TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » The new normal (2012)


The new normal (2012)

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

http://www.imdb.com/title/tt2087571/

Reiz tīnes gados stāvoklī palikusī Goldija nolemj kļūt par surogātmāti geju pārim, cenšas audzināt meitu un cīnās ar savu 'homofobisko, nejauko vecmāmuļu. Geju pārī vienu no viņiem atveido aktieris Justin Bartha - kurš redzēts national Treashure un Hangover.

Šis seriāls man patika. It kā sitkoms, bet kopā ar humoru, tur ir nopietnība. Vakar noskatījos pirmās divas sērijas, šovakar nākamās divas skatīšos. Ir ķīmija starp Deividu un Breienu, Braienam lieliska ķīmija ar Goldijas meitu, Goldijai savukārt ar Deividu. Goldijai vajadzīga pašapziņa, iespēja sekot saviem sapņiem, uzmanība un atbalsts. Brienam un Deividam gribās bērniņu, bet bail. Un var jau sākt trenēties, kā būt vecākiem, palīdzot audzināt Goldijas meitu. ļaunais tēls vecmāmuļa rada problēmas un virza sižetu, kamēr Braiena valdonīgā asistente 'palīdz nolikt vīņu pie vietas. Izskatās, ka šito turpināšu skatīties.

0

2

O, šo iečekošu :)

0

3

Vakar noskatījos visas līdz šim iznākušās sērijas. Es raudāju bildināšanas ainā  :'( Šis seriāls ir tik MEŽONĪGI JAUKS UN SIRSNĪGS  :love: DIEVINU  :love:

0

4

yay, super, ka esi pievērsusies šim seriālam. Manā topā šitas ir jauno seriālu pirmajā vietā, otrajā ir Partners. Jocīgi, ka abi sitkomi. Bet vispār manā izpratnē citos žanros šosezon startēja vāji seriāli. No drāmām/action man vislabāk patī The Last Resort, kuru ar gandrīz droši, ka atcels, jo izmaksas viņam ir mežonīgas, un reitingi nav tik lieli, kā cerēts. Biki traucē varoņu daudzums un trūkst konsekvences un personiskuma. Scota Spīdmena varonis it kā galvenais varonis, bet priekš galvenā varoņa, viņam velta par maz uzmanības un viņš neiznes to uzmanību, kas viņam veltīta.

No drāmām/izmeklēšanas seriāliem man joprojām pirmajā vietā ir pagājušā gada hīts The Person of Interest, kas ir arvien labāks un labāk. Varoņi tur aug gan individuāli, gan kā komanda. Katrā sērijā interesants nedēļas stāsts un vienmēr ir arī kaut kas no kopējā lielā un noslēpumainā. Nekad nav garlaicīgi. Talāk ir tādi seriāli kā The Mentalist - kur katra sērija ir interesanta un nekaitina, bet nav arī man tāda fanošana. Tad vēl Hawaii Five-O kuru viņi diezgan brīžiem sajāj ar stulbiem sižeta pavērsieniem un neloģiskām varoņu darbībām un centieniem seriālu uzturēt heteronormatīvu, jo labi apzinās, ka seriālam ir diezgan leila slash fanbāze - it kā cenšas to nocirst, bet man liekas, ka būs, kā iepriekšejā sezonā - uz beigām atkal būs izteikt MCDanno - jau otro sezonu cenšas ieviest main cast sievieti - love interest vienam no galvenajiem varoņiem, bet īsti nesanāk, jo nav tādas ķīmijas, kā ar otru galveno vīriešu varoni - Steve/Danno forever. Es šito seriālu skatos tieši MCDanno dēļ, Hawaii ainu dēļ un ahanas dēļ - jo seriāla pamatčetrinieks ir ģimene. Ak, kāpēc viņu nevarētu beigt ggrūzt nevajadzīgus varoņus iekšā un atgriezties pie pirmās sezona izdeālā izkārtojum???

Es prātoju par to, ka gribu atsākt - iespējams sākt no sākuma skatīties Fringe - serialam šī ir pēdējā sezona.

Un vēl protams mana mīļā Sy-Fy Haven - kabeļTV pavisam cii reitingi un Haven domāju ka mūžs būs ilgs.

0

5

Skatos un patīk. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » The new normal (2012)