TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » War Horse (2011)


War Horse (2011)

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

http://cinemalebnen.org/Content/cinema-media/pictures/WarHorseMoviePoster-608x401.jpg

Genres: Drama | War

Story line: Dartmoor,1914: To his wife's dismay farmer Narracott buys a thoroughbred horse rather than a plough animal, but when his teenaged son Albert trains the horse and calls him Joey, the two becoming inseparable. When his harvest fails, the farmer has to sell Joey to the British cavalry and he is shipped to France where, after a disastrous offensive he is captured by the Germans and changes hands twice more before he is found, caught in the barbed wire in No Man's Land four years later and freed. He is returned behind British lines where Albert, now a private, has been temporarily blinded by gas, but still recognizes his beloved Joey. However, as the Armistice is declared Joey is set to be auctioned off. After all they have been through will Albert and Joey return home together?

Cast
(In credits order.)

    Jeremy Irvine as Albert Narracott
    Emily Watson as Rose Narracott
    Peter Mullan as Ted Narracott
    Niels Arestrup as Grandfather
    David Thewlis as Lyons
    Tom Hiddleston as Captain James Nicholls
    Benedict Cumberbatch as Major Jamie Stewart
    Celine Buckens as Emilie
    Toby Kebbell as Colin, the South Shields soldier
    Patrick Kennedy as Lieutenant Charlie Waverly

Trailer:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QhueHIXbTF4[/youtube]

0

2

Es noskatījos šo filmu pirms 2 dienām. Nav noslēpums, ka es viņu gribēju redzēt tikai Toma un Benedikta dēļ, bet beigās man iepatikās Jeremy Irvine. Stāsts bija patiešām aizkustinošs, raudāju nevieni vien reizi. Man ļoti nepatīk kara filmas, un daudzas vietas es emocionāli arī šajā filmā nevarēju paciest, bet tas stāsts, par ko bija filma, bija labāks par daudzām romantiskajām drāmām, ko esmu redzējusi.

0

3

Šitas video ir vienkārši satriecošs.  :love:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rhi8YZ9hDrM&feature=g-all-f[/youtube]

0

4

Ar šo filmu ir tā, ka neesmu droša, ka gribu redzēt. Manai māsai, kas ir totāla zirgu fane, nepatika tik ļoti nemaz.... un šajā ziņā uz viņas gaumi es kind of paļaujos. :D Ja pareizi atceros, tad tieši tas nepatika, ka pārāk spieda uz emocijām...

0

5

Inetux, pasaki man tik vienu, ar to zirdziņu beigās viss ok? Ja jā, tad es skatos :D

0

6

cravey написал(а):

Inetux, pasaki man tik vienu, ar to zirdziņu beigās viss ok? Ja jā, tad es skatos :D

Jā, ar zirdziņu viss ir ok. :) Beigas ir skaistas un

Свернутый текст

kak Alberts atkal satika savi zirgu, vispār bija pārāk aizkustinošas. Dam bimbāju prieka asaras.

Paloma написал(а):

Ja pareizi atceros, tad tieši tas nepatika, ka pārāk spieda uz emocijām...

Nežēlīgi uz emocījām spiež, bet tas man patīk filmās, ja mani var novest līdz raudienam, kas vispār notiek baigi reti, tad filma ir laba.

Es pēdējā laikā tikai skatos drāmas, jo tur aktieru tēlojums ir satriecošs un no viņiem daudz, ko var mācīties.

0

7

Okā, tad es skatos, ja ar zirdziņu viss ok :D

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » War Horse (2011)