TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Kas jauns seriālu pasaulē...


Kas jauns seriālu pasaulē...

Сообщений 1 страница 20 из 202

1

Can't believe we didn't have a topic for this. Soooo, sāksim ar jaunumiem no CW. Šodien uzzinājām, kurus jaunos pilotus CW savāca, kuri tika atjaunoti, un kuri tika kanceloti. Un tā,

jaunie seriāli:
"The Cult"
"Awrrow"
"Beauty & the Beast"
"The Carrie Diaries"
"First Cut"

atjaunotie seriāli:
"The Vampire Diaries"
"Supernatural"
"90210"
"Hart of Dixie"
"Nikita"
"Gossip Girl" pus sezona ar 10 vai 11 sērijām

atceltie seriāli:
"Ringer"
"The Secret Circle"

Sīkāk par visiem seriāliem, kā arī to schedule uzzināsim CW upfrontos, kas ir 17. maijā :)

0

2

cravey написал(а):

"The Secret Circle"

šitas ir vissāpīgākais. Es cerēju, ka Nikitu atcels un Secret Circle tomēr atstās. Vakarnakt pēdejo sēriju tieši noskatījos. Un Geilam ar neiet...

cravey написал(а):

"Gossip Girl" pus sezona ar 10 vai 11 sērijām

šito jau sen varēja gaidīt un ļoti labi.

0

3

"Ŗinger" es saprotu kāpēc, bet TSC ir mazliet nesaprotama izvēlē. Nikitas fani jau pēdējā mēneša laikā centās visādi, lai celtu reitingus utt. Man ja likās, ka tā būs Nikita, kas tiks cancelled, bet nu ok..īsti neskatos TSC tad nepārdzīvoju baigi.

cravey написал(а):

Sīkāk par visiem seriāliem, kā arī to schedule uzzināsim CW upfrontos, kas ir 17. maijā :)

SPN, iespējams, būšot 25. sērijas, Džims Maikls Rio konā to teica.  Kaut kur arī dzirdēju, ka TVD ar varētu būt vairāk nekā 22. sērijas.

0

4

The CW Fall TV 2012 predictions: 'Supernatural' and 'Vampire Diaries' hold steady

If you're in The CW's coveted 18-34 demo -- or you just watch television like you are -- expect a seriously packed DVR come Fall. The CW has picked up more new series than ever before, and, in fact, more than it can actually fit into its rather limited schedule. Unless the network announces an unprecedented 10 p.m. hour, we can look forward to some great new material at mid-season.

We're expecting The CW to keep up its pattern of plugging established shows into its 8 p.m. hour, to support its newer fare on at 9 p.m. If we ran The CW (which we totally do, in our dreams) this is how it would all play out.

Monday

8 p.m. "Gossip Girl"
9 p.m. "Hart of Dixie"

Don't fix what isn't broken. "Gossip Girl's" final 11 episodes are sure to get a ton of buzz, which may help Rachel Bilson's "Hart of Dixie" build on its existing audience in time for it to slide into an 8 p.m. slot after "Gossip Girl" wraps its abbreviated season.

Tuesday
8 p.m. "90210"
9 p.m. "The Carrie Diaries"

While we considered pairing "The Carrie Diaries," a "Sex and the City" prequel starring AnnaSophia Robb, with "Gossip Girl," we think there may actually be such thing as too much Manhattan couture for one night. Instead, we paired it with "90210." These two shows are easily the network's youngest-skewing dramas, and the colorful glam of '80s NYC will pair nicely with the most famous zip.

Wednesday
8 p.m. "America's Next Top Model"
9 p.m. "Beauty and the Beast"

Okay, so here's the thing -- Wednesday at 9 p.m. on The CW is a death slot. Typically, shows that start out in this position crash and burn. Though the pairing of "Top Model" and "Beauty and the Beast" may not entirely make sense, "Beauty" is a procedural. Because it's so easy to jump into at various points in the story, it could potentially capitalize on the casual "Top Model" viewership.

Thursday
8 p.m. "The Vampire Diaries"
9 p.m. "Arrow"

The post-"Vampire Diaries" slot is the most valuable real estate for a new CW show because it provides the strongest lead-in. We're guessing that The CW will put its buzziest drama there, which is certainly "Arrow." It helps that its star, Stephen Amell, had a recurring role on "TVD" in Season 2. The gritty, dark superhero will without a doubt appeal to fans of Damon Salvatore.

Friday
8 p.m. "Nikita"

9 p.m. "Supernatural"

Again, it isn't broken. "Nikita's" ratings in this spot haven't been great, but they have been consistent, which is important for the small network. Jensen Ackles and Jared Padalecki will die of old age before "Supernatural" is rolled out of that Friday at 9 hour.

Mid-Season: "Cult" is probably a mid-season replacement. We could see it plugged in with "Supernatural" on Fridays if "Nikita" has a shorter season, but since launching a new show on Friday doesn't generally go well, it'll more likely premiere post-"Vampire Diaries" after "Arrow's" first 13 episodes are up. It works particularly well given that its leading man, Matt Davis, is a "Vampire" alum.

"First Cut," which is best described as a CW-ized version of "Grey's Anatomy," will find a place on Mondays alongside "Hart of Dixie," after "Gossip Girl" logs on for a final time.

0

5

Njā, šie pareģojumi skan ticami :) No jaunajiem es gaidu "Beauty and the Beast", "Arrow" un "Cult" dēļ Meta ;)

0

6

cravey написал(а):

"Arrow" un "Cult" dēļ Meta

es iespējams šitos varētu skatīties.

Un no citiem networkiem - kas jauns. Es zinu, ka Fringe atjaunināja, LOL. Es kopš tresās sezonas sākuma neesmu skatījusies, bet gribētos.

0

7

NBC, cik zinu, atjaunoja "GRIMM", bet ABC "Once Upon a Time". Vot par jaunumiem nezinu, bet NBC upfronti arī būs nakamnedēļ :)

0

8

Infa par jaunajiem NBC seriāliem: http://www.tvguide.com/News/NBC-Fall-TV … 47196.aspx
Fox jaunie seriāli: http://www.tvguide.com/News/Fox-Fall-TV … 47197.aspx
ABC jaunie seriāli: http://www.tvguide.com/News/ABC-Fall-TV … 47198.aspx
CW jaunie seriāli: http://www.tvguide.com/News/CW-Fall-TV- … 47200.aspx

0

9

YAY, šodien CW upfronti :)))))))

0

10

Pačekoju. No visim jaunajiem - iespējams palaidu ko labu garām, bet pagaidām tik šis ieintereseja - kaut kāds Terra Nova, Lost un Prison Break krustojums ar zemūdeni un Skotu Spīdmenu un Otamu Rīseri, kuru mīlu. Nez, šitas būs jāiečeko.
http://www.imdb.com/title/tt2172103/

0

11

oki, šitas no FOX izklausās interesanti - negaidīti un atšķirīgi - labā un ļaunā spēles un sauajaukšanās utt.

0

12

;Sausmenīte, yay, hihihi

0

13

Beidzot zinam CW rudens grafiku. Skumjā ziņa ir tā, ka sezona atsāksies vien oktobrī nevis septembrī. Līdz ar to vasaras hiatuss šoreiz būs nevis 4 mēneši, bet gan 5 mēneši. O.M.G.  %-)

MONDAY

8 p.m.: 90210

9 p.m.: Gossip Girl (final season)

(The Carrie Diaries, the network's Sex and the City prequel starring AnnaSophia Robb, will take over Gossip Girl's timeslot in January)

TUESDAY

8 p.m.: Hart of Dixie

9 p.m.: Emily Owens, M.D. (Grey's Anatomy-esque medical drama, formerly titled First Cut, starring Mamie Gummer and Smallville's Justin Hartley)

WEDNESDAY

8 p.m. Arrow (Modern retelling of DC Comic's Green Arrow starring Stephen Amell as the ace archer and Katie Cassidy as his crime-fighting love interest Black Canary)

9 p.m. Supernatural

THURSDAY

8 p.m.: The Vampire Diaries

9 p.m.: Beauty and the Beast (Reboot of the CBS series from the '80s with Smallville's Kristin Kreuk filling Linda Hamilton's shoes)

FRIDAY

8 p.m.: America's Next Top Model

9 p.m.: Nikita

Read more: http://uk.eonline.com/news/watch_with_k … z1v8HSjiKY

0

14

albalonga написал(а):

oki, šitas no FOX izklausās interesanti - negaidīti un atšķirīgi - labā un ļaunā spēles un sauajaukšanās utt.

Šis, jā. Seriāla autors ir Kevins Viljamsons, tas pats, kas ir TVD autors kopā ar Džūliju Pleku :)

666 Park Avenue ir arī manu skatāmo seriālu listē  :crazy:

0

15

AAAALLLBBBBYYYYYY, ŠITAS SERIĀLS IR KĀ RADĪTS PRIEKŠ MUMS :D :D :D :D

0

16

Un mana skatāmo seriālu liste turpina augt :D Vēl viena Šerloka versija:

0

17

cravey написал(а):

AAAALLLBBBBYYYYYY, ŠITAS SERIĀLS IR KĀ RADĪTS PRIEKŠ MUMS

LOL, pēdējā aina bija ideāla. hihihi. Tiesam - tad ir ideālais seriāliņš. Un vēl ktieri - Deivids Krumholts kuru dievinu no Numb3rs un Sofijs Buša no One Tree Hill - ideāli.

cravey написал(а):

Un mana skatāmo seriālu liste turpina augt  Vēl viena Šerloka versija:

Nez, man treileris nepatīk. Eidans Kvins sakumā pamirdzeja - laikam inspektoru atveidos. Man nepatīk, ka Vatsons ir uztaisīts par sievieti un Dzonijs Lī Millers kaut kā nedabiski atveido Holmsu - viņam drīzāk Vatsona loma piestāvētu... Un nejutu ķīmija starp šo Šērloku un Vatsonu nemaz. Un vispār - pēc tā ko redzēju, labāks variants būtu, ka Lūsija Liu atveidotu Šērloku un Dzonijs Lī Millers Vatsonu - ja gribam lauzt visus stereotipus un tradīcijas, tad ejam līdz galam, nevis pusratā. Un Lūsija Liu viens no tiem cilvekiem, kurš izskatās grudrs, pašpārliecināts drošs par sevi visu laiku - tāda viņai dabiskā sejas izteiksme. Bet Dzonijs Lī Millers tieši otrādi, tapēc viņi savam lomām galīgi neder - sorre.

0

18

LOL, SPN pārcelts uz trešdienām, hihihi...

0

19

Te last resort treileris - žēl, ka Otama nav varone no zemūdenes vai salas, bet gan ir uzvalciņš - ceru, ka viņai būs liela un nozīmīga loma - es jau sen esmu viņas fane un viņai visu laiku neiet - guest lomas vai arī mazākas lomas galvenajā sastāva seriālos, kuri nav dieiņ labi un tie atcelti... Tā gribas, lai būtu interesanti un šoreiz izdotos.

http://www.tvfanatic.com/videos/last-resort-trailer/

0

20

Vēl viens "Partners" treileris :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Kas jauns seriālu pasaulē...