TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Arrow (CW, 2012)


Arrow (CW, 2012)

Сообщений 41 страница 49 из 49

41

OT3 - mīlu viņus. Vispār gribu šo trijotni darbojamies kopā, ķīvējamies, ķircināmies, salīgstam atkal mieru pēc strīdiem utt. Lai visi pārējie varoņi nejaucas iekšā, LOL

0

42

albalonga написал(а):

OT3 - mīlu viņus.

Es ar viņus mīlu.. un tā Felicity apsēstība ar Oliveru ir vienkārši fantastiska...
Un es domāju, ka viņi nav savesti kopā, lai seriāls varētu turpināties... jo vajag izvilkt sižetu uz priekšu.. :)

0

43

Siikaa написал(а):

Un es domāju, ka viņi nav savesti kopā, lai seriāls varētu turpināties... jo vajag izvilkt sižetu uz priekšu..

un labi, ka tā, jo viņa ir daudz nozīmīgāka, nekā visas citas Olija romantic interest. Un nav līdz galam ar Lorelu attiecības viņam atrisinātas. Un man patīk tā trijotnes ķīmija. Es šipoju to trijotni jebkādās kombinācijās, tāpēc arī ceru, ka viens no maniem šipiem - Felisitija/Olijs būs pāris un pat ceru, ka end game. Nezinu. Ja nu vienīgi Lorelas varoni sāks attīstīt un iedos viņai arī kādu citu jēgu, nevis tikai Olija ex-gf un romantic interest. Viņai individuāli jāattīstās un arī jāuzzina, ka Olijs ir Arrow, citādi viņiem nu nekas romantiski nesanāks. Olijs bija viņas bf. Tagad viņš labojies vienā ziņā, bet citā ziņā viņš principā ir slepkava a viņa ir advokāte - likuma pārstāve. Tradicionāla pretruna. Felisitija piemēram ļoti mierīgi uzņēma to, ka Olijs ir Arrow, jo viņa pati mierīgi un jebkurā brīdī gatava likumu pārkāpt. A Lorelai ir un būtu jābūt morālajai dilemmai. Nez. Ķīmijas ar Olijam un Lorelai nav nekādas. Ir diezgan Olija/Huntess fanu, bet vot huntess man reāli nepatīk un negribu viņu.

0

44

albalonga написал(а):

un labi, ka tā, jo viņa ir daudz nozīmīgāka, nekā visas citas Olija romantic interest. Un nav līdz galam ar Lorelu attiecības viņam atrisinātas.

Tas gan.. tomēr ir jānokārto visa pagātne pirms var pilnvērtīgas attiecības veidot tālāk.. Olijam ir jāizdzīvo viņa sapnis par Lorelu (tomēr 5 gadus uz tās salas par to sapņoja), lai saprastu, ka tas vairs nav viņam domāts..

albalonga написал(а):

Viņai individuāli jāattīstās un arī jāuzzina, ka Olijs ir Arrow, citādi viņiem nu nekas romantiski nesanāks.

Tiklīdz viņa to uzzinās, viņa Oliju uztvers tāpat kāviņas tēvs.. kā kretīnu, slepkavu un maitu... tas ir viņas gēnos un spiežas ārā, lai arī viņa ir liberālākā...
No visiem ārpus Olija uzticības loka vienīgais, kas to ar laiku varēs pieņemt, manuprāt, ir tikai Tomijs... (es Teas draugu neuztveru kā kādu ārpus Olija loka, jo jau zinu, ka viņš ir topošais SideKick :) )

albalonga написал(а):

Ir diezgan Olija/Huntess fanu, bet vot huntess man reāli nepatīk un negribu viņu.

Fui... viņa ir galīgi fui.. :D

0

45

Iegāju tumblr, tur visi starā un reizē heartbroken par Olicity. Es pat ainu noskatījos, wow, njā, šim pārim vajadzētu būt endgame.

0

46

cravey написал(а):

Iegāju tumblr, tur visi starā un reizē heartbroken par Olicity. Es pat ainu noskatījos, wow, njā, šim pārim vajadzētu būt endgame.

Es nezinu par to endgame.. es jau gribētu.. bet nu.. karoče... būs tas pats, kas Smallville, ka Olivers sagāja orgnaizski kopā ar bariņa datoriķi Hloju.. kas šajā ga'dijumā ir Felicity.. :D :D
Jo pēc komiksiem Green Arrow ir pārī ar Black Canarry, kas ir tā Sāra... Labāka par Lorelu ir, bet tāpat krīt uz nerviem.. :D :D

Bet sēriju vērst skatīties tikai tāpēc, ka Lorelas tur nebija.. :D :D

Katrā ziņā man patika šajā arī Olivera reakcija uz Felicity un baumām.. utt... Laikam sāk aizdomāties.. :)

Un vēl detektīvs Lencs ierulēja... tā kā puika ar Arrow sadarbojas.. atbrīvosim.. :D :D

0

47

:)

0

48

atsāku skatīties. Biju apstājusies 1.sezonas vidū un tik caur gifiem sekoju līdz.

Sapratu, ka mani garlaiko un joprojām kaitina garās ainas iz salas. Es saprotu, ka seriāla mitoloģijai tas ir svarīgi, bet es te žāvājos, sevišķi tagad sērija, kur Oliveru moira sašāva un Digs un Felicita uztur viņu pie dzīvības un viņš visu sēriju bezsamaņā un sajūta, ka lielāko daļu sērijas ir tikai salas ainas un es nespēju sēriju līdz galam noskatīties pat piecos piegājienos...

Laikam jāpalasa kas, pēc tam.

0

49

Vai kāds skatās 4.sezonu

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Arrow (CW, 2012)