TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Kas jauns seriālu pasaulē...


Kas jauns seriālu pasaulē...

Сообщений 181 страница 200 из 202

181

Es plānoju šo

0

182

izskatās interesanti un superbaisi un nejauki un pat kaitinoši. Nez, man kauč kā nē. Uzreiz jau bija skaidrs, ja reiz māca, kā netikt pieķertam par slepkavību, tad jau noteikti noslepkavos.

0

183

Skatos treilerīšu. Jane the virgin izskatās p ēc sviesta. Ja vien to netaisa par absurdu komēdiju, tad neizdosies.

Flash man patika. And caur Arrow jau dikti reklamē. Bet nu galvenais varonis pārāk nevierišķīgs un pārāk nopietns. ja tik nevīrišķīgs, tad viņam vajadzētu būt komiskākam, daudz runāt, būt biki awkvard vai kā savādāk. Bet nu kopumā izskatās, ka būs skatāms

0

184

Extant - nepatīk man visi šie mākslīgie intelekti...

Madam Secretary - man patika. Spēcīgi. Un galvenā varone - interesanta, sarkastiska, spēcīga. Prieks, ka seriālu centrā parādās spēcīgi siviesu tēli kā galvenie tēli. Skatīšos. Jo te būs tā interesanti par politiku uz aikulisē. Un Tea ir lieliska.

Stalker - tradicionāli. Nesajutu kīmiju starp galvenajiem varoņiem.

NCIS: New Orleans -  nu cik var šitos taisīt?

Scorpion - man patīk ģēniji nūģi.  būs ok.

The McCarthys - kaitinoši, bet galvenais varonis gejs, būs jādod iespēja.

0

185

Es vēl visus neesmu redzējusi, Flash pilotu paskatīšos. Constantine man ar nepatika, Jane the virgin pilnīgs sviests.

0

186

O, šodien Gothem sākas - rīt no rīta vajadzēs celties un skatīties.

Vissliktākais seriāls iespējams šoruden ir The Mysteries of Laura. Vot tas pilnīgs murgs un pat aktrise neglābj, jo tik kaitinoši - ja vēl tas būtu sitkoms, tas varētu strādāt. Bet tas tak nopietnais seri''als - drāma. Miljoniem sieviešu visā pasaulē strādā un ir vientuļās mātes un kaut kā tik briesmīgi bērni neuzvedās. Tur tik daudz absurdu un idiotisma tajā seriālā.

0

187

Es vakar noskatījos Forever un Scorpion pilotus, arī Gotham, bet to jau no rīta vakar un pēc darba vēlreiz. Bet par Scorpion... wow. Labi, ka vakarā skatījos vispirms atkārtoti Gotham, tad Forever un tad Scorpion - tiešām bija kāpinājums. Scorpion tik labs pilots - kā kaut kāda asa sižeta filma - vel dažas pakaļ dzīšanās, sīkāku to sakumu un Valtera bērnības vēsturi un sanāktu laba sas sižeta filma. Nevaru sagaidīt turpinājumu. Man pat labāk par Gotham patika, lai gan tas arī labs, bet smags. Forever pat tāds viegls un neitrāls, bet patiecība kārtejos procedūru un pilota reitings bija tik slikts, ka domāju talāk vēl sliktās un vienu no pirmajiem atcels. Bet es fanošu par Scorpion. Cerams, viņi tās lietas turpinās tik pat asa sižeta stilā taisīt un ar humoru un arī aizkustinājuma asarām. Es pilotu skatotos gan smejos, gan raudāju - vienkārši super.

0

188

tāks - no pagaidām startējušajiem seriāliem fanoju par Scorpion. Patīk Gotham un Forever - kuram otradienās  desmitos vakara konkurence nav tik milzīga un moš arī nenokancelēs. Vēl pagaidam skatos Mysteries of Laura tikai Debras Mesingas dēļ. Black-ish nepatika un neskatīsos. Panācu The Blacklist un Castle - tos noteikti skatīšos. No vecajam komēdijam skatos The Big bang, The Millers, Mom, The Mindy project, Modern Family. Droši vien turpināsu arī Elemntary skatīties. Šodien noskatījos How to get away with a Murder pilotu - man kaut ka baigi neaizrāva, bet paskatīšos, lai saprastu, kā tālak tiks meklēts sižets - vai tā advokāte/profesore ir uz vienu roku ar jauniešiem vai pret viņiem un kā viņi līdz tam, kas sērijas beigās - nonāca. Vēl noskatījos Madam Secretary pilotu - pārak politisks manai gaumei bet vel pagaidām paskatīšos. Vēl jau daudzi seriāli nav sakušies.

Nolēmu panākt un turpināt Sleepy Hollow, bet jaunā sezona sakās vāji reitingu ziņā - man aizdoma, ka vairāk par divam sezonam seriāls neizdzīvos.

0

189

Es pagaidām skatos Sleepy Hollow, the Blacklist un Modern Family. Nākam nedēļ nāk klāt TVD un vēl pēc tam SPN. Gribu Gotham, bet sagaidīšu arī 2. sēriju, lai iznāk. Big Bang vaig iemaratonēt, tāpat kā Elementary. Nu jā, vēl bij Outlander, bet tagad tur pauze līdz Aprīlim. Mega giga hiatuss :(

0

190

tikko sapratu, ka tās aizņemtākās dienas ir pirmdienas - respektīvi, tad man skatīšanās ziņā otrdienas. Pagājušogad visvairāk manu seriālu bija ceturtdienās un tad piektdienās bija ko skatīties. A tā tagad rīt būs Big bang, Scorpion, Gotham, Sleepy Hollow, The Blacklist un Castle. Šausmas, LOL. Tagad tik jāizstrādā prioritāšu saraksts - Casts iekavēšu un vismaz pa divām sērijām skatīšos. The blacklist gribu uzreiz, Scorpion gribu uzreiz, Big bang gribu uzreiz. Gotham un Sleepy Hollow var pagaidīt.

0

191

arī otrā Scorpion sērija aizkustināja mani līdz asarām...  :'(

0

192

Novilku Scorpion, noskatīšos ;)

0

193

Man Forever pirmās divas sērijas ļoti patika. Tresā bija vāja. Un Reitingi baigi nokrita. Bet viņi laiz viņu jau pirmdienas vakarā video on demand un torentos parādās mums jau otrdien no rīta. Nez. Bet baigi nokrita reitingi. gribetos redzēt tos video on demand pirkuma ciparus - cik daudzi amīsi jau pirmdien nopirkuši un noskatījušies bija šo trešo sēriju. Selfie un manhattan love story debitēja ļoti mvaji. Love story sorīt noskatījos un nepatika. Šovakar Selfie noskatīšos.

0

194

Noskatījos Selfiju. Tiešām nepatika. Kārenas Amerikāņu akcents pat manai ausij likās briesmīgs. Ķīmiju starp galvenajiem varoņiem nesajutu un abi varoņi galvenie likās tiešām kaitinoši.

0

195

noskatījos A to Z. tiešām nepatika. un nezinu, kāpec kritiķi tik labas atsauksmes dod. kaitināja pilnīgi visi varoņi, ķīmiju nejutu, sižets paredzams.

0

196

Bad Judge ir ok, bet nekā īpaša.

Gracepoint. Varoņi visi kaitinaja un tas viss liekas jau redzēts plus mīnus the Killing and arī savā ziņā Twin Peaks. Cik zinu, tad seriāls ir amīsu pārtaisīts britu oriģināls. Cik dzirdēju no ļuadiem, tad vismaz pilots esaot kadrs kadrā tieši tas pats, kas britiem Nabaga Tenants, jo to pašu lomu otreis atveido un viņam laikam visu laiku deja vu sajūtas. Pat ja neskatīšos, tad sekošu līdzi, jo tik daudz noslēpumu taja pilsētelē kā redzams - un ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem.

0

197

Tikko noskatījos The Flash pilotu un man ļoti patika.  Cik sapratu, tad pēc komiksiem tā Airina viņam liktenīgā,  bet man dauz labāk patika nesmaidošā zinātniece.

0

198

OMG, Selfijs tālāk paliek labāks. Noskatījos iekavētās trīs sērijas un ķīmijas paliek arvien vairāk un ir mīlīgi, ka abi katrā sērijā gūst mācības un ir tik daudz kopā. un es pat smējos.

0

199

The Flash pievienojās Wentworts Millers Captain Cold lomā. Un beigās viņš sarunāja sadarbību ar Miku jeb Heat Wave, kuru atveido neviens cits kā Dominiks Purcels. It`s like Prison Break reunion on Flash. OMG, kā es spiedzu. Dzīve kļuva skaistāka. Yay.!!!! :)

0

200

es pagaidīšu ziņas kuru atcels un tad skatīšu :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Kas jauns seriālu pasaulē...