ещё на 4 сезоне Закрытая Школа, однако благодаря столь решительным просьбам зрителей, было принято решение добавить 5 сезон. Говорить что либо о 6 сезоне я думаю рано и не уместно. Возможно зритель посмотрев 5 сезон сам решит, что этого достаточно!”.

0

16

Закрытая школа. Начало

http://cs315818.userapi.com/v315818338/20f8/nsgeiEYQlO8.jpg

В сентябре 2012 года издательство «Эксмо» выпустило первую книгу «Закрытая школа», автором которой выступила Неволина Екатерина Александровна. Сюжет книги очень близок к сериалу. Действия происходят в элитной школе, где учатся дети богатых родителей. И всё было бы хорошо, только вот в интернате начинаются невероятные происшествия. Сначала пропадает учитель, потом находят мертвым одного из учеников. Загадка, мягко говоря, не из лёгких. В целях своей же безопасности ученики «Закрытой школы» решают провести расследование и выяснить всю правду, кому и зачем всё это нужно. Получится ли это у них? Читайте в первой книге Неволиной «Закрытая школа».

Šodien redzēju grāmatnīcā. Tik negaidīti, lai gan, kas tur pārsteidzošs.. :D

0

17

0

18

aNgeL написал(а):

Šodien redzēju grāmatnīcā. Tik negaidīti, lai gan, kas tur pārsteidzošs..

Nopietni? Wow, es gribu to grāmatu!!!! :love:http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/37868265.gif Ceru, ka būs atrodama vēl grāmatnīcās!

0

19

es arī gribēju nopirkt, bet 9ls bija žēl. Man liekas, ka būs ilgi vēl grāmatnīcās. Un ja arī nē, tad var pasūtīt :D

0

20

aNgeL написал(а):

es arī gribēju nopirkt, bet 9ls bija žēl.

Oooo, tik dārgi? Mmmm, bet es ļoti gribu! Viss, jāsāk domāt no kā es varētu atteikties, lai dabūtu to grāmatu! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Закрытая школа/Slēgtā skola » ЗШ:Jaunumi