TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 4.sezona » 4x05 - The Killer


4x05 - The Killer

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

Episode airs: 08/11/2012
Episode synopsis:

Свернутый текст

THE HUNTER’S MARK — Stefan (Paul Wesley) and Klaus (Joseph Morgan) form an uneasy alliance to try and contain the danger that Connor (guest star Todd Williams) has unleashed on the town. When Connor takes Jeremy (Steven R. McQueen), Matt (Zach Roerig) and April (guest star Grace Phipps) hostage at the Grill, Stefan and Damon (Ian Somerhalder) have a serious disagreement about the best course of action, and Elena (Nina Dobrev) is again caught between the two brothers. The situation quickly turns violent when Klaus sends one of his hybrids, Dean (guest star Blake Hood, “The Young and the Restless”) to stand up to Connor. Caroline (Candice Accola) is surprised to find Hayley (guest star Phoebe Tonkin) at the Lockwood mansion. Meanwhile, Professor Shane (guest star David Alpay) works with Bonnie (Kat Graham) to help her get past her fear and guilt.

Episode ratings: 2.98mil

0

2

Bilžuki: http://nyphotos.cbsig.net/CD_TVD_405/

0

3

Promo:

0

4

webclip nr. 1:

Beidzot Eleina atklāti piekrīt Deimonam. Cerams, ka šī būs tikai viena no vairākām reizēm :) Stefans kā vienmēr...no comments

0

5

Stulbais Stefans... Until I figure it out..
Like You can figure something out.. if can.. than figure how to feed not rippe.. :p :D

0

6

Ja ja, es ar visvairāk ierēcu par to gabaliņu "Until I figure something out" un skatiens uzreiz uz Deimonu, bez maz vai ar domu, kamēr nevis viņš pats, bet Deimons atradīs citu iespēju. Ugh. Es twitterī iekomentēju, ka Stefans ir kā melīgs politiķis reklāmās - pasaka, ka vajag darīt to un to, bet nepasaka KĀ to varēs izdarīt, tas paliek citu ziņā  :angry:
STEFAN, YOU'RE MAKING IT SOOOOO DAMN HARD TO LIKE YOU. I WANT TO LIKE YOU, BUT BULLSHIT LIKE THIS, MAKES ME WANT TO SCREAM JUST STFU  :angry:

0

7

webclip nr. 2 (ONLY DELENA :D)

0

8

Šonedēļ garāks review, jo ir dažas lietas, ko vēlos izcelt ;)

GOOOOO ELENA! Šajā sērijā Eleina bija super! Badass! Es negaidīju, ka viņa novāks Konoru, točna negaidīju. Konors, kā pēc iepriekšējās sērijas atklājās, bija svarīgs elements visā "zāļu" meklēšanā'. Tiem, kas neskatās, bet varbūt iemet aci TVD sadaļās - pagājušajā sērijā mēs uzzinājām, ka iespējams pastāv "zāles" no vampīrisma. Līdz šai sērijai par to informēti bija tikai Originals un Stefans. Bet, lai nesaceltu lielu haju, Klauss "novāca no ceļa" pat savu mīļo māsiņu Rebeku. Šajā sērijā, Stefans beigās bija spiests par "zālēm" izstāstīt arī Deimonam (lai šis neizrautu viņa sirdi, jo Deimons bija riktīgi pissed off, kad uzzināja, ka Stefans sadarbojās ar Klausu aiz viņa muguras).

Savukārt Eleina par zālēm neko nezina, tāpēc arī beigās tā sanāca, ka viņa uz abiem brāļukiem bija nikna un jutās pievilta, jo Deimons aizstāvēja Stefanu, kad Eleina viņu apsūdzēja viņas pievilšanā. Plus, nervu sabrukumā arī novēla vainu uz Deimonu par to, ka viņa novāca Konoru (bet es viņu šeit sapratu, meitēns pirmo reizi nogalināja cilvēku :( )

LOL bet tas bija labs, Stefans viņai lūdz viņam uzticēties un tai pašā sērijā ATKAL pierādījās, ka viņa nevar Stefanam uzticēties, lai arī, protams, it kā Stefans rīkojās cēla mērķa vadīts - atgriezt Eleinai viņas dzīvību, padarīt viņu atkal par cilvēku. Un tad nāca nākošā atklāsmes daļa, kad Deimons Stefanam pajautāja sekojošo: "Do you want to cure her because she's a vampire and she's not cut out to be or you can't love her if she is one?" Tas ir jautājums, kurš tika jautāts fanu vidū uzreiz pēc 3. sezonas finālsērijas, vai Stefans spēs mīlēt vampīr-Eleinu tik pat ļoti, cik cilvēk-Eleinu. Stefana atbilde bija dīvaina: "I'll always love her. But she's not supposed to be this person. I don't want her to be." Spriediet paši, kas īsti ar to ir pateikts. Pašreiz esmu gatava Stefanam dot, t.s., benefit of the doubt. Bet, kā tika minēts vienā no pēc-sērijas komentiem - Stefans runāja par to, ko VIŅŠ negrib, nevis par to, ko ELEINA negrib. Un tas nav nepareizi. Viņam ir taisnība, Eleina negrib būt vampīrs, bet tas formulējums... Stefans kaut kā bieži spēj visu situāciju pagriezt uz sevi - viņš ir visa centrā, viņa sajūtas, nevis kāda cita. Savukārt Deimons Stefanam atbildēja ar šo :) "I'm fine with her either way, brother. So if I do this, I'm doing it for you." Talk about selfless acts...

Un vēl man patika Deimona un Eleinas sadarbošanās šajā sērijā. Ne obligāti romantiskā ziņā, bet man vienmēr ir patikušas tās sērijas, kur viņi tiek parādīti kā partners in crime :D Viņu sadarbošanās ir vnk forša :)

Domāju, ka tas lielākoties ir tāpēc, ka mēs esam redzējuši viņu attiecību izaugsmi no nekā līdz savstarpējai uzticībai. Zemāk esošajā ainā, Deimons bija kā mentors, kurš redz, ka viņa mācekle ir beidzot pietiekami stipra un attiecīgā brīdī motivēta, lai pati rīkotos, negaidot kāda cita iejaukšanos. Deimona sejā lieliski varēja redzēt reizē gan bailes Eleinu laist vienu pašu pretī Konoram, gan to momentu, kad viņš nolēma uzticēties Eleinai:

Rezultātā mēs redzam, ka Eleina tiešām ar katru sēriju sāk kļūt līdzīgāka Deimonam. Un ne tikai tajā, ka viņa lēnām saprot, ko nozīmē būt vampīram, ka vampīrs ir plēsoņa, nevis mājdzīvnieks, bet gan arī spēka un izvēicības ziņā. Eleina 3. sezonā sāka trenēties, lai kļūtu stiprāka. Šajā sērijā mēs redzējām daļu viņas un Alarika darba augļu:

Manuprāt, uz šo brīdi, ir vairāk nekā skaidrs, ka Stefans tur Eleinu pagātnē un kavē viņas personīgo izaugsmi, kamēr Deimons to veicina. Un šo nesaka tikai mana Delenas fangirl puse, bet gan fakti, kas ir acīmredzami gandrīz katrā sērijā. Daudzi fani un reviewers runā par to, ka Eleinai ir jāizaug līdz Deimonam. Nu, to tas meitēns arī dara (lēnā gaitā :D). Bet kā Džūlija Pleka mums to ik pa laikam atgādina: "Deimona un Eleinas attiecības nav sprints, bet gan maratons." Ja jau esam gaidījuši tik ilgi, varam pagaidīt vēl mazliet :)

0

9

1. postā pievienoju reitingu. Šonedēļ mazāks kā pagājušo nedēļ - 2.98mil.

0

10

Hmm piekrītu gandrīz visam, ko tu raksti.. izņemot vienu.. es gan neuzskatu, ka Elenai ir tiesības Deimonam pārmest, ka viņš ir ieticis Konoru nogalināt.. Viņa pati izlēma doties iekšā un glābt Džeramiju.. + pēc tam tajos tuneļos ar pati ielīda un pati pārgrieza Konoram sprandu... tātad vēlreiz uzsverot vārdu pati - pašas izvēle... tad jau Deimons teiks, Elena lec ugunī.. viņa leks?? :D :D
Bet man sērija patika.. bija interesanta un spraiga.. :) Tiešām laba..

Gribu arī akcentēt Džeramija un Meta sadarbību, kas man patika un parādīja, ka viņi viens otru tik labi saprot, jo ir vienīgie cilvēki.. :)

0

11

Siikaa написал(а):

es gan neuzskatu, ka Elenai ir tiesības Deimonam pārmest, ka viņš ir ieticis Konoru nogalināt.. Viņa pati izlēma doties iekšā un glābt Džeramiju.. + pēc tam tajos tuneļos ar pati ielīda un pati pārgrieza Konoram sprandu... tātad vēlreiz uzsverot vārdu pati - pašas izvēle... tad jau Deimons teiks, Elena lec ugunī.. viņa leks??

Es to nebiju domājusi kā sapratni par pašu pārmešanu, bet gan par to kāpēc un tieši tajā brīdī. Es saprotu, ka tas bija tas, no kā viņa visu laiku visvairāk baidījās vampīrismā - atņemt kādam dzīvību. Un es saprotu KĀPĒC tajā brīdī viņa savu vainu novēla uz Deimonu. Turklāt, ļoti labi varēja redzēt, ka viņa VAINOJA PATI SEVI. Viņa ļoti labi apzinājās, KA VIŅA BIJA TĀ, KAS NOGALINĀJA Konoru. Tas "You told me to kill him, so I did" - šeit viņa vaino Deimonu, bet jau nākamajā sekundē, un Nina šeit ļoti ticami tēlo, Eleina, uzreiz pēc šīs rindiņas saprot, ko ir pateikusi. Jo uzreiz seko "ar bomi pa pieri" skatiens un "I ki-, I killed someone...Ooohhhh, I ki-, I KILLED SOME-ONE..." Šī daļa sākas manis ievietotā video 1:09 :)
Otrs, atcerēsimies, ka viņai ir 18 gadi. Tikko laukā no tīņu gadiem, bet jau tik daudz pārcietusi, kas licis viņai ātri izaugt. Bet tas nenozīmē, ka viņai ir tik liela dzīves pieredze kāda ir Deimonam. Nedz arī da jebkāda pieredze vispār kā vampīram. Viņa tikai tagad sāks saprast, ko īsti tas nozīmē, viņa sāks labāk saprast Deimonu, ka nav iespējams neko nejust, vaina seko, un ir vēlme atslēgt tās emocijas, viņa sapratīs, kāda iekšējā kauja ir jāizcīna katru dienu, lai saglabātu tās cilvēciskās sajūtas, lai nepārvērstos par pilnīgu nezvēru. Tas ir tas, ko Deimons ik pa laikam viņai atgādina, ka viņa ir daudz līdzīgāka viņam, nekā viņai liekas, lai gan viņa atsakās sev to atzīt.

Siikaa написал(а):

Gribu arī akcentēt Džeramija un Meta sadarbību, kas man patika un parādīja, ka viņi viens otru tik labi saprot, jo ir vienīgie cilvēki..

Mhm, jo īpaši laba aina bija, kur Džeremijs iedeva Eiprilai savu vervain aproci. Varēja redzēt, ka viņam ir piegriezies, ka viņu kā lelli izmanto, atņemot atmiņas ar hipnozi.

Ļoti laba sērija. Un, cik labi, ka nekas nebija sakāpināts un izcelts pirms sērijas, līdz ar to nebija cerību, kurām sagrūt. Varēja vnk skatīties un baudīt ;)

0

12

cravey написал(а):

Es saprotu, ka tas bija tas, no kā viņa visu laiku visvairāk baidījās vampīrismā - atņemt kādam dzīvību. Un es saprotu KĀPĒC tajā brīdī viņa savu vainu novēla uz Deimonu.

Saprast to var.. jo arī no visiem tēliem, Deimons ir vienīgais, kas varētu paciest, ka Elena vai no viņu... bet nu es nezinu.. 18 gados jau ir jābūt sapratnei... it kā jau viņa saprot, ka vainīga ir.. bet tas ir tāpat, kā šoferis kādu sabrauc un saka, ka vainīgs viņa instruktors, kas pirms gadiem 5/10 pieņēma viņa braukšanas eksāmenu.. :D :D
Bet nu man vienkārši nepatīk un ir apnicis, ka Deimonu vaino tajā, kur viņš nav vainīgs, bet kretīnam Stefanam piedod visu, pat Elenas nogalināšanu.. un šajā gadījumā ne tikai Elena, bet pilnīgi visi seriāla varoņi... pat Klaus... :o :D :D :D

Bet Mets ar Džeramiju tiešām malači... un ir nopelnījuši no manis  :love:

0

13

Siikaa написал(а):

Bet nu man vienkārši nepatīk un ir apnicis, ka Deimonu vaino tajā, kur viņš nav vainīgs, bet kretīnam Stefanam piedod visu, pat Elenas nogalināšanu.. un šajā gadījumā ne tikai Elena, bet pilnīgi visi seriāla varoņi... pat Klaus...

Nu tā ir lielā sāpe, ar kuru mums pašlaik jāsadzīvo ar cerībām par labākiem laikiem.

Siikaa написал(а):

bet nu es nezinu.. 18 gados jau ir jābūt sapratnei

Kā kuram, citam tā sapratne atnāk ātrāk, citam vēlāk. Stefanam joprojām tās sapratnes nav :D Eleina tad jau, manā skatījumā, ir gudrāka par Stefanu (tad, kad nav ar viņu kopā).

Siikaa написал(а):

bet tas ir tāpat, kā šoferis kādu sabrauc un saka, ka vainīgs viņa instruktors, kas pirms gadiem 5/10 pieņēma viņa braukšanas eksāmenu..

Redz, es pieļauju, ka šādas situācijas, kur Eleina vaino Deimonu vai kādu citu par to, ko pati izdarījusi, vēl atkārtosies, bet tas ir virpusēji, jo iekšēji viņa apzinās, ka pati vien ir vainīga. Bet nu, kā tu teici, Deimons ir vienīgais, kurš to var paciest. Lai cik tas cietsirdīgi nebūtu. Tapē es ceru, ka Eleina pārstās to darīt. Bet Stelenai ir jāpazūd, savādāk Eleinai būs princips "viens solis uz priekšu, divi atpakaļ" :(

0

14

Nu redz, un Karīna apstiprina manis rakstīto attiecībā par Eleinas Konora nogalināšanu un vainas novelšanu uz Deimonu:

‘TVD’ Spoiler: Elena & Stefan Have A ‘Tougher Road Ahead’

http://blog.connectv.com/wp-content/uploads/2012/11/delena2.png

http://blog.connectv.com/wp-content/uploads/2012/11/delena1.png

Savukārt attiecībā par Stelenu:

http://blog.connectv.com/wp-content/uploads/2012/11/stefanproblems.png

http://blog.connectv.com/wp-content/uploads/2012/11/delena4.png

Pilnais raksts: http://blog.connectv.com/?p=524

0

15

Price Peterson review: http://www.tv.com/news/the-vampire-diar … cap-30028/

0

16

cravey написал(а):

Stefanam joprojām tās sapratnes nav  Eleina tad jau, manā skatījumā, ir gudrāka par Stefanu (tad,

Viņa noteikti ir gudrāka... :) Par to nekad neesmu strīdējusies.. :D

0

17

LOL, vismaz kaut kas par ko mēs uzreiz esam vienisprātis :D

0

18

Runājot pat viedokļu sakritību.. manējais baigi šoreiz dīvainā kārtā sakrīt ar:

cravey написал(а):

Price Peterson review: http://www.tv.com/news/the-vampire-diar … cap-30028/

0

19

Jū, Praisam šoreiz tāda izglītojoša review. Piekrītu par to noslēpumu glabāšanas elementa pārbagātību.

0

20

Thomas Galvin's review: http://thomas-galvin.com/blog/?p=6973

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 4.sezona » 4x05 - The Killer