TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Kas jauns seriālu pasaulē...


Kas jauns seriālu pasaulē...

Сообщений 41 страница 60 из 202

41

Liste ar atceltajiem seriāliem, tiem, kas uz jautājuma, ar lielāku iespēju par atjaunošanu, tiem, kas noteikti tiks atjaunoti un tie, kam pēdējā sezona:
http://tvbythenumbers.zap2it.com/2012/1 … ng/159953/
Man jau prieks redzēt manu jauno, mīļo "Elementary" in the "Likely Renewal" sadaļā un TVD in the "Certain renewal" sadaļā. Vēl iekš "Certain renewal" listes ir GRIMM, Person of Interest, Arrow, Supernatural (OMG 9 sezonas. Wow, kāds vēl atcerās laikus, kad domājām, ka 5. būs pēdējā? :D) Un sadaļā pie "Already renewed" ir, protams, Big Bang Theory :)
Priekš manis dikti labas ziņas http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/yahoo.gif

0

42

es šitam sarakstam visu laiku līdzi sekoju un tai lapai pēdējā laikā ar kopumā līdzi sekoju. Interesanti saprast tās sindikācijas, ka maģiskais sēricu cipars ir 88. Tāpēc lielāka iespēja vienādu reitingu seriāliem, ka neatcels to, kam trešā sezona un atcels to, kam pirmā. Tāpēc arī šī lapa paredz, ka Nikitu ar viņas katastrofālajiem reitingiem neatcels. Es joprojām nikna uz Nikitu Secret Circle dēļ.

0

43

Atklāti sakot man galīgi ņepojatna par Nikitu. Nafig viņu patur? Es biju šokā, kad gāju skatīties TVD ceturtdienas reitingus un iečekoju pie reizes CW 5dienas reitingus, un izlasīju, ka Nikita hits season high, es domājo ooo, nu tik būs, pfffft, apskatos 1.24mil  :huh: Labāk kādu jaunu būtu paņēmuši un šito kancelo pavasarī.

0

44

tur ir lieta ar naudām un pārdošanām - es īsti to sindicēšanu neizprotu, bet

http://en.wikipedia.org/wiki/Television_syndication

Es to saprotu tā, ka ja ir 88 sērijas vismaz - seriāls ir sindicēts un tad, kad kāds kanāls nopērk seriālu, lai rādītu, viņš to var translēt arī kaut kādos savos lokālajos kanālos - viņa lokālajiem kanāliem nav atsevišķi jāpērk šis seriāls no veidotāja/īpašnieka kanāla. Tāpēc, ja ir šīs maģiskās 88 sērijas vismaz, tad uzreiz seriālu vairāk pērk daudzas pasaulses valsis, jo viņiem izdevīgāk pirkt sindicētu seriālu. Es nez, moš visu garām sapratu. CW ir lētāk un izdevīgāk filmēr Nikitu vēl arī 4.sezonu, jo viņai jau ir trešā un nonākt līdz sindikācijai un atgūt zaudēto naudu, pārdodot seriālu vairāk kanāliem, nekā atcelt, taisīt jaunu seriālu un cerēt, ka tam būs labāki reitingi. Un ja nebūs un būs tikai 1 sezona, tad to stipri mazāk pirks.

Tas ir gandrīz kā likums - ja seriālam ir trīs sezonas, tad par 99% droši, ka būs arī 4.sezona (ja pieņemam, ka sezonā ir vismaz 22 sērijas).

0

45

uu, paldies, šito nezināju, bet skan dikten loģistiski ;) Tizli, bet loģiski.

0

46

Alby, tu vēl skaties "Homeland"? Man te twitter TL baigi labas atsauksmes visu laiku plūst iekšā, domāju novilkt pirmo sezonu.

0

47

Es otro sezonu neesmu sākusi skatīties, bet visu laiku velku sērijas, kā iznāk. Seriāls ir baigi labs, spēcīgs, bet arī reāli smags. Ar ideālu aktierspēli. Pirmajā sezona daudz smagu atmiņas ainu galvenajam varonim, bēl tur tādi daudzi asinis stindinoši momenti. Smagi. Daudz vairāk aizdomājies par terorismu. Noteikti iesaku, bet seriālu es personīgi nevaru tā vienkārši skatīties. Arī pirmo sezonu skatījos tā, ka iekrājas trīs sērijas - noskatos, kad ir attiecīgais garastāvoklis. Es dažas reizes bimbāju skatoties un ļoti jutu līdz abiem varoņiem, lai gan abi pretējās prontēs. Daniels Lūiss visapār ir ģeniāls aktieris. Un Deinsa protams neatpaliek.

0

48

Novilku pirmo sezonu. To jau pēc treilera sapratu, ka pasmags būs. Kaut kad gan jau iesākšu.

0

49

SEN BIJ LAIKS KAUT KAM ŠĀDAM!!!

Nielsen Twitter TV ratings: How much do you tweet about your favorite shows?

Thus, it's a pleasant surprise that Nielsen and Twitter have announced a collaboration. Beginning in Fall 2013, Nielsen will release a "Nielsen Twitter TV Ratings" system, designed to complement and expand on its current ratings system. The new numbers will reflect "the total audience for social TV activity - both those participating in the conversation and those who were exposed to the activity - providing the precise size of the audience and effect of social TV to TV programming."

Pilnais raksts: http://blog.zap2it.com/frominsidethebox … shows.html

0

50

ehehehe tad jau SPN bus topa virsotnes, jo parasti nakti ir pilns ar trendiem un vienkarshi liekas, kas SPN fandoms rule the twitter then :D

0

51

Karīna jau tvītoja, ja vadītos pēc twittera reitingiem vien, tad SPN un TVD nekad nebeigtos :D

0

52

Leverage atcelts - nākamās nedēļas otrdienas 5.sezonas pēdējā sērija būs seriāla pēdējā sērija. :'(

0

53

albalonga написал(а):

Leverage atcelts - nākamās nedēļas otrdienas 5.sezonas pēdējā sērija būs seriāla pēdējā sērija.

:( Izsaku līdzjūtību :( Viņi paspēs tā normāli nobeigt vismaz? Lai nepaliek neatbildētu jautājumu?

0

54

es nez, šķiet The Carrie Diaries atsevišķas tēmas nebija.

Karoč, noskatījos es pilotu. Nu nekā īpaša - galvenā varone man pēc izskata īpaši nepatīk. Viņas love interest man vispār galīgi nepatīk. Viņas draudzenes - viena tā ir tā kā Samanta un otra tā Mouse ir Mirandas/Šarlotes krustojums. Lai gan no otras puses Šarlote varētu būt arī tas džeks, ar kuru tā Samant-veidīgā satiekas. Es nez - nu neaizrāva galīgi un tā astoņdesmito vide arī liekas vecmodīga + tērpi ir tikai pa pusei autentiski - kosmētika gan pat ļoti.  Kaut kā nav īsti. Nav slikti, bet nav arī labi. Nav odziņas un galvenā varone neaizrauj.

0

55

Tikko noskatījos "The Following" pilotu. Wow, spēcīgi. Pēc šī seriāla nebrīnītos, ja kādam parādītos lieli trust issues. Šausmas, tās beigas  o.O

0

56

hahaha, skaties otro sēriju. Vispār sabijos.

Ah, beidzot tikko no darba pārnācu... Gulēt. Vincis tik mieru nedos - tagad spriņģo.

0

57

Noskatījos otro sēriju, bet nezinu vai tālāk skatīšos. Pārāk slimīgs tas seriāls priekš manis :(

0

58

cravey написал(а):

Pārāk slimīgs tas seriāls priekš manis

O, o, o....tas jau ir ká aicinajums man skatities.

0

59

Priecīga ziņa TVD, SPN un Arrow faniem  :crazyfun:

'Vampire Diaries' Season 5, 'Supernatural' Season 9, and 'Arrow' Season 2 picked up by The CW

It's official: The CW has made early pick-ups for its three most successful shows, guaranteeing that we'll be watching "The Vampire Diaries," "Supernatural," and "Arrow" in the 2012-2014 season.

This will mark Season 5 for "The Vampire Diaries," Season 9 for "Supernatural," and Season 2 for "Arrow," which has been The CW's undeniable breakout hit of the season.

Pilnais raksts: http://blog.zap2it.com/frominsidethebox … he-cw.html

0

60

yay, prieks par visiem. visus pārējos drīkst atcelt. šogad vismaz sirds ne par vienu CW nesāpēs, kā gadājušogad par Secret circle ļoti sāpēja.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Kas jauns seriālu pasaulē...