TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Arrow (CW, 2012)


Arrow (CW, 2012)

Сообщений 21 страница 40 из 49

21

albalonga написал(а):

Bet viņa būs kā ta blondīnīte Smallville - ka viņu sauca? Protams, ka nav plāna viņu virzīt priekšplāna, bet nu ķīmija bija viņai ar Oliveru.

Ja tu domā Hloja, tad diez vai.. Hloja ir Smālvilas ražojums un nevienā komiksā neparādās.. bet oficiāli Green Arrow sieva no komiksiem esot Black Canary... :)
It kā jau viņa ir blonda.. :D :D

cravey написал(а):

Jā man ir Grimmi un TVD, bet šim seriālam ir tāda Dark Knight-īga pieskaņa, un pēc noskatīšanas paliek tāda depresīva pieskaņa, tapē es vienmēr gaidu attiecīgu noskaņojumu, lai noskatītos sēriju

Tieši tas ir tas, kas man patīk.. drūmums.. jo lai cik grūta un tumša pasaule, cilvēki turpina cīnīties, lai uzlabotu to.. :) (cīņas metodes ignorēsim pagaidām šajā seriālā.. kā nekā tikai 3 sērijas ir bijušas.. :) )

cravey написал(а):

Ar visu to, man patīk, kaut kas savādāks no visa pārējā un tā mistika ir inčīga, es bij šokā pag. nedēļas sērijas beigās, kad uz tās salas parādījās arrow

Tas arī ir no komiksa piesaistīts.. jo komiksā Green Arrow apmācīja tā saucamais Melnais Arrow.. vai kaut kas tāds.. :)
Un kā tad ASV seriālos bez ļaunajiem krieviem, kas uz vientuļas salas cilvēkus iznīcina.. :D :D

0

22

Siikaa написал(а):

Ja tu domā Hloja, tad diez vai.. Hloja ir Smālvilas ražojums un nevienā komiksā neparādās.. bet oficiāli Green Arrow sieva no komiksiem esot Black Canary... 
It kā jau viņa ir blonda..

labi, ka es neko nezinu par komiksu. Un jā, domāju Hloī. Vienkārši man izskatījās, ka viņai šajā seriālā tiks līdzīga loma iedalīta, kā Hloī Samllvillē. Protams, droši vien kļūdos, LOL

0

23

Patiesībā, mani kaitina, kā Olivers runā krieviski. Es krievu valodu no bērnības esu dzirdējusi un saprotu viņa krievu valodu tikai subtitrus lasot. Mani tas kaitina amīšos, ka bieži vien aktieri speciāla nepamāca, nepaņem reālu krievu, kurš kaut cik izrunu iedresē un palaiž tāpat - izskatās, ka aktieris izlasa amīšu transkripcijā krievu vārdu runā un visiem liekas, ka viss ir super. Izņemot cilvēkus, kuri kaut cik zina krievu valodu. Drausmīgi.

0

24

albalonga написал(а):

labi, ka es neko nezinu par komiksu. Un jā, domāju Hloī. Vienkārši man izskatījās, ka viņai šajā seriālā tiks līdzīga loma iedalīta, kā Hloī Samllvillē. Protams, droši vien kļūdos, LOL

Nu jā... Hloja ir Smallville ražojums.. un savā ziņā viņa ar Oliveru tur tika savesta kopā tieši ķīmijas pēc.. jo 7 sezonā laikam Black Canary parādījās.. un man šķiet, bija doma viņu piespēlēt OLiveram.. bet tomēr beigās ar Hloju gāja labāk kopā.. :)

albalonga написал(а):

Patiesībā, mani kaitina, kā Olivers runā krieviski.

Vai ne... es vienkārši nesaprotu, ko viņš saka.. :D Bet nu pozitīvi, ka viņš tēlo amerikāni, kas runā krieviski... es vienreiz skatījos filmu, kurā it kā krievs runāja krieviski.. jomajo.. vēl sliktāk kā šajā seriālā viņš runāja.. es pat nesapratu, ka tā ir domāta krievu valoda, līdz neizlasīju filmas anotāciju pēc tam.. :D

0

25

OMG, OMG, OMG, super. Labākā sērija līdz šim. Vai kāds jau 1.04 noskatījās????? Tur ir viens liels Surprise! hahahahaha. cravey noteikti sapratīs, es nez par Siiko. Bet wow. Es starā. Un arī pat sērijas action un sižets utt. Un Oliver/Diggle momenti un tas, ko beigās Laurela pateica tēvam un vispār cliff hanger sērijas beigās. wow. Pirmā sērija, kuru es tiešām uzmanīgi skatījos. Tomijs gan šaja sērijā neparādījās, bet tā jau sērija bija tik piebāzta ar viskaut ko, ka pat nepamanīju. Bet es gan nikna un Laurelas tēvu, ka viņš manu sleš momentu beigās izjauca, maita.

0

26

albalonga написал(а):

Vai kāds jau 1.04 noskatījās?????

Es noskatījos.. vēl savā prātā aptveru visu, kas noticis.. :D
Tiešām daudz un dažādi pavērsieni.. un interesanti zināt, kā tas viss atrisināsies.. :D

0

27

bet wow. Es nez. Es tik prātā pārtinu un dažus mīļākos momentus pārskatīju. Superb. Tiešām. Lieks pluss viņiem var noslēpumainā limuzīna vīrieša aktiera izveli.

0

28

albalonga написал(а):

bet wow. Es nez. Es tik prātā pārtinu un dažus mīļākos momentus pārskatīju. Superb. Tiešām. Lieks pluss viņiem var noslēpumainā limuzīna vīrieša aktiera izveli.

vai ne.. man cita vārda, kā vow.. par šo epizodi nav, jo es nezinu ko domāt.. vai man tik ļoti patika, vai tik ļoti pārsteidza.. nav ne jausmas.. :)
Bet mēs katrā ziņā zinam, ka mammīte ir mērķis.. :D

0

29

Beidzot saņemos un noskatījos 2. un 3. serīju, jo JB ir 4. I am so done with my life now. Johns ir WOOOOOOOOOOOOW I AM IN LOVE WITH THIS SHOW.

0

30

Nice... ilgi gaidītā sērija ir klāt un ir katras gaidītās minūtes vērta.. :)

0

31

es kaut kur pie piektās apstājos. Bet ir plānos turpināt skatīties kaut vai tikai mana šipa dēļ, LOL. Ja viņi sajās Olivera un Digla attiecības, tad gan droši vien pārstāšu skatīties, jo priekš manis tas ir tas labākais, kas šajā seriālair plus Džons Borovmens.

0

32

albalonga написал(а):

Ja viņi sajās Olivera un Digla attiecības

Paspoilerošu.. vēl nav sajājuši.. un izskatās, ka nesajās.. :)
Tur ir savstarpējā sapratne, cieņa un aug baigi dziļa draudzība.. :)

0

33

Свернутый текст

Oki, es šipoju Laurel/Tommy vairāk nekā es jebkad šipošu Laurel/Oliver, jo Laurel/Tommy ir ķīmija. Un es pavisam nebiju pārsteigta, kurš ir Tomija tēvs... Tātad vismaz tik daudz skaidrs, ka mistiskā vīrieša uzvalkā uzvārds ir Merlins, LOL> es skatos 7.sēriju...

Mani kaitina tā Helēna - nevis pati par sevi, bet tapēc, ka viņu uzreiz taisa Oliveram par love interest. Nu bāc. Tas ir stulbi. Un neloģiski. Olivers mīl Laurelu - vai pareizāk, domu par Laurelu - jo domas par viņu, par nodarīto, par zaudējumu, par krāpšanu - tas viss. Un manā izpratnē Olivers šobrīd nespētu romantiski aizrauties. Viņiem ar Laurelu būtu japaliek draugiem, Oliveram būtu jātiek pāri visām pretrunīgajam jūtām uz Laurelu - tai skaitā vainas apziņai - un tad mēs varētu sākt domāt par love interest. Un loģiski būtu, ja šī (šis - es nediskriminēju ;) ) love interest būtu kāds tuvu stāvošš cilvēks, kas ilgu laiku jau bijis blakus un kuru Olivers vienkārši līdz šim tādā nozīmē nebija manījis. Es nez, man kaitina, kad veido sižetu tā, ka visas damas galvenajam varonim ir love interst. Tāpēc man patīk tā datoru speciāliste - no visām seriāla sievietēm, kuras nav māsa vai mamma Oliveram, man viņa patīk vislabāk.

0

34

omg, omg, pmg, kā es to biju palaidusi garam - Colton Haynes parādīsies kā varonis Roy Harper Arrow 15.sērijā. yay. dzīve uzreiz kļuva skaistāka. Tik jauki, kad fandomi satiekas.

0

35

Свернутый текст
albalonga написал(а):

Oki, es šipoju Laurel/Tommy vairāk nekā es jebkad šipošu Laurel/Oliver

Mee too... negribu spoilerot.. tāpēc neko neteikšu... :D

albalonga написал(а):

Mani kaitina tā Helēna - nevis pati par sevi, bet tapēc, ka viņu uzreiz taisa Oliveram par love interest. Nu bāc.

Te tas pats.. nespiolerošui..

Tik teikšu skaties vien uz priekšu.. Tev patiks.. :D

0

36

Свернутый текст
Siikaa написал(а):

Tik teikšu skaties vien uz priekšu.. Tev patiks..

OMG, astotās sērijas beigas - Olivera un Giga saruna un pēc tam Olivera un Tomija saruna. Un es mīlu Tomiju. Un tas, ko Digs teica Oliveram - kādai jābūt mīlestībai. Karoč, mana šipera sirsniņa dziedāja. Un arī pirms tam Laurel/Tommy sipera sirsniņa dziedaja. Ak, dies` - tik skaisti. Un labi, ka ātri tas viss pajuka ar Helēnu. Digam, protams, bija taisnība no paša sākuma. Un Felisitija Smoka bija un tikko lasīju, ka sezonas otrajā daļā viņa bieži būs un ka es neesmu vienīgā, kurai viņa patīk - daudzi par viņu iefano un uzskata, ka no visām seriāla damām, ar Olivertu viņai vislielakā ķīmija - un te pat neiet uzreiz runa par romantiku, bet par saspēli kā tādu. Super. Gaidi. Tagad skatīsos devīto un desmito un būšu noķērusi.

0

37

Свернутый текст

Ak, dies`, tiesam baigi labi. Es mīlu Digu!!!!!!!!! Un man patiek tie trīs - it`s not awkward at alll, LOL, Yeah, right!  Un Felisitija ir ģeniāla. Un Diggs/Olijs - tik ideala beigu aina. Un protams - kas gan slēpjas zem melnās kapuces - oho. Bet diez tad cilv ecam pēc idejas būtu jabūt Tomija tētim, ja Tomijam ir gandrīz trsdesmit? Ap piecdesmit? Dzonam Barovmenam ir 45. Kolinam Donnelam ir 30 - praktiski tas pats, cik Tomijam seriālā. hihihi. Tāpēc jau man biki ir tā ka jokaini, ka viņi tēvs un dels. Jā, Dzons vel izskatās jaunāks par saviem gadiem, lai gan arī pati starpība ir tikai 15. Teorētiski jau jā. Bet tad arī seriala Mr. Merlin ir ļoti laba formā saviem gadiem - pievarēja Oliju.

0

38

Свернутый текст

bāc, gaidu 1.14 Odiseju, kur Felicitija ar Digu glābs Oliveru. Mīlu šo trijotni. Pārējie (izņemot vēl Olivera māsu un Tomiju) mani kaitina. Laikam tāpēc, ka abi Lenci mani kaiitina. Bet karoč mana supertrijotnes beidzot darbosies kopā. gribu, gribu, gribu. Eh, es totāli šipoju jebkuras šīs trijotnes kombinācijas.

http://www.spoilertv.co.uk/images/cache/Arrow/Season%201/Promotional%20Episode%20Photos/Episode%201.14%20-%20The%20Odyssey/arr114b_FULL.jpg

0

39

Par Koltona lomu Arrow ;)

"Arrow": "Teen Wolf" star Colton Haynes makes his debut as Roy Harper next week. In the comic books, Roy struggles with major issues like HIV and addiction -- but so far, Haynes' version of the character doesn't go quite so dark. Roy is from the Glades, the shadiest part of Starling City, and he meets Thea when he steals her purse. She chases him down in more ways than one! Despite his less-than-gentlemanly introduction, Willa Holland tells us that it's Thea who actually ends up pursuing Roy romantically, not the other way around. In upcoming episodes, the Glades become very important, and Roy serves as a key figure in that world.

Avots: http://blog.zap2it.com/frominsidethebox … -more.html

0

40

ah, super, super, gribu.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Arrow (CW, 2012)