TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Bella Calamidades vietā LNT rādīs.....


Bella Calamidades vietā LNT rādīs.....

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

No 21. maija kanālā LNT plkst. 15:50 - Istabene Manhetenā!

http://unamaidenmanhattan.telenovelastv.us/wp-content/uploads/2012/02/una-maid-en-manhattan.jpg

"Istabene Manhetenā" ir stāsts ir Marisu, kas dzīvo Meksikas mazpilsētiņā. Vēl pirms seriāla notikumiem viņa iemīlējās kādā amerikānī - Viktorā, kas ierodas šajā pilsētiņā reizi gadā uz brīvdienām. No Viktora Marisai ir dēls Lalo. Nu jau zēnam ir desmit gadu un Marisas sapni dzīvot laimīgi kopā ar Viktoru aizēnojusi skarbāka realitāte - mazā pilsētiņa kļuvusi par narkotiku kontrabandas centru. Dēla nākotnes un drošības vārdā Marisa nolemj doties projām no tā visa - emigrēt uz Savienotajām Valstīm. Viktors viņu bildina un tādā veidā nodrošina iemeslu saņemt dokumentus, lai dzīvotu un strādātu Savienotajās Valstīs. Abi salaulājas Losandželosā, bet jau savā pašas kāzu dienā Marisa piedzīvo rūgtu vilšanos, pārsteidzot savu jaunlaulāto vīru citas sievietes apskāvienos. Marisa nolemj kopā ar dēlu doties projām uz Ņujorku, kur apmetusies viņas bērnības draudzene Belinda, kas piedāvā palīdzību. Pateicoties Belindai, Marisai izdodas dabūt istabenes darbu viesnīcā. Maz pamazām, pateicoties pacietīgi un godprātīgi veiktam darbam, Marisa iemanto viesnīcas vadītāja uzticēšanos un apkārtējo cieņu. Kolēģi pat Marisu iedrošina pieteikties uz brīvo direktora asistenta vietu. Taču visu sarežģī pārpratums, kas izveidojas ar Kristobalu Pārkeru - izskatīgu un turīgu vīrieti, Ņujorkas senatora dēlu, kas apmeties viesnīcā. Kādudien viņš uzsācis sarunu ar Lalo un sekojis tam uz vienu no istabiņām, kur pārsteidzis Marisu tērpušos greznā tērpā. Pēc pastaigas pa Centrālparku viņš apjauš, ka ir iemīlējies Marisā. Un arī viņa jūt pret šo vīrieti to, ko jau uzskatīja par neiespējamu pēc visām problēmām ar Viktoru un citiem vīriešiem. Tikai kā lai tagad atzīstas Kristobalam, ka viņa ir tikai istabene, nevis bagāta viesnīcas viešņa, kā viņš kļūdaini iedomājies? Turklāt Marisai liekas, ka abi ir no pārāk atšķirīgiem sabiedrības slāņiem, tāpēc viņu attiecības tā uzskata par neiespējamu pasaku. Un vēl attiecībā uz Kristobala sirdi viņai ir sāncense - vēl viena viesnīcas viešņa - Sāra, ambicioza modes kritiķe, kas pieradusi dabūt visu, ko vēlas. Un tagad viņa vēlas sev glīto Kristobalu Pārkeru.

Telenoveles tēma forumā šeit

0

2

Mjāaaa... Nu nekādi nevar labākās telenoveles parādīt. Man gan interesanti būtu šo paskatīties, bet tā kā man pat nav televizora, nemaz nerunājot par būšanu mājās tajā laikā.. :D

0

3

parastais stāsts par bagāto čali un nabadzīgo meiču. tā vismaz izklausās.

0

4

angelina написал(а):

parastais stāsts par bagāto čali un nabadzīgo meiču. tā vismaz izklausās.

Šo filmu neesi redzējusi ar Dženiferu Lopesu?

0

5

Jā, neesmu sajūsmā! Ja telemundo, tad gribētos citu telenoveli no tās- Auroru, Dondes Estas Elisa, bet laikam jau LNT paliek pie pasaku stāstiem par vienkaršu meiteni un princi. MMmmm...žēl. :( DEE vispār laikam tāda ne īsti mīlasstāsta tipa seriāls.
Sorti ar netiek radīts, kas vispār tik dīvaini, ņemot vērā, ka gandrīz visas Estradas telenoveles rādītas, bet šī aizvien nē.. :(

0

6

Jaa,es arii gribeetu kaadreiz pa LNT redzeet Sortilegio,jo zinu,ka tas ir tikpat superiigs seriaals,kaa Kaisliibas.:)Mani jau pats nosaukums Sortilegio ljoti piesaista.:)Es joprojaam ceru,ka kaadreiz varbuut sho briinishkjiigo seriaalu paraaddiis.:)

0

7

Marianhela написал(а):

Jaa,es arii gribeetu kaadreiz pa LNT redzeet Sortilegio,jo zinu,ka tas ir tikpat superiigs seriaals,kaa Kaisliibas.:)Mani jau pats nosaukums Sortilegio ljoti piesaista.:)Es joprojaam ceru,ka kaadreiz varbuut sho briinishkjiigo seriaalu paraaddiis.:)

Kāāā mani iepriecina šis komentārs  :love:  :love:  Un vēl viens cilvēciņš Sortilegio mīlētāju pulciņā http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Bella Calamidades vietā LNT rādīs.....