TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Merlin » 5. sezona (final season)


5. sezona (final season)

Сообщений 41 страница 60 из 60

41

Tik skaisti  :'(  :'(

0

42

I think I’d have coped a little better if Colin Morgan’s acting hadn’t been so believable. /nifflergurl/

0

43

etansy написал(а):

I think I’d have coped a little better if Colin Morgan’s acting hadn’t been so believable.

ITA :( Mans feiss bija tik pat noraudāts kā Merlina, un es ar nevarēju pārstāt raudāt :( Joprojām smagi, bet šon jau mazāk depresīvi jūtos. Lai gan pieļauju, ja atkal noskatītos, tad atkal būtu man te asaru jūra  :'(

0

44

Mazs tidbits par to, kurš bij tas, kas noķēra Ekskalībūru, kad Merlins to iemeta ezerā. Diemžēl tas nebija Artūrs :(

http://24.media.tumblr.com/89d64558f40d1596baa9d73b15f9d0be/tumblr_mfn3ixl6HZ1r3caezo1_500.jpg

0

45

Paldies, ka ieliki.. Ar to roku viņi izveidoja intrigu un gribot negribot cerību, ka tā varēja būt Artūra roka.

0

46

Un vēl kkas :)

http://25.media.tumblr.com/6f37b4c86b4c330f7f216df9f1783da4/tumblr_mfn2qhCE9B1r6w0coo4_500.png

0

47

Un vēl video  :'(

0

48

0

49

A Thousand Years ir un vienmér paliks Merthur dziesma.  :'( Vakarnakt lasíju ficus un klausíjos to dziesmu, un bimbaju atkal. Man skiet, ka depresIja ir atkal klát :(

0

50

Inetux написал(а):

Man skiet, ka depresIja ir atkal klát

Ehhh, man tāpat :( Bet tad es uzlieku kādu smieklīgo sēriju, piemēram 3x03 Goblin's Gold, un tad biš vieglāk paliek :)

0

51

Es vienkarshi fiziski nevaru sanemties uzlikt kaut ko, jo visu laiku ir galva 'Thanks You'. Iedomajies, kada es bushu, kad SPN beigsies. OH MY GOD

0

52

Inetux написал(а):

Iedomajies, kada es bushu, kad SPN beigsies. OH MY GOD

Man tas pats ar TVD :( Es pat negribu domāt par to dienu.

0

53

Es vairs nemaz nekomentēšu. Gandrīz katrs video man liek raudāt ka maz neliekas  :'(

0

54

Šis tikko uzkāpa uz 1. vietu manā Merlina fanu video listē  :'(

0

55

Ehh tie mezhonígi skaistie un heartbreaking video :( I WISH I COULDN'T FEEL ANYTHING

0

56

Bloopers :D

0

57

“My ending, which you didn’t see, which I thought would have been amazing, is Arthur, mortally wounded on the battlefield. Merlin comes up and cradles him in his arms. Merlin, to Arthur ‘I have magic’. Arthur, takes Merlin’s face in his hands – ‘I know. I think I’ve always known’.”

Katie McGrath, actress

0

58

ok es beidzot saņemos un noskatīšos līdz beigām. Lai kā man negribās redzēt tās beigas.

0

59

Ooo.. Tu vēl nebiji skatījusies pēdējo sēriju?

0

60

es biju palikusi piektajai sezonai pie 3 sērijas. un tad kkā nesanāca paskatīties un līdz ko bija apstiprinājiums par to kādas ir beigas, nespēju saņemties! bet nu I'm ready for it now

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Merlin » 5. sezona (final season)