TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Kas jauns seriālu pasaulē...


Kas jauns seriālu pasaulē...

Сообщений 161 страница 180 из 202

161

albalonga написал(а):

Fanoju par the blacklist. James Spaider ir lielisks. Fanoju. Trešā sērija bija īpaši sasprangta in interesanta. Un tas, ko viņš pateica tai aģentei - ka tava dzīve līdz šim ir bijusi vieni vienīgi meli. n tas jau apstiprinājās, kad tā bāba, kuru aģente tā cienīja, izrādījās maita. Un kas slēpjas aiz līgavaiņa? Interesanti - galvenajiem varoņiem tik ideāla saspēle. Protams, viss norāda uz to, ka viņa ir viņa meita. Bet ja viņi uztaisīt vēl ko interesantāku, ka viss nav tik vienkārši un pārsteigs mani, tad vispār viņus dievināšu.

o, jā. Man ar riktīg patīk šis seriāls. Un tā dziesma 3. sērijas beigās ir vnk superb  :love:

0

162

noskatījos Riegn pilotu. Man likās gana vājš. Galvenā vērtība ir aktrise, kas atveido Mēriju - Adelaida Keila - tomēr gribētu Mēriju redzēt stiprāku, līdzīgku Korai no Teen Wolf - kuru arī šī aktrise atveidoja. Viņi pistāv drosmīgas, stipras, stūrgalvīgas varones - te viņa bija pārāk tāda vāja un bailīga. Tas droši vien mainīsies, bet problma arī taja, ka abi galvenie vīrieši ir pagaidām vāji un garlaicīgi tēli. Nepatika arī Nostradams un karaline, ārkārtīgi traucēja mūsdienu mūzika un tērpi - bet noteikti CW nav naudas auentiskumam. Es turpināšu skatīties, bet nu es galīgi neskumšu, ja pēc pirmās sezonas seriālu atcels - cik sapratu, tad pirmajā sezonā arī ir tikai 13 sērijas pasūtītas.

0

163

Es nemaz neskatīšos Reign, lai gan man patīk period style seriāli un filmas, bet šis jau atsita pēc treilera.

0

164

Šodien iesāku skatīties "Reign", jo no gifiem tumblr kauč kā piesaistīja. I NOW OFFICIALLY SHIP FRANCIS & MARY  :love: Bana, es pati brīnos, jo viņi it kā arī ir domāti kā main couple, parasti es šipoju ne-galveno :D Bet woooooow, baig baigi labs šips, lai gan nākamās nedēļas promo mani baida  :canthearyou: Šī ship dēļ es pat piedodu CW, ka viņi galīgi nepareizi attēlo Anrī un Diānas stāstu, jo viņi ir mans lielākais reālo vēsturisko personu ship.

0

165

man pēc pilota labāk patika tas nelikumīgais pusbrālis. Bet nu tāpat neskatos.

0

166

Tapē, ka pilotā Fransis bija idiots un domāja ar lejasgala smadzenēm :D

0

167

Pie šī mani atkal māsa pieradināja.
Man ļoti patīk, turklāt īsti nav pat tādu tēlu, kas besī ārā. Un Teen Wolf Kora šeit ir tik citāda :)

0

168

Oooo, yay, Asnīt!!! Kaut kā mums ar tevi sakrīt vēsturisko seriālu tēmā :D Tur tā lieta, man arī visi tēli patīk, katram tur sava loma, kas nekaitina, kā jau teicu, pat nepievēršu Anrī un Diānas izčakarētajam stāstam uzmanību, jo uztveru šo tādu kā parallel universe history, kur lietas ir savādākas un Fransiss nav mazs nespējīgs puika, bet gan hmm...njaaa a drool worthy guy http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/spiteful.gif Tas, btw, tika arī atzīmēts pēdējā sērijā LOL, kur Fransiss teica :"That half blind portrait artist didn't realize I was sitting in a chair while my sister was standing and now half of Europe thinks I'm a dwarf *rolls eyes*"  :rofl:

Mani tik māc bažas, ka neatceļ šo :( Lai gan kā var atcelt šo un paturēt, piemēram, Beauty & the Beast, man nebūtu saprotams...

0

169

CW pasūtījuši pilnas sezonas HE ORIGINALS, THE TOMORROW PEOPLE un REIGN - respektīvi, katram būs vismaz 22 sērijas. To jau varēja gaidīt. Diezgan dro';si var paredzēt, kad Carrie Diaries un Beauty and the beast atcels - abiem ir otrā sezona - līdz sindikācijai tālu. Un abiem reitingi vissūdīgākie CW. CD pat jau rāda piektdienās, ar domu, ka pietiek. neticu, ka viņi vēl sūtīs sērijas. Hart of Dixie noteikti būs ceturtā sezona - sindikācija kā nekā - iespējams ne pilna sezona, bet 13 sērijas, bet noteikti sezona būs. Ņemot vērā, cik daudz naudas iegrūsts tomorrow people reklāmas kampaņā - visu vasara ASV lielākajās pilsētās uz autobusiem esot plakāti bijuši - noteikti, ka neatcels - taisīs moš izmaiņas kaut kādas, mēģinās, kādu varoni moš piebeigs, bet domāju, ka neatcels. Originals reitingi no jaunpienācējiem vislabākie - un tur ar jau fanu bāze ir - kuri arī dvd pirks, tāpēc ar noteikti neatcels. Un jūsu reign - ja reiteingi nenokritīds vairāk par kādiem 20 % no tā, kas tagad ir, tad domāju, ka ar neatcels - ar tur daudz naudas iegrūzts un CW ļoti grib mēģināt ko jaunu - grib sev vēsturisku seriālu - tur var spēlēties ar sižetu - historical gossip girl tā sacīs. Ar CW mīļo supernaturālo elementu iekšā. Bet nu no šitiem trijiem Reign ir tā vistuvāk iespējamai atcelšanai.

0

170

tikko izlasīju, ka vispār carrie diaries šo sezon bija pasūtītas tik 13 sērijas un redz ka CW pagaidām nav pasūtījis pilnu sezonu. Un ja gribētu pilnu sezonu, nu tagad pēdējais laiks pasūtīt, jo galu galā tak jāsāk jau būtu filmēt atlikušās 9 sērijas, lai pilna sezona. tas liek domāt, ka carrie diaries tā arī atcels - tik atlikušās sērijas parādīs.

0

171

albalonga написал(а):

Bet nu no šitiem trijiem Reign ir tā vistuvāk iespējamai atcelšanai.

Jap, to jau nojautu, tapē īstenībā sākt seriālu skatīties pirmā sezonā vienmēr ir riskanti, jo nezini vai izdzīvos :(

0

172

Tikko uzgāju - šonakt premiere, rīt varēs novilkt! True Detective, jauns HBO seriāls ar nu ļooooti slaveniem aktieriem  8-) Sižets ar interesants izskatās.

0

173

CW pziņoja, ka atjaunina uz nākamo sezonu Supernatural, Vamire Diaries, Arrow, The Originals un Reign. Par Supernatural - nekāda pārsteiguma, jo čaļi bija jau parakstīju,ši kontraktu uz desmito sezonu, bet cik saprotu, tā tomēr būšot pēdējā.

0

174

Man prieks, par Reign :)

0

175

Raudu, jo Community atcēla. Bet joprojām ceru uz filmu.

Sāku pētīt nākamās sezonas paņemto seriālu promo.

State of Affairs ar Ketrīnu Heiglu - man šermulīši. Atriebība, bet valstiskā līmenī - Homeland un melodrāmas apvienojums. Mani ieinteresēja. Vispār pietrūkst labu seriālu ar spēcīgu sievietes tēlu centrā.

Bad Judge - cenšas pārdot kā komēdiju, bet tur tas mazais puika un nopientība. Nezinu. Izklausās interesanta ideja, bet baidos, ka publika nesapratīs un ātri vien atcels.

Constantine - Kianu radīja pārāk spēcīgu tēlu, lai kāds cits varētu to atveidot. Un tas aktieris stipri pārspīlē tēlojumu, cenšas izbraukt tikai ar britu šarmu. Domāju, ka seriāls izgāzīsies un aši atcels.

0

176

The Mysteries of Laura - mīlu debru Mesingu un gaidu ar nepacietību. Cerams seriāls izdosies.

0

177

Alby, paskati "Gotham" treileri:

0

178

OMG, es ka ieraudzīju uzreiz te darbā Benu Makenziju iz O.C. youtube stopkadrā - aaaaaaaaāāāāāā. Tik darba jāatrod kāds brīdis, kad neviena nav, kad varēšu ar skaņu noskatīties treileris. Aāāāāā.  Es viņu dievinu.

0

179

OMG, šermulīši - no mūzikas un Bena balss un awwwwww.... Zosāda. awww. Es beigta.

0

180

Skatos jaunos treilerīšus FOX

Gracepoint - man pārāk izskatās pēc The Killing. Un tā, it kā tur visa pilsētele ievilkta, tad jau beigās sanāk kaut kād Twin Peaks un The Killing miklis.

Wayward Pines

Daudz pazīstamu aktieru, bet neviens, kurš man jebkad būtu īpaši paticis. Šamalāns producents un arī ļoti Šamalāniski izskatās. Bet mani tāda tematika neiteresē. Melodramatiska pusšausmenīte, kur apakša noteikti kāds baiss eksperiments un visa sezona par to, kā centīsies prom tikt. Boring. Un jau daudzās filmās un arī seriālos iztirzāta tēma.

Backstrom

baigi patika, gaidu. Izskatās tāds Dr. Hausa policijas variants.

Mulaney

Nez, sitkoms stand-up komedy, viss kopā. Protams slavens komiķis priekšgalā un atveido vairāk vai mazāk pats sevi. Šaubos, ka izdosies.

Hieroglyph

Supernaturāls kultūrvesturisks sexa un vardarbības gabals. Ja to taisītu kāds kabeļtelevīzijas kanāls, tad ok, a FOX uztaisīs tādu kā uzsildītu zupiņu drīzāk. Un neviens no aktieriem neiepatikās un tās plikumu ainas un divi sieviešu skūpsts bija lēts veids kā ieinteresēt auditoriju. Jūs tiešām domājat, ka kādu tas viss vēl šokē?

Empire

Sižetiski neieinteresēja. Tas viens gejs noteikti būs stipri otrajā plānā sižetā. Vienīgais, kas ieinteresēja - Taraji P. Henson devās prom no Person of Interest uz šo seriālu (viņas varoni PoI nogalinaja - tā bija aktrises izvēle). Un es viņu dievinu, ta ka viņas dēļ vien būs jādod iespēja šim seriālam, bet pagaidām man izskatās, ka ilgs mūžs šitam serialam nebūs.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Kas jauns seriālu pasaulē...