TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Last Resort (ABC 2012)


Last Resort (ABC 2012)

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Seriāls ar ļoti daudziem varoņiem. Seriāls par zemūdeni un tās apkalpi. Par politiskām intrigām un nodevību, kuru otrā galā - ASV - šķetinās aizrautīga inženiere un bijušais ministrs vai ģenerālis - īsti nesapratu, bet viņa meita ir uz zemūdenes. Tā vismaz izskatās, ka viņi šķetinās.  Katrā ziņā maštābi ir lieli. Es galīgi negaidīju, ka man šis serials patiks, bet patīk. Patiešām. Gribu tālāk redzēt. Sevišķi tapēc, ka tur ir mana mīļā Autumn Reeser. Kā es viņu dievinu - varbūt, ka beidzot viņai ar seriālu paveiksiet un to nenokancelēs pēc pirmās sezonas.

Свернутый текст

Sižets tāds, ka zemūdene Kolorādo saņem pavēli no rezerves - nedrošā kanala - spridzināt Pakestānu. Nepaklausa un lūdz apstiprināt pavēli pa oficiālo drošo kanālu. Un pēkšņi viņus pašus bombardē. Turklāt ASV viņus bombardē, lai gan protams visai pasaulei tiek stāstīts, ka Kolorādo nogremdējuši Pakistanas ieroči un tiek sākts karš. Bet Kolorādo nenogrimt un iznisrt pie nelielas salas, uz kuras ir NATO satelīti. Cik sapratu, sala kauč kur pie Āfrikas vai Dienvidamerikas. Es nez.

http://www.imdb.com/title/tt2172103/

0

2

vai kāds vēl bez manis skatās????

Seriāls baigi spēcīgs. Kad visu apjēdz un visus galvenos varoņus iepazīsti un saproti, kas ir kas, seriāls ir fantastisks. Baigi spēcīgs. Tur ir tāda sriedze, varoņu attīstība gan individuāli gan kā komanda. vienkārši wow. 1.05. tikko noskatījos - spēcīgākā sērija līdz sim. Un šajā sērijā sāku šipot veselus trīs hetero pārus un varētu arī sākt šipot femmeslash - divas dāmas, kuras ir mājās, nevis uz zemūdenes. Bet nopietni - ja action, spriedze un spēcīgs stāsts patīk - dodiet iespēju - seriāls paliek arvien labāk. Un galvenais ir tikt vismaz pirmajām 3 sērijām cauri, tad viss tas varoņu un sižeta līniju daudzums paliek aptuveni skaidrs.

0

3

Seriāls ir atcelts.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Last Resort (ABC 2012)