TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Kas jauns seriālu pasaulē...


Kas jauns seriālu pasaulē...

Сообщений 141 страница 160 из 202

141

baigi vēlu pirmizrādes

0

142

Pagājušo gad tāpat bija vēlu. Piem TVD 4. sezona sākās 11. oktobrīt, tad jau šogad pa vienu dienu vismaz ātrāk :D Nebij tik traki, var sagaidīt :)

0

143

Mans vasaras seriāls - Under the Dome, Stīvena Kinga grāmatas tv versija.
Redzētas sejas no Supernatural, The Secret Circle un Off the Map

Отредактировано indy (02.07.2013 19:39)

0

144

Mans vasaras seriāls ir Crossing Lines, kur galvenajā lomā ir William Finchner - aktieris, kuru uzskatu par vienu no labākajiem savas paaudzes aktieriem. Un te kārtējoreiz pierāddās, ka ja nav smukulīša izskats, tad galvenās lomas Holivudā nespelēsi.

Sižets ir līdzīgs Criminal Minds, tikai darbība risinās Eiropā - interesanti ir tas, ka visi aktieri ir no dažādām Eiropas valstīm ar atbilstošajiem akcentiem runā. Viņi ir vienība, kura darbojas visās ES jurisdikcijā, līdzīgi ka FIB darbojas visos ASV štatos. Ar ko mani šis seriāls vairāk aizrauj par Criminal Minds, kuru tā pirmsākumos ļoti aktīvi skatījos?  Šeit ir visss personīgāk, daudz vairāk iedziļinās varoņu pagātnē, viņu raksturos, nevis tikai iknedēļas izmeklēšanā. Un arī tas, ka vairāk varoņi nonāk reālās briesmās, tiek ievainoti utt. Man jau te ir divi šipi un abi ir hetero. Īpaši interesanta ir 1./2. dubultsērija.

0

145

Vēl vienu vasaras seriālu sev atklāju. Saucās The Fosters. Interesanti ir tas, ka seriālu producējusi Dženiferas Lopesas producentu kompānija un Lopesas kundze ir viena no producentēm. Droši vien tāpēc seriālā ir arī vairāki latino varoņi. Un vēl interesanti arī tas, ka viens no scenārija autoriem ir Pīters Paidžs - jā, tas pats aktieris, kurš Queer as Folk atveidoja Emetu. Un tad beidzot nonākam līdz tam, ka seriālu rāda ABC family kanāls un seriāla centrā ir precēts lezbiešu pāris, kuras audzina vienas no viņām bioloģisko dēlu un vēl četrus bērnus, kuri ir pieņemti bāreņi. Ja pavisam sīkāk, tad Stefa ir bloda policists un viņas sieva (oficiāli apprecēties nevar viņas, bet ir precējušās sirdī) ir tumšādainā Lēna - skolas direktore. Pirms Stefa pilnībā atdzina sev un citiem, ka ir homosexuāla, viņa bija precējusies ar policistu Maiku un viņiem ir 16 gadus vecs dēls Brendons. Vēl Lēna un Stefa audzina adoptētus latīņamerikāņu izcelsmes dvīņus - Mariannu un Hesusu. Seriāls sakas, kad Lēnai lūdz uz laiku pieņem bāreni Kalliju, kura tikko tiek izlaista no nepilngadīgo cietuma. Drīz izrādās, ka Kallijai ir jaunākais bralis Džūds. Seriāls par jauniešu attiecībā, par amerikāņu bāreņu audzināšanu svešĀS ĢIMENĒS - FOSTER - sistēmu, par homofobiju, par to, kas tad īsti veido ģimeni, par to, ka var ticēt dievam un ģimenei un būt labam kristietim, bet atdzīt arī homosexuālu vecāku izveidotu ģimeni par ģimeni utt. Seriāls ir labi izveidots, iedziļinoties visu bērnu raksturos un katram veltot pietiekami daudz laika, arī abu mammu attiecībās, krīzēs utt. Kā arī ļoti prezīci atklāt foster sistēmas nepilnības un to, ka bārenis, kurš nonāk šajā sistēmā, neko nekontrolē, viņam nav nekādas izvēles, nekādas drošības un pastāvības. Man prieks, ka arī ABC family iet līdzi laikam un parāda arī šādas tēmas, kur runā par kulturālajām un rasu atšķirībām, dažādu veidu diskriminācijām utt. Es dievinu abas mammas un reāli fanoju par mažo Džūdu un viņa draugu Konoru. Seriāls liek nojaust, ka Džūds ir homosexuāls. Karoč es bez apstajas noskatījos iznākušās septiņas sērijas. Pirmajā sezonā kopa būs desmit sērijas, bet domāju, ka seriālu atjaunos uz otro sezonu.

0

146

The CW Is Planning A "Supernatural" Spin-Off

Earlier today at San Diego Comic-Con, Bob Singer, executive producer of CW's latest improbably long-running show Supernatural, announced plans for a spin-off series, to be introduced in a backdoor pilot doubling as the upcoming ninth(!) season's twentieth episode. Details are scarce for now, except that it will be more rooted than its back-road, country-traversing parent series.

http://www.complex.com/pop-culture/2013/07/the-cw-is-planning-a-supernatural-spin-off

Nez nez, bet reakcija, vismaz @ tumblr ir pozitīva :)

0

147

kāds tur Supernatural vispār bez Sema un Dīna var sanākt, vai vismaz Kasa. Parasti spinoff taisa, kad kāds negalvens varonis kļūst tik nenormāli populārs, ka var ap viņu veidot savu seriālu. A te - nez...

Bet vispār ienācu lai pastādtītu, ka noskatījos pilotus dieviem jauniem komēdiju seriāliem - Dads un Brooklyon nine-nine.

Dads garlaikoja - pārāk pārspīlēti, nedabīgi, neticami un tie dēli ir tikpat kaitinoši cik tie tēvi.

Brooklyn nine-nine - skatīšos. Lai gan galvenais varonis ir ļori pārspīlēts un Adams Sambergs stipri pārspīlē savāl tēlojumā - man patīk tas jaunais kapteinis - viņam ir tas ideālais dead-pan humors, viņš ir atklāi gejs un aktieris patīk no Last Resort. Kad kadrā ir viņš un Sambergs, tad pat Sambergs šķiet interesants. Otra plāna varoņi interesanti. Man liekas, ka seriāls darbotos daudz labāk, ja galvenajā lomā būtu izteikts smukulītis - ļoti tāds izteikts metrosexuālis siržu lauzējs, kuru varētu noturēt par homosexuāli un tad tāds saspēle ar reāli homosexuāli, kurš galīgi nav stereotipisks, būtu ideāli. Ja viņi koncentrēsies uz šīm bro attiecībām - nemitīgi cenšoties viens otru pārspēt asprātībā, tad skatīšos. To bābu lai mazak jauc iekšā vai arī lai viņai dod kādu lielāku jēgu seriālā, nevis klišejisko skaista, nopietna policiste ar daddy issues.

0

148

Noskatījos The Blacklist. WOW, super - man reāli patika. Ne mirkli nebija garlaicīgi - galvenajā lomā lieliska jauna aktrise - un otra galvenajā lomā Speiders - tik sen to aktieri atceros, un šeit viņš ir lielisks un viņiem lieliska saspēle. Super. Un visādi noslēpumu. Lai gan skaidrs jau, ka Reds ir Lizijas tēvs. Ar nepacietību gaidu nākamās sērijas. Reitings nebija ļoti augsts, bet gluzi normals.

0

149

Man novilkts gan Blacklist gan SHIELD pilots, rīt vai visticamāk, ka 5dien noskatīšos :)

0

150

SHIELD pilotu noskatījos un me likey. Tik labs.

0

151

Свернутый текст

Es neteiktu, ka es būtu baigā starā par SHIELD pilotu. Bet pilotu izglaba Koulsons un Skaja - viņu abu saspēle ir kas ģeniāls - nekādā veidā nekad neredzu viņus romantiski, bet kā father/daughter. Viņš jau viņu apbrīno un viņa ir ideāla varone. Tas aģens tā viņu tur, kuram Koulsons patiesības šķidumu iedūra - man viņš nepatīk - ne izskata ziņā, ne šarma ziņā - pagaidām viņš ir seriāla vājākais punkts - tur vajadzēja kādu Kapteiņa Kirka stilā - šķelmīgāku, slinkāku, cocky - a šitas tās nje riba, nje mjaso. Es nez. Ja redzams, ka viņu virza ar Skaju kā viens otra romantic interest, bet Skaja ir pelnījusi ko labāku un interesantāku. Fitza un Simonsas saspēle ir jauka, bet stipri otrajā plānā - jau redzams, ka viņiem atvēlēta zinātnes dīvainīšu otrā plāna comic relief loma un mani tas gluži apmierina. Pagaidām skatīšos Skajas un Koulsona dēļ. Es nez - ja pārāk tas aģents nenokainās un nebāzīs viņu Skajai virsū pārāk stipri, tad skatīšos tālāk.

0

152

Esmu sajūsmā par "The Blacklist". "The crazy Ones" ar nav ne vainas :) Vēl jānoskatās SHIELD.

0

153

Свернутый текст

Noskatījos Michael J Fox show pirmās sērijas. Ne īpaši. Ja, viņi visu laiku cenšas smieties par pārkinsona slimību un neželot Maiklus, bet man skatoties vienalga ir ļoti žēl. Sižetiski pagaidām mani ne īpaši pārliecinaja. Seriāla galvenā vērtība ir Maikls un viņa atgriešanās galvenajā lomā. Vienīgi man liekas, ka liela daļa skatītāju tiešām skatās tik dēļ viņa. Crazy people man labāk patika un arī reitingi bija labāki. Villiams nedaudz pārspīlēja - brīžierm nevarēja iebraukt, vai viņa varonis ir tikai ļoti, ļoti ekcentrisks un dīvains vai tiesam ar kādu mentalu kaiti. SMG tā loma tāda nekāda - garlaicīga - paskatīsies, kas talak būs. Seriālā vislabak patika Zaks - viņam dabiski sanāca tam aktierim atveidot ne paŗāk gudru, bet ļoti šarmantu pa un patiesībā nenormāli talantīgu cilvēciņu. SMG varētu ar Zaku romantiski kopā virzīt un viņi pat varētu būt kā pāris un tētuks tad visu laikau Zaka pusē nostātos un būtu smieklīgi.
Vēl arī Trophy Wife pilotu noskatījos. Nepatika.

0

154

Es nemaz neskatīšos M.J.Fox šovu, man jau pēc treila nepiesaistīja un neesmu tik milzonīga viņa fane.

0

155

Vēl noskatījos The Goldbergs un Mom pilotus. The Goldbergs man nepatika. Pārāk visi visu laiku kliedz, kaitina un astoņdesmito gadu visa atmosfēra, drēbes, stils - vē, fuj. Man šķiet, ka patikt varētu tikai cilvēkiem, kuri auga astoņdesmitajos - un kuri atcerās. Man tā bija pati bērnība, kuru neatceros. Turklāt seriāls ir ļoti amerikanisks ar atsaucēm par to, kas un kā bija ASV astoņdesmito vidū - tā kā seriāls tiešām vairāk septiņdesmitajos dzimušajiem amīsiem būs interesants.

Mom man patika. Anna Farisa ir lieliska - man viņa arvien vairāk sāk patikt - tik super. Tikai par godu viņai seriāls interesants. Un tā jau ir, ka viņa ir ikvienā ainā pilotā - jo aina, kura viņa nebūtu, noteikti būtu neinteresanta.

0

156

Vai kāds ir skatījies politisko Netflix ražojumu House of Cards, kurš bija Emmy nominēts un kuram paredzēja, ka būs pirmais interneta seriāls, kurš saņems Emmy, bet tomēr nesaņēma? Es novilku, jo treileris man patika un tur ir divi man ļoti mīļi aktieri Kevisn Speisijs un Keita Mara.

0

157

albalonga написал(а):

Vai kāds ir skatījies politisko Netflix ražojumu House of Cards

Nope, not yet. Mana seriālu liste jau tā ir garākā pēdējo gadu laikā :D Un daži seriāli pat nav vēl sākušies :D

0

158

Sāku skatīties House of cards. Man patīk, tik bieži daudz ko nesaprotu līdz galam, jo ne īpaši pārzinu politiku maigi izsakoties un turklāt ASV politiska sistēma vispār ir mežonīgi sarežģīta.

0

159

Fanoju par the blacklist. James Spaider ir lielisks. Fanoju. Trešā sērija bija īpaši sasprangta in interesanta. Un tas, ko viņš pateica tai aģentei - ka tava dzīve līdz šim ir bijusi vieni vienīgi meli. n tas jau apstiprinājās, kad tā bāba, kuru aģente tā cienīja, izrādījās maita. Un kas slēpjas aiz līgavaiņa? Interesanti - galvenajiem varoņiem tik ideāla saspēle. Protams, viss norāda uz to, ka viņa ir viņa meita. Bet ja viņi uztaisīt vēl ko interesantāku, ka viss nav tik vienkārši un pārsteigs mani, tad vispār viņus dievināšu.

0

160

noskatījos pirmo sēriju The Tomorrow People un te ir arī pirmo astoņu sēriju kopsavilkums

Nu ziniet - nefanoju kopumā un pirmā serija, izņemot pēdejās piecas minūtas, praktiski bija kau treileros. Un man nepatika, kā viņi nolēma veidot to sižetu, ka viņs ir dubultaģents. Turklāt stulbi arī, ka uztaisīja galveno varoni par vidusskolnieku - viņs izskatās stipri par vecu un arī kopumā sēriāls vismaz pilotsērija bija kā x-men kaut kāds plagiāts - homo superios - jau ir dzirdēts. Nez, drosi viena jau ka skatīsos. Man iepatikās Džons. Kara man pagaidam riebjas, Astrīda vēl interesanta un tas aziāts comic relief jauks.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Kas jauns seriālu pasaulē...