TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Avon kosmētika - iespējas pasūtīt.


Avon kosmētika - iespējas pasūtīt.

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

http://www.avoncompany.com/images/aboutavon/GENERAL%20BANNERS%202012/BANNER-AVON-w_on_pink.gif

No Oriflame esmu atteikusies, ta kā nu no manas puses var tikai AVON dabūt :)

Ja ir vēlme kko pasūtīt, tad lietas, kas man ir jāzina ir kods un preces nosaukums, kā arī lapas puse. Tos ierakstiet šeit un es visu nododu tālāk mammai, kura izdara pasūtījumu. Pēc tam sarunāsim tikšanos un preci jums atdošu ;) Tātad droši vien šis attieksies uz Rīgā dzīvojošiem, vai tiem, kas mēnesī vismaz reizi ir Rīgā :)

0

2

Mans mammuks tagad ir AVON izplatītāja, ta kā caur mani tagad iespējams dabūt arī AVON labumus :D Sestdien paķeršu līdzi katalogu, bet tas ir pieejams arī e-veidā, AVON mājas lapā: http://www.avon.lv
Smaržas tur ir fantasitskas, jo īpaši forša ir "Viva by Fergie" smarža un jaunā "Slip into...Daring"  :love:

0

3

Es vēl trešo varu piedāvāt - mana mamma darbojas Faberlic :D

0

4

7. katalogā (no 02.05. - 22.05.2013.) forša akcija AVON naturals šampūniem - 250ml pudelē tik pa 0,90Ls. Var iepirkt vasarai krājumus. Šitie jauki šampūniņi. Sanda slavē ķiršu ziedu,  man ļoti patīk ar nātres un diždadža ekstraktiem. Anīvai, lūk:
http://oi50.tinypic.com/29ek4eh.jpg

0

5

cravey написал(а):

man ļoti patīk ar nātres un diždadža ekstraktiem

Man šitas ir lielā pudele un šķiet 2 in 1 viņš ir. Nu zini, viņš nav tik labs maniem matiem, kā cherry blossom. Viņš kaut kā vairāk sausina manus matus, lai cik tas dīvaini nebūtu, pēc viņa matus grūtāk ķemmēt. A ķiršu ziedu maniem matiem pat diezgan pūkošanos mazina - man mati ļoti pūkaini. Un man negribas viņos liet vis kaut ko, jo pie saknēm ātri taukojas. Ja es kaut ko leju iekšā pret pūkošanos, taukojas vēl ātrāk...

Tagad, kad atcerējos, tad tūlīt cravey tev par tiem šampūniem PM uzrakstīšu - man būs liels pasūtījums kā reiz vasarai, kad matus katru dienu mazgāju... ;)

0

6

albalonga написал(а):

an šitas ir lielā pudele un šķiet 2 in 1 viņš ir.

paskatījos - izrādās man ir šitas - ar sarkanā āboliņa un upeņu ekstraktu....

0

7

Jau pierakstīju tavu mega šampūnu pasūtījumu :D Ja kaut ko pārdomā, tad atraksti :) Vai arī ja kaut ko vēl sagribās, netā katalogs būs no 2. vai 3. maija. Mamma tad droši vien Maija otrajā nedēļā arī pasūtīs :)

P.S. - šodien saņemšu aprikožu šampūnu, varēšu pateikt kāds ir :)

0

8

Tāks, es te pārfočēju no 7. un arī jau 8. kataloga, jaunumus un saistošākos akcijas piedāvājumus. Novilkt var šeit:

7. katalogs (no 02.05.-22.05.2013.) -

8. katalogs (no 23.05.-12.06.2013.) -

Ja kaut ko vēlaties pasūtīt no 7. kataloga, tad ziņojiet man līdz 02.05.2013., savukārt, ja no 8. kataloga, tad līdz 23.05.2013.

8. katalogā ALERT, var pasūtīt manu jauno mīļo sejas kopšanas sērijas Anew Vitale 25+ starta komplektiņu par 4,90Ls. Ja ir doma par šo, bet tomēr negribas uzreiz sūtīt, tad padodiet ziņu, ir iespējams pasūtīt krēma (dienas, nakts, acu kr.) paraudziņus reizē ar 7. kataloga pasūtījumu (katra paraudziņa cena 0,25Ls) ;)

Alby, 8. katalogā būs arī mini sejas masku komplekts (5,90Ls), par kuru tu man te vienreiz jautāji ;) Ja vēl joprojām ir vēlme, dod ziņu ;)

0

9

Anew Vitale 25+ starta kompletiņš - kas lācītim vēderā :D

šādā mazā paciņā viss smuki kompakti salikts:

Свернутый текст

http://oi48.tinypic.com/2n9dc04.jpg

un šeit ir paciņas saturs - normāla izmēra (15ml) kr. ap acīm, 15ml dienas krēms, 15ml nakts krēms, 50ml želeja sejas mazg.:

Свернутый текст

http://oi47.tinypic.com/fyomsp.jpg

0

10

Nu jau kādas 4x esmu mazgājusi ar Naturals aprikožu+šī šampūnu. Super. Matiem ok, nepaliek ne sausi, ne ātri netīri. Smaržo superb, tā, ka pasūtīju no aiznākamā arī dušas želeju un ķermeņa losjonu  :love:

0

11

izmēģināju smaržas Amour. Tīri labi patīk, bet nedaudz par stipru smarža - laikam jāpūš tik viens pūtiens, nevis divi un vēl viens uz rokas... Iepriekšējās nebija tik stipras un patika labāk, tik neatceros, kāds nosaukums tām bija. Uz pudeles ar nebija rakstīts, tik uz kastes.

Maskas - tā ženšeņa plēves maska man ļoti patīk, bet tā mālu mazka ne visai. Man patīk mālu maskas, kuras patiešām savelk un kad sacietē, tad pilnīgi grūti pieri savilkt vai parunāt, jo tiešām ir sacietējis un savilcis. A šitā neko - īpaši neko pēc viņas nejūt.

0

12

albalonga написал(а):

Iepriekšējās nebija tik stipras un patika labāk, tik neatceros, kāds nosaukums tām bija. Uz pudeles ar nebija rakstīts, tik uz kastes.

Iepriekšējā ko sūtīji bija "Far Away" :) Jap, es "Amour" ar tik vienu pūtienu lieku un pilnīgi pietiek, tad, kad pagaist bik, tad ir okā :)

O, thnx par maskām. Jā, man ir tā pelēkā ar nāves jūras minerāliem (ja pareizi atceros), ar it kā māla, nesavelk, bet nez, man it kā patīk. Tādā ziņā AVON plēves maskām darbība ir labāk jūtama, tāpat kā tai kaviāra maskai - ar plēves un jūt, ka savelk visu feisu :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Avon kosmētika - iespējas pasūtīt.