TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Kas jauns seriālu pasaulē...


Kas jauns seriālu pasaulē...

Сообщений 121 страница 140 из 202

121

albalonga написал(а):

Un? Vai SPN devītā būs beidzot pēdējā sērija? Vai arī pēc atdzimšanas astotajā sezonā, arī devītā rullēs un būs desmitā?

CW šefs ir liels seriāla fans, un J2 jau ir arī parakstījuši līgumus uz 10 sezonu, ja tada būs. Es domaju, ja reitingi būs labi, būd mums arī 10ā, jo, ja atklati runajam, šaja sezonā varēja redzēt, ka SPN beidzot ir lielāks budžets, jo iespaidīgi specefekti bija pietiekami daudz šosezon.

albalonga написал(а):

Es nesaprotu, kapēc viņi neatcēla Carrie Diaries - tāpat jau iemeta viņu piektdienās...

Nu, domāju, ka atcels pēc nākamās sezonas. Bija jau šogad jātceļ. Reitingi tik sūdigi. EHHH

0

122

Inetux написал(а):

CW šefs ir liels seriāla fans, un J2 jau ir arī parakstījuši līgumus uz 10 sezonu, ja tada būs. Es domaju, ja reitingi būs labi, būd mums arī 10ā, jo, ja atklati runajam, šaja sezonā varēja redzēt, ka SPN beidzot ir lielāks budžets, jo iespaidīgi specefekti bija pietiekami daudz šosezon.

J2 paši cer uz 10 sezonām :) Tā es tumblr lasīju. Un pēc vakardienas fināla, manuprāt tā arka, ko viņi uzsāka, lai tā smuki pabeigtu, vajadzēs 2 sezonas, ar 1 būs par maz. Man tāds čujs, ka viņi tur to pasauli savedīs kārtībā, eņģeļi atgūs savu īsto purpose, kļūs labi, kamēr dēmoni paliks ļauni, bet brāļiem tagad ir zināms kā tos izdziedēt. Domāju, ka pašās beigās parādīsies arī Dievs. Pārāk bieži viņu piemin pēdējā laikā. Un domāju, ka šis viss atklāsies kā Dieva pārbaudījums ne tikai enģeļiem, bet cilvēkiem.

P.S - Un nākamajā sezonā Kass ir atpakaļ kā series regular  :crazyfun: Es ceru, ka Kevins ar vēl biežāk parādīsies  8-)

0

123

CW jauno seriālu treileri un klipi: http://www.youtube.com/user/CWtelevision/videos?view=0

0

124

yay, kopējā promo bija Zade un Džordžu vispār nemanīju - CW tomēr saprot, kāpēc to šovu kāds vispār skatās. Šosezon stulbi sadirsa, bet beidzās uz cerīgas nots un es ceru uz nakamo sezonu, ka Zade beigās būs kopā.

0

125

Nu nez. No šiem visiem man vislabāk patika "The Tomorrow People". Varbūt "Reign". "Star-Crossed" ir otra Rozvela. "The 100" jau tagad atmetu. Ko viņi tik mazus treilerus ielika? Un viens klips jau neko neparāda  :sceptic:

0

126

es tev pievienojos - man no visiem patika tik Tomorrow People un ar tikai ja tai superspēju četrrotni būs laba ķīmija. Neviens no citiem neieinteresēja. Tas star crossed džekiņš ir pievilcīgs, bet tas arī viss. Pilnīgs sviests izskatījās The 100.

0

127

Nu i lab vien ir, jo man no citiem kanāliem jau ir liste :D Jo īpaši daudz komēdijas šoreiz sanāk :D

0

128

Vēl vairāk pārliecinajos, ka neko no CW jaunajiem neskatīšos.

0

129

Es skatos savu Hawaii Five-O 1.sezonas DVD. Demžēl nākamsezon seriāls pārcelts uz piektdienām un arī sasniegs sindicēšanu, respektīvi, drosi vien nākamā sezona būs pēdējā. Reitingi nav slikti, bet nav arī tādus, kādus viņi grib. Filmēt Hawaii maksā dārgi un arī Scots Caans droši vien nav noslēdzis tālāk līgumu. Naudiņu nopelnīja, bet viņam patīk lomu dažādība un kaut kas spēcīgāks par iknedēļas izmeklēšanu un bišķi bremžē viņi ar jebkādu viņa varoņa attīstīšanu. Esmu diezgan droša, ka seriāls nākamgad beigsies. Žēl no vienas puses. Bet no otras - 1.sezona joprojām mana mīļākā, trešā man kopumā nepatīk.

0

130

Lūk varam izvedot savu rudens programmu: http://blog.zap2it.com/frominsidethebox/2013/05/fall-tv-2013-complete-night-by-night-grid-for-the-broadcast-networks.html

Manējā -

Pirmdiena: The Blacklist, Sleepy Hollow
Otrdiena: S.H.I.E.L.D., Dads, SPN, The Originals
Trešdiena: The Tomorrow People
Ceturtdiena: The Crazy Ones, The Millers, Welcome To The Family, The Michael J. Fox Show, Elementary, The Big Bang Theory, TVD, Reign?, Once Upon A Time In Wonderland?
Piektdiena: GRIMM, Dracula

O.M.F.G. *drops dead*

0

131

Nu tad manējā :

MON: Hostages, Sleepy Hollow? (pēc pilota tālāk spriedīšu), Almost Human un The Following(midseasons)
TUE: S.H.I.E.L.D., SPN, The Originals
WED: Revolution., Arrow
THU:----- pagaidām neko tādu neredzu
FRI: ---------

0

132

manā gadījumā - es neskatos tekošās sērijas, bet krāju, jo man peridosiki patīk maratoni, tāpēc nesatraucos. Bet salīdzinot ar jūsu sarakstiem - mans ir stipri lielāks ar šobrīd jau ejošajiem seriāliem, bet komēdijas - es kopumā neesmu sitkomu fans un tikai pāris no jaunajiem sitkomiem skatīšies - droši vien Enlisted un Crazy people, iespējams arī to par policijas iecirkni. No jaunajiem CW tik tomorrow people. The Originals protams nē, Reign nē. Bet droši vien, ka pilotus noskatīšos gandrīz visiem.

0

133

nu pēc šīs nakts, TVD atgriežas manā listē bez jautājuma zīmes :D

0

134

hihihi

0

135

https://pbs.twimg.com/media/BK-wdKaCIAEV0PM.jpg:large

0

136

un tagad pēc garā treilera arī šis izskatās labi :)

0

137

es tagad esmu kritusi uz Hannibal.

0

138

indy написал(а):

es tagad esmu kritusi uz Hannibal.

Me too...
Love it.. :)

0

139

Hannibal ir fantastisks, tik kvalitatīvs seriāls kopš BBC Sherlock laikiem nav redzēts.

0

140

CW jaunās sezonas pirmizrādes datumi ir klāt: http://www.tvguide.com/News/CW-Fall-Premieres-1067089.aspx

Monday, Oct. 7
8/7c: Hart of Dixie
9/8c: Beauty and the Beast

Wednesday, Oct. 9
8/7c: Arrow
9/8c: The Tomorrow People*

Thursday, Oct. 10
8/7c: The Vampire Diaries
9/8c: Reign*

Tuesday, Oct. 15
8/7c: The Originals*
9/8c: Supernatural

Friday, Oct. 25
8/7c: The Carrie Diaries

*indicates new show

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Kas jauns seriālu pasaulē...