TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Il Divo koncerts Arena Riga (3.10.12.)


Il Divo koncerts Arena Riga (3.10.12.)

Сообщений 1 страница 20 из 22

1

Mana mamma jau tagad ir pusdzīva LOL Palo, kā tev? :D
Biļetes jau riktīgi piķķo (no 20 - 120Ls, pa 20Ls jau viss izpirkts). Bet nu pa 30Ls vēl var mēģināt. Biļetes var iegādāties biļešu servisa kasēs ;)

0

2

Jūs iesiet?? Es labprāt ar jums pa tiem 30! :) Pēdējais albums kaut kā nepaķēra, bet - akmandieniņās - es gribu Il Divo dzīvajā!!! :jumping:

0

3

Paloma написал(а):

Jūs iesiet?? Es labprāt ar jums pa tiem 30!

Jap, mēs iesim. Man mamma tikko atnāca mājās, pēc kāda brīža izpētīsim labākās sēdvietas un es tev uzzvanīšu ;)

0

4

Oki (tikai es no 18:45 būšu kino). :) Tur jebkurā gadījumā sanāk galā sēdēt puslīdz. Ir arī pa 25LVL biļetes vēl.. Bet nu izpētiet tad (es ar darba netu nevarēju to dabūt gatavu jēdzīgi), un tad dod ziņu! :)
Varēsiet tad man nopirkt, un es pēc tam pārskaitīšu naudiņu?

0

5

Nosūtīju tev vēsulīti ;) Yay! Jābūt labam koncertam. Ar visu orķestri būs  8-)

0

6

Ahh....wow!!!! Super!! Viņi Latvijā!! Pat neticami  :love:  :love:  :love: Noteikti šermuļi skries dzirdot  :love:

0

7

Arī nāksi? Vai... tu vairs nebūsi LV tad? Vnk varētu vēl paspēt varbūt blakus nopirkt biļeti.. :)

0

8

Mūsu rindā vairs vietu nav, ir brīvas vietas mums tieši aizmugurē ;) Mēs sēžam 109. sektors pa labi, 14. rinda, 9. - 11. vietas. Katrā ziņā, ja gribas iet, tad jāpērk biļetes pēc iespējas ātrāk, jo ļoti ātri izpērk, it sevišķi lētākās, kas ir pa 20, 25Ls.

Отредактировано cravey (31.08.2012 14:25)

0

9

Nu jā , loģiski.. ja pārējās biļetes aiziet astronomiskos ciparos, tad jāgrābj, kamēr ir :D

0

10

aaaaaaaaaaaaj, es, kā vienmēr, bremze... nu, izdomāšu, kā lai tiek uz to koncertu..

starp citu, kāds zina, kas par orķestri? es lasīju, lasīju, bet tā arī nesapratu.

Отредактировано angelina (12.09.2012 23:22)

0

11

angelina написал(а):

starp citu, kāds zina, kas par orķestri? es lasīju, lasīju, bet tā arī nesapratu.

Nezinu gan neko sīkāk :(
Paskati moš netālu no mums vēl ir kāda brīva vieta :)

0

12

angy teica, ka vispāŗ vairs tikai pa 40 var dabūt... tā ka nekur baigi tuvu nesanāks tikt mums.

0

13

Paloma написал(а):

angy teica, ka vispāŗ vairs tikai pa 40 var dabūt... tā ka nekur baigi tuvu nesanāks tikt mums.

njaa, es jau iečekoju šorīt. Baigi fiksi tās lētās biļetes izpirka.

0

14

māsa aizdeva naudu :D izskatās, ka būšu.

0

15

Yay! :) Prieks par Tevi!! :)

0

16

hah, tādi šmaucēji - tagad parādījušās biļetes pa 30 Ls. labi, ka vēl nenopirku pa 40.

0

17

nu ko, biļete man ir (pa 30 :) ). tiksimies koncertā! :)

0

18

super!! Prieks par tevi!! :)

0

19

Angy, lasīju biļešu servisa lapā, ka orķestris būs mūsu pašu - Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris :)

0

20

Vienam lietotājam youtube visādi video no vakarvakara - ieskaitot puišu pļāpāšanu starp dziesmām!! :)
http://www.youtube.com/user/AngieSwe?feature=CAQQwRs=

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Il Divo koncerts Arena Riga (3.10.12.)