TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Krievijas seriāli » Здесь кто-то есть / Šeit kāds ir


Здесь кто-то есть / Šeit kāds ir

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

http://irecommend.ru/sites/default/files/product-images/14544/8c0c541fd7e001f4f094579ac9fec73d.jpg

Seriāls 'Šeit kāds ir' - krievu mistisks drāmas seriāls, kura pamatā ir spāņu seriāls ar tādu pašu nosaukumu 'Hay alguien ahí'.

Filmas pamatā ir kāda ģimene, kas tikko ievākusies jaunā mājā. Notikumi, kas risinās mājā, jau kopš pirmās ievākšanās dienas biedē tās jaunos iemītniekus - pēkšņi atveras vaļā logi, ir dzirdami visādi trokšņi, dīvainas balsis.. Visi ģimenes locekļi jūt kāda sveša cilvēka klātbūtni. Visas mājās notiekošās dīvainās parādības ietekmē ģimenes locekļu dzīves un viņu attiecības..

Režisors: Николай Крутиков
Lomās: Никита Салопин, Галина Шевякова, Анастасия Борисова, Михаил Гаврилов, Луиза-Габриэла Бровина, Ольга Волкова, Пётр Кислов, Марина Ерисова, Валерий Жаков.
Sezonas: 2 (1. sezona - 16 sērijas, 2. sezona - 16. sērijas)

Treileris:

0

2

Seriālu šobrīd var vērot kanālā 3+ katru darba dienas vakaru 18:50..
Pati tā īsti vēl neesmu pieslēgusies, esmu redzējusi tikai dažas sērijas, bet man ļoti patīk.. Superīgs sižets un jau atkal mazās Gabrielas lieliskā aktieru spēle (seriālā 'Slēgtā skola' viņa spēlēja mazo Nadju).. :) Šobrīd no torrentiem uzliku lādēties abas sezonas.
Lūk linki, ja nu kādu ieinteresē:
1. sezona
2. sezona

Pagaidām vairs neko nevaru pateikt.. Nokomentēšu pēc noskatīšanās! :)

0

3

Atkal jau krievi kaut ko veido, balstoties uz Spānijas ražojumu :D

Gaby, priekš kam Tu ieliki!!!! Es ļoti, ļoti arī sagribēju skatīties :D :D Tik fantastiski izklausās sižets!! ehh..jālādē.. tāpat Slēgtai skolai turpinājums tikai pirmdien..

0

4

aNgeL написал(а):

Gaby, priekš kam Tu ieliki!!!! Es ļoti, ļoti arī sagribēju skatīties

Bet ir tikai 32 sērijas.. :D nav jau nekas daudz, turklāt 32. ir pēdējā, turpinājuma nav un nebūs.. :(

0

5

Jā, ievēroju, ka maz sēriju :) Tas priecē.. lai gan no otras puses, protams, kad seriāls labs, tad gribas vairāk.

Forši, te diezgan daudz aktieru no Slēgtās skolas :) Tb laikam otrādi, jo šis, cik sapratu bija pirms SS :)

0

6

Noskatījos!!!
Es teiktu, ka 32 sērijas viņam par daudz :D nu vismaz man par daudz :D Man patiktu ja viss beigtos ar 16.
Principā interesants seriāls - man patīk šis apvienojums ar spoku pasauli, ceļošanu laikā, slepkavnieciskajiem rituāliem, ekstrasensi uttt... principā viss tas, kas man ļoti patīk! Un reāli ik pa brīdim baisi skatīties bija.
Ļoti forši tomēr paskatīties uz Slēgtās skolas aktieriem šeit. :) Tik savādākas lomas, lai gan tajā pašā laikā var just kopīgu stilu.
Bij nāves kuras man nepatika seriāla gaitā. Un beigās vēl mani kā skatītāju piemānīja (par laimi :D )
hmm...un vismaz man kaut kā nebija grūti saprast to, kas ir Vadims. lai gan savas šaubas, protams, bija līdz pat patiesības brīdim.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Krievijas seriāli » Здесь кто-то есть / Šeit kāds ir