TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 4.sezona » 4x01 - Growing Pains


4x01 - Growing Pains

Сообщений 1 страница 20 из 29

1

Episode airs: 11.10.2012.
Episode synopsis:

Свернутый текст

Elena (Nina Dobrev) awakens on the morning after the accident to find the thing she dreaded most has come true -- she died with vampire blood in her system and now must go through the terrible transition to become a vampire...or face certain death. Stefan (Paul Wesley) promises Elena that he and Bonnie (Kat Graham) will exhaust every possible way out of the situation, but Damon (Ian Somerhalder) is furious with his brother for letting Elena die in the first place. Bonnie pays a terrible price for her attempt to change Elena's fate, while Damon takes out his frustration and rage on Matt (Zach Roerig). In a rare moment of empathy, Rebekah (guest star Claire Holt) is deeply touched by Stefan and Elena's devotion to one another. Finally, Pastor Young (guest star Michael Reilly Burke) and the Town Council members begin rounding up the vampires and their supporters, leading to an unexpected tragedy. Steven R. McQueen, Candice Accola, Michael Trevino and Joseph Morgan also star. Chris Grismer directed the episode written by Caroline Dries (#401).

Trailer:

Episode ratings: 3.18mil.

0

2

Pirmā bilde no filmēšanas - Damon is pissed at Stefan  :crazy:
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m6yj4ayCCP1r5f8xoo1_500.jpg

Un Ausiello spoilers:
Question: It’s maybe a little too early to ask this, but do you know whether vampire-Elena will be taking some kind of revenge on Rebekah for causing her death when The Vampire Diaries returns? —Gabriela
Ausiello: I’m going to assume Elena has her hands full completing her transition to vampire. One person who does have revenge on the brain is Damon, who blames poor Matt for Elena’s little predicament.

CAN'T WAIT, CAN'T WAIT, CAN'T WAIT!!!! :crazyfun:

0

3

1. postā pievienoju 4. sezonas treileri ar kadriem no 4x01!
Wow, Damon is really angry  :confused:

0

4

vēl viena bilde no filmēšanas:
http://s018.radikal.ru/i527/1207/90/923b7984e7e1.jpg

0

5

Sezonas pirmizrādes nosaukums ir "Growing Pains" ;)

0

6

Pirmais stills :)
http://oi50.tinypic.com/2l9jtbm.jpg
http://tvline.com/2012/08/28/vampire-di … ere-photo/

0

7

Promo:

Nja, pirmajās sērijās izskatās, ka mums nāksies paciest riktīgu devu Stelenas  :x

0

8

cravey написал(а):

Nja, pirmajās sērijās izskatās, ka mums nāksies paciest riktīgu devu Stelenas

Bet Džūlija par to brīdināja.. :D

Man patik Klausa (Tailera ķermenī) skatiens, kad Karolaina izģērbās.. :D

0

9

Brīdināja, brīdināja, bet tas nemazina manu nepatiku pret to pairingu  :x

0

10

cravey написал(а):

Brīdināja, brīdināja, bet tas nemazina manu nepatiku pret to pairingu

Bet Klaus un Karolaina gan vismaz kādu saules stariņu iedvešs.. ;)  :love:  :D

0

11

Tāds kā sava veida sērijas synopsis:
http://25.media.tumblr.com/tumblr_ma5sydxMFR1rsk2i2o1_400.png

0

12

Sērijas stilli: http://hollywoodlife.com/2012/09/12/vam … na-stefan/

0

13

Webclip - Damon, Elena, Stefan

0

14

Webclip nr. 2 - Damon and Stefan

0

15

1. postā pievienoju sērijas anotāciju :)

0

16

Kanādiešu promo - man šķiet es apraudāšos tajā momentā, kad viņa atcerēsies Deimona compulsion  :'(

0

17

Britu promo (ainas laikam kopā no 4x01 un 4x02):

0

18

Nu tad priekš tiem, kas skatās tikai Delenas vai Deimona ainas - 4x01 spožākie momenti:

Elena remembers Damon's compulsion:

Delenas aina: Deimona iespaidīgā runa

Un Deimona badassery :D

0

19

Nu tā... esmu mazliet apdomājusi savus iespaidus un njā...

Свернутый текст

Neesmu vīlusies, jo nebiju gaidījusi neko pārāk dižu, bija labi.. bet tas maita Stefans atkal raudāja.. :D Un vispār, jo vairāk viņi cenšas man uzspiest žēlumu pret Stefanu, jo vairāk man viss, ko viņš dara riebjas... Deimona ainas bija spēcīgas šajā sērija.. it īpaši labi varēja just dusmas.. gan uz Stefanu par to, ka viņš nespēj rīkoties kā vīrietis, bet ir lupata, gan uz Beku, gan Metu, lai gan viņš jau pats saprot, ka Mets nav vainīgs.. bet uz Metu var visvieglāk savas dusmas izglābt.. taču visspēcīgākā no Deimona ainām man šķita saruna ar Elenu, kad viņš pateica, ka viņš ir pietiekams egoists, lai gribēt, lai viņa saņem to, ko viņš ir vēlējies, bet pazaudējis.. lai Elenai ir iespēja pieaugt un novecot... Un tas man šķiet ir teikums, kas Elenai iesēdīsies sirdī.. :) Bet Deimons rullē.. Lai gan mana vismīļākā aina uzminiet nu.. bija aina, kur Klausam uz pāris minūtē veicās.. un Karolīna viņam uzmācās.. un man jau šķiet, ka bija ļoti galanti no viņa puses atzīties, ka viņš nav Tailers.. :love: :)

0

20

Siikaa написал(а):

bet tas maita Stefans atkal raudāja..

Es vnk skaļi sāku smieties, kad šito izlasīju  :rofl:

Siikaa написал(а):

Deimona ainas bija spēcīgas šajā sērija...it īpaši labi varēja just dusmas.

Jā, šo vairāki kritiķi atzīmē, ka Ians ļoti labi notēloja, jo varēja sajust tās dusmas, kas mājo Deimonā par visu, kas noticis.

Siikaa написал(а):

Bet Deimons rullē

Muahahaahaha "YOOOHHOOOO, anybody home? The big bad vampire out here" - ROTFL  :rofl: Un visi ir starā par to shotgun kill, saka, ka vēl iespaidīgāk kā siržu raušana  :D

Manas domas līdzīgi kā Aijucim. Es arī biju jau noskaņojusies uz cheeSE festu, un pirmā sērija nelika vilties. BET bija pārāk daudz citu lietu, kas man patika un tādējādi spēju paciest SE ainas.
Manas mīļākās:
1. Deimona runa par to, ka viņš ir pietiekami savtīgs, lai glābtu Eleinu un izvēlētos viņas dzīvi pār jebkuru citu. Pilnīgi varēja redzēt, ka viņa vārdi lika viņai aizdomāties.
2./3. Eleina atceras Deimona compulsion (kā šo latviski saukt?): super, kā parāda nevis tikai kā flashback, bet kā 3d flashback, jo kad esi transition posmā, viss ir paaugstināts, arī tavas atmiņas kļūst dzīvīgākas un telpiskākas.
2./3. Visas Deimona ainas. Jo īpaši "Big bad vampire out here" + shotgun kill. Kā Tomass Galvins ietvītoja "Welcome back Damon's balls" :D
4. Klaroline/Forwood aina mežā. "I was an innocent victim" mauuaahahahhahahahha, es vnk skaļi rēcu, skatoties trijos naktī  :rofl:
5. Kyler ainas - Maiklam sanāca perfekts Klauss. Džozefs var justies lepns.
6. Eleinas ainas, kur rāda kā viss apkārt mainās. Nina perfekti notēloja to apjukumu.
7. SE aina virtuvē, kur Eleina nevarēja pārstāt smieties un Stefans viņu apskāva - jap, atzīstos, šī aina man patika. Nevis romantiskā ziņā, bet cilvēciskā ziņā. Mnauprāt daudz spēcīgāka nekā SE jumta aina. Tas bija banālisma kalngals. Un to daudzi atzīmēja. Kā es tvītoju - "Ja man būtu 12 gadi, moš man tā aina būtu patikusi".

Teiksim tā no 5 zvaigznēm pirmizrādei dodu 4. Būtu 3 ar pus, bet pateicoties DE, Deimonam un Kyler/Klaroline/Fowrwood ainām nespēju iedot mazāk kā 4 :D

Tā gredzena aina, plus runas par forever es laidu gar ausīm, jo jau zināms, ka nākamajā sērijā SE sāks jukt un brukt http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/53972922.gif

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 4.sezona » 4x01 - Growing Pains