TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Kristīna Doda / Christina Dodd


Kristīna Doda / Christina Dodd

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Fortune Hunters sērija:

Trouble In High Heels / Mīļotais zaglis

Brandi Michaels moved to Chicago to be with her fiancé—only to discover he’d hopped a flight to Vegas to marry his new girlfriend. So she pawns her engagement ring, buys herself a ridiculously expensive pair of shoes, and spends one sultry night in the arms of a gorgeous Italian stranger named Roberto Bartolini, convinced she’s found the perfect revenge…

But when Brandi returns home, she’s shocked to discover that her apartment’s been ransacked and she’s the mark for a killer. Just as troubling, she realizes her new lover is more a stranger than she thought. Finding herself entangled in a web of danger, Brandi has no choice but to turn to Roberto—a man who’s destined to be either her savior or her downfall. But one thing’s for sure: she’s not going down without a fight…

***

Izcilu retumu – zilo briljantu – tieši apsardzes deguna priekšā draud nozagt bīstamākais un izveicīgākais dārglietu zaglis, kādu Čikāga jebkad pieredzējusi, – itāliešu grāfs Roberto Bartolīni. Viņa sakari ar kriminālo pasauli ir leģendāri un ietekme tālu pārsniedz pat dzīvākās iztēles robežas.
Jaunajai, talantīgajai advokātei Brendijai jāpaveic neiespējamais – jāpārliecina tiesnesis par Roberto nevainību... Spraigs sižets, negaidīti pavērsieni un sirdi stindzinošas atklāsmes. Populārā autore Kristīna Doda piedāvā dinamisku un reizē bezgala romantisku stāstu, kurā satiekas mūsdienīga sieviete un noslēpumains svešinieks. Vēstījums uzburts tik meistarīgi, ka lasītājam gribēsies to pievārēt vienā elpas vilcienā.

Tongue In Chic / Valdzinošā viltniece

Getting in was the easy part…

Meadow Szarvas knew that breaking into Devlin Fitzwilliam’s mansion to steal a priceless painting was a dangerous move. She was ready for trouble—but not for the determination and guile of a handsome man with a secret agenda of his own. Locked in a breathtaking game of high-stakes deception, Meadow and Devlin can’t take their eyes off each other—and don’t want to. But what they don’t know is that another player has upped the ante—and is watching their every move…

***

Kad jaunā māksliniece Natālija Medova Skarvasa tumsas aizsegā ielaužas Voldemaras villā, lai nozagtu savas vecmāmiņas gleznu, viņa tiek pieķerta un uz līdzenas vietas sacer visumā ticamu pasaciņu par pilnīgu atmiņas zudumu. Villas jaunais un neatvairāmais īpašnieks Devlins Ficviljams viņai notic un piedāvā Medovai „atcerēties”, ka viņa ir Devlina sieva – jaunā Ficviljama kundze. Medova, kļuvusi par savu melu un Devlina ķīlnieci, izmisīgi turpina meklēt vecmāmiņas gleznu, vienlaikus mēģinot rast atbildes uz dažiem sevišķi interesantiem jautājumiem.Aizraujošā spēle kļūst patiesi bīstama, kad Medova saprot, ka iesaistījies ir vēl kāds trešais, kura nolūki ir melnāki par nakts tumsu.

Thigh high / Kreļļu bandīti

Beautiful Nessa Dahl can handle it all.

But when big, handsome private investigator Jeremiah MacNaught comes to town, Nessa discovers that his kind of trouble is too hot to handle. He takes too many chances. He asks dangerous questions. And when he goes to Nessa for the answers, they discover an attraction that defies all common sense.

Only Jeremiah realizes that beneath Nessa’s no-nonsense exterior burns an outlaw spirit, and between them smolders a passion hotter than a sultry summer night. But when she discovers that the handsome investigator is undercover, lying to her about his very identity, and convinced she’s involved with the crimes, he’ll learn what Thigh High in trouble really means

***

Katru gadu Ņūorleānu pārņem Mardi Gras karnevāla neprāts. Maskās tērptu ļaužu straumes pārpludina pilsētu, raisot nebeidzamu svētku un izpriecu sajūtu. Vienīgi bankas šos svētkus sagaida neslēptās šausmās, jo katru gadu kāda no filiālēm tiek aplaupīta tieši karnevāla laikā...Bankas īpašnieks nosūta labāko izmeklētāju uz Ņūorleānu, lai beidzot notvertu nekaunīgo laupītāju, un par palīgu sev izvēlas Jonesu - vietējo bankas darbinieci ar pieklājīgu stāžu, bet aizdomīgu reputāciju.

Danger In A Red Dress / Blondīne sarkanā

Down on her luck and desperate for work, Hannah Grey finds herself caring for an eccentric, embittered elderly woman living in a mansion on the wild Maine coastline. On her deathbed, she entrusts Hannah with a dangerous secret she’s hidden for years—one that can destroy her family emotionally and financially. Unprepared for life on the run, Hannah quickly becomes a target for killers and needs to find the one man who can keep her alive.

Gabriel Prescott has searched for a place to call home his entire life. Now that he’s on the verge of finding out his family history, he discovers that there’s only one woman who dares to stand in his way. If that wasn’t unfortunate enough, the woman who threatens his search for truth may be the only woman who can save him…

***

Jauna, blonda un neticami pievilcīga – profesionālā slimnieku kopēja Hanna Greja – kļūst par Nāves eņģeli jau kārtējam pacientam. Mirušo tuvinieki ir pārliecināti, ka Hannai ir īpašas  spējas apburt savus pacientus, izspiest no tiem daļu mantojuma un tad viņus cietsirdīgi nogalināt.
Vai mantinieki aizdomājas, ka algotā medmāsa kļūst par vienīgo tuvo cilvēku sirmgalvim, kuru bērni un bērnu bērni atceras vien pie testamenta nolasīšanas?

-----
Reiz tiku lasījusi kādu no šīs rakstnieces grāmatām ("Spītīgā līgava"), un atcerējos, ka man tā patika. Līdz ar to pievērsu uzmanību šai autorei, kad ieraudzīju citas viņas grāmatas grāmatnīcā. Un anotācijas mani vienkārši apbūra. Nez vai angliski tās lasot būtu tik ļoti gribējusi izlasīt šīs grāmatas. Nezinot, ka tās ir no vienas sērijas un stāsta 4 pusbrāļu (viena augsti stāvoša vīrieša ārpuslaulības dēlu) stāstus, sanāk, ka būšu izlasījusi grāmatas tieši pretējā secībā. Bet tā būtībā nav problēma, jo viņu attiecībām maz pieskaras. Patiesībā, starp 3. un 4. grāmatu ir "caurums", jo nav aprakstīta brāļu atkalapvienošanās. Bet tas ir sīkums. Es šo sēriju MĪLU. Lasu šobrīd Thigh high, un pasūtīju jau pēdējo, Trouble in high heels. Šodien aizdomājos, ka būtībā šajās grāmatās varoņi ir līdzīgi (labsirdīga, burvīga varone un skarbs, noslēdzies varonis), bet viņu stāsti un attiecības ir nu vienkārši tik neatkārtojami!!! :love: Atkal jau pierādās tas, ka viss ir atkarīgs no tā, kā to pasniedz. Jo šajās grāmatās ir lietas, kas man parasti nepatiktu, bet šeit tiek pasniegts tā, ka es esmu vienkārši apburta un ierauta tur iekšā. (Nu, piemēram, teju nekontrolējama kaisle pirmajā iepazīšanās dienā - bet viņi paspēj tik daudz ko piedzīvot pa to dienu! Un nav ne runas par nevīstošu mīlestību līdz mūža beigām uzreiz.) Pat nezinu, ko lai vēl saka.. Viennozīmīgi iesaku!!! Pasūtīšu arī vienu citas sērijas grāmatu "Close to you" un vienu vēsturisko "Lost in your arms". Tad gan jau šī tēma papildināsies. :) Viņa raksta arī paranormal romance, bet kaut kā tās sērijas mani nepārliecina, bail naudu tērēt uz tām.

0

2

Nupat pabeidzu Thigh high... Jāsaka, ka Danger un Tongue man patika krietni labāk. Šeit galvenais varonis kaut kāds... ne tāds padevies. It kā jau labs pagātnes stāsts, tortured hero utt., bet manā skatījumā viņš tomēr pārāk nesmuki izturējās pret Nessu brīžiem. Es kaut kā nenoticēju viņa mīlestībai līdz galam.. Un par ko VIŅA viņu tā mīl. Un beigas arī nedaudz savādas, tomēr ar romantisko līniju prasījās nobeigt. Bet kopumā jau patika... Vienīgi uz iepriekšējo fona vīlos, tas gan.

(Nu ko, varēšu ķerties pie 50 shades - man ir ārkārtīgi interesanti, ko domāšu par šīm grāmatam un vai vispār tālāk par pirmo tikšu)

0

3

Aijuc, Palo, uzrakstiet, kuras no Dodas vēsturiskajām ir tās foršākās. Es šodien pabeidzu lasīt "In My Wildest Dreams" un tagad iesāku "Someday My Prince" ;) Vēl sev esmu atlasījusi šīs:
"Priceless"
"Rules of Engagement"
"My Fair Temptress"
"One Kiss From You"
"The Barefoot Princess"

"In My Wildest Dreams" bij dikti jauka :) Ta kā nebiju redzējusi filmu "Sabrina" tad man netraucēja nekādas līdzības, kas kā Amazon atsauksmēs lasīju, bija par lielu traucēkli citiem.

0

4

Man jātiek klāt manam grāmatu plauktam un tad varēšu sarakstīt.. :)

0

5

"Someday my Prince" man kaut kas baigi sāka nepatikt, pārtraucu. Iesāku "Rules of Engagement" pašlaik patīk :D Rēcīgi :D

0

6

Es līdz viņas vēsturiskajām vēl neesmu tikusi. Tikai to vienu esmu lasījusi.... no guvernanšu sērijas, latviski saucās Spītīgā līgava, tur būtu jāpameklē aprakstos, kura tā ir angliski.
Bet nopirkusi esmu In your arms (ja nejaucu nosaukumu), apraksts ļoooti piesaistīja :)
Un vēl man divas viņas mūsdienu stāv. Vispār daudz grāmatu rindā. :D Kaut kā stipri lēni lasās latviski Maknotas "Pirms satiku tevi", tāpēc tāda iebremzēšanās...

0

7

Paloma написал(а):

Kaut kā stipri lēni lasās latviski Maknotas "Pirms satiku tevi", tāpēc tāda iebremzēšanās...

Tapē, ka latviski :D Kaut gan šitamajā no Maknotas man ne visai patika, nez, kaut kā nebij tas.

0

8

cravey написал(а):

Tapē, ka latviski  Kaut gan šitamajā no Maknotas man ne visai patika, nez, kaut kā nebij tas.

Man šķiet, ka te abi šie faktori apvienojas. Jo man šī arī noteikti ne starp mīļākajām ir. Un varbūt vienkārši tagad šķiet, ka latviski tas viss skan tik neveikli, bet varbūt arī angliski šī grāmata neskanētu tik labi.. Katrā ziņā, pārāk labi nevedas. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Kristīna Doda / Christina Dodd