TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Kas jauns seriālu pasaulē...


Kas jauns seriālu pasaulē...

Сообщений 81 страница 100 из 202

81

albalonga написал(а):

nu Spartacus jau cik zinu bija kauč kuram kabeļtelevīzijas kanālam. Par to jaunajiem projektiem vēl neesmu īpaši neko dzirdējusi.

Jā, par "Starz" gāja.

Atradu kaut ko tādu interesantu.

Coming to STARZ January 2014
The highly anticipated pirate adventure, Black Sails, centers on the tales of Captain Flint and his men and takes place twenty years prior to Robert Louis Stevenson’s classic “Treasure Island.” Flint, the most brilliant and most feared pirate captain of his day, takes on a fast-talking young addition to his crew who goes by the name John Silver. Threatened with extinction on all sides, they fight for the survival of New Providence Island, the most notorious criminal haven of its day – a debauched paradise teeming with pirates, prostitutes, thieves and fortune seekers, a place defined by both its enlightened ideals and its stunning brutality.

Cast: Toby Stephens (Captain Flint), Luke Arnold (John Silver), Zach McGowan (Captain Charles Vane), Toby Schmitz (Rackham), Hannah New (Eleanor Guthrie), Jessica Parker Kennedy (Max), Clara Paget (Anne Bonny), Tom Hopper (Billy Bones), and Mark Ryan (Gates).

0

82

LOL, es jau slešu saožu no apraksta... hihihi

0

83

te par veiksmīgākajiem un neveiksmīgākajiem kabeļtelevīziju seriāliem - es gan nesaprotu, kapēc tik daudzi cilvēki skatās to zombiju seriālu...

http://tv.yahoo.com/photos/this-year-s- … 78258.html

0

84

"The Walking Dead" ir labs seriāls, patiešām labs, bet es nezinu man kaut ka neaizrava. Vasara atkal nomaratonēšu pedējo sezonu un viss.

0

85

albalonga написал(а):

starp citu par to dāmīti netā ļoti daudzi tvd faani lamājas. Njā. Turaties tvd fanes.

da kad mēs viņu nelamājam :D Es nez, tā ar skatītāju emocijām vien Moffats māk spēlēties :D Bet Moffatam tas tā gaumīgāk un inteliģentāk izdodas, Pleka vnk paņem cirvi un sacērt visu, kas gadās pa ceļam.

0

86

cravey написал(а):

da kad mēs viņu nelamājam  Es nez, tā ar skatītāju emocijām vien Moffats māk spēlēties  Bet Moffatam tas tā gaumīgāk un inteliģentāk izdodas, Pleka vnk paņem cirvi un sacērt visu, kas gadās pa ceļam.

Plekai vispar nav nekadas sajegas par to, kas ir character developement. Neviens tēls so sezonu gaitā nav attīstīts, reāli leila daļa no viņiem tika nogremdēti tik zemu, ks ldikti bija skatīties seriālu. Nemaz nerunāsim par storyline. Es nesaprotu, ko viņa šajā industrija dara. Atšķirība no Seras Gamble un Plekas bija tada, ka Sera vismaz varēja uzrakstīt patiešām labu episodu un parejo nogremdēt, bet Pleka to vien dara kā visu gremdē. WOW nu gan es te izgāzu visu....

0

87

hihihi, labi, ka es tvd neskatos...

0

88

Nu, TVD var pamainīties uz labo pusi, jo Pleka dodas uz "The Originals" un "The Tomorrow People", kamēr TVD pie stūres būs Caroline Dries and Jose Molina. Plekai tāpat vēl būs ietekme, bet ne tik pastāvīga vairs.

0

89

NBC jau paziņojuši savu laika grafiku jaunajai 2013/2014 rudens sezonai: http://www.tvovermind.com/nbc/nbc-announces-2013-2014-primetime-schedule-213485
Piektdienu vakari ierullē - DRACULA  :love: un pirms tam GRIMM

0

90

cravey написал(а):

Piektdienu vakari ierullē - DRACULA  :love: un pirms tam GRIMM

nu bā - atkal ielika Grimm piektdienās. Fani ar mokām izcīnīja, lai nebūtu piektdienās, bet atkal ielika. Piektdienās parasti liel seriālus, kurus gatavojās beigt vai kuriem slikti reitingi un droši vien būs pēdējā sezona, jo piektdienu vakaru reitingi ir stipri zemāki un arī vērtēt viņus grūtu. Nu nez.

0

91

albalonga написал(а):

nu bā - atkal ielika Grimm piektdienās. Fani ar mokām izcīnīja, lai nebūtu piektdienās, bet atkal ielika. Piektdienās parasti liel seriālus, kurus gatavojās beigt vai kuriem slikti reitingi un droši vien būs pēdējā sezona, jo piektdienu vakaru reitingi ir stipri zemāki un arī vērtēt viņus grūtu. Nu nez.

Jā, dīvaini, ka GRIMM pārlika uz 5dienām atpakaļ. Attiecībā par Drakulu ir divas iespējas, vai nu NBC domā, ka seriāls būs baigi labs un par reitingiem nesatraucas, vai arī tieš otrādi, neko labu negaida un tapē iebāza 5dienā.

0

92

NBC jauno seriālu treileri: http://insidetv.ew.com/2013/05/13/nbc-new-fall-shows-2013-trailers/
vai
YT: http://www.youtube.com/user/NBC/featured

0

93

Okē, šis izskatās interesants:

0

94

Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. pirmais promo:

0

95

cravey написал(а):

Okē, šis izskatās interesants:

es lasīju sižetu vakar šitam un it kā ieinteresēja, bet sižeta apraksts bija nepilnīgs - tikai ka padodas slavens noziedznieks un pasaka, ka runās tikai ar nepieredzējušu aģenti. Bet pēc treilera ļoti interesanti izskatās.

0

96

cravey написал(а):

Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. pirmais promo:

can`t wait.

0

97

albalonga написал(а):

Bet pēc treilera ļoti interesanti izskatās.

Jū. Es te domāju, ka no jaunajiem nebūs diži ko pat iečekot, a pēc treileriem man te jau liste veidojas. Protams, daudz kas atkritīs, bet nu, pagaidām izskatās diezgan cerīgi :)

0

98

LOL

Enlisted:

0

99

Visi Fox treileri

http://tvbythenumbers.zap2it.com/2013/0 … ds/182533/

0

100

O, super, es "Sleepy Hollow" treileri gaidīju  :crazyfun: Eju skatīties :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Kas jauns seriālu pasaulē...