TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 4.sezona » 4x06 - We All Go a Little Mad Sometimes


4x06 - We All Go a Little Mad Sometimes

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

Episode airs: 15/11/2012
Episode synopsis:

Свернутый текст

ELENA’S NEW NIGHTMARE — Terrifying hallucinations leave Elena (Nina Dobrev) shaken and confused, causing her to make a dangerous mistake. After giving Stefan (Paul Wesley) some very disturbing news about Elena, Klaus (Joseph Morgan) takes matters into his own hands. Professor Shane (guest star David Alpay) reveals a story of ancient witchcraft to Damon (Ian Somerhalder) and Bonnie (Kat Graham). With help from Klaus and Stefan, Jeremy (Steven R. McQueen) begins a new chapter in his life. Finally, Elena makes a painful personal confession to Stefan, and Matt (Zach Roerig) gives Damon startling new information about Professor Shane. Wendy Stanzler directed the episode written by Evan Bleiweiss & Julie Plec (#406).

Episode ratings: 2.80mil

0

2

Pievienoju anotāciju ;)

0

3

Izklausās intriģējoši.. :)

0

4

Pēc pēdējās infas - šajā sērijā izšķirsies viens no seriāla pāriem. Ir trīs iespējas, kuri tie varētu būt: Stelena, Forwood vai Bonija un Džeimijs. Pirms 4x03 es domāju, ka tie būs Stelena, bet tagad vairāk sliecos uz Forwood.

http://blog.zap2it.com/frominsidethebox … iving.html

0

5

BILDES: http://www.spoilertv.co.uk/images/the-vampire-diaries/Season 4/Promotional Episode Photos/Episode 4.06 - We All Go a Little Mad Sometimes/
http://blog.zap2it.com/frominsidethebox/damon-elena-bridge-tvd-406.jpg

OMFG, WHAT THE HELL IS HAPPENING IN THIS EPISODE?  :crazyfun:

0

6

Promo:

0

7

Webclip - Defan & Klaus :)

0

8

Webclip nr. 2 (Elena in a shower aka fanservice for guys :D )

0

9

Свернутый текст

nu jā...
Man jau patika, jo abi mani mīļie pāri dabūja labas ainas..
Sāksim ar Deimonu un Elenu... Tā aina ar rociņas turēšanu bija vienkārši fantastiska.. Un vēl pie tam tas, ka tiklīdz Deimons parādījās, tā Elena arī mazliet nojūgusies būdama viņu atpazina, un tikai pēc tam viņai viņš pārmainījās uz Konoru un ne uz ilgu laiku.. Savukārt Stefanu viņa uzreiz tikai kā Konoru redzēja.. :D

Bet tagad par pašu labāko daļu.. Karolainas un Klausa ainas un tas kā tās attiecības ir mainījušās.. Var redzēt, ka Karolaina sāk tā pamazām pati negribot uzticēties Klausam.. līdzīgi kā ar Elenu un Deimonu sākumā bija bail, bet tagad dzīvot viens bez otra nevar.. :D
Tā aina bārā, kā Klaus sāka smaidīt.. tas bija tik skaisti.. Aplausi Džozefam... Ahhh...  :love:

Man šī sērija patika arī tāpēc, ka Stefans savā ziņā atbildēja uz Deimona uzdoto jautājumu "Vai viņš spēj vispār mīlēt Elenu kā vampīru?".. jo viņš taču Elenu pameta un es nedomāju, ka tas bija tāpēc, ka Elena atzinās savās jūtās pret Deimonu.. Viņa taču teica "I love You, Stefan".. bet tāpēc, ka viņš tomēr nevar viņu līdz galam tagad pieņemt.. :)

0

10

Es protams esmu septītajās debesīs, bet mans rants būs biki vēlāk. Tagad ar mammu jāsatiekas Maķītī :D

Manas abas mīļākās ainas, vnk raudāt gribas, cik fantastisks brīdis  :'(  :love:

FINALLY! OMG, VAI TAS TIEŠĀM NOTIEK? ES NESPĒJU NOTICĒT!!! :'(  :love:

0

11

Nu es katrā ziņā šodien sēriju noskatīšos vēlreiz, tiklīdz varēšu... man gribas to visu vēlreiz redzēt...
No 4 sezonas šī noteikti būs mana mīļākā un no vispār, man šķiet, ka tikai Elijah sērijas pārspēj.. :)

0

12

Man šķiet, ka gan šī, gan, es pieļauju 4x07 pārsitīs šo, būs mūsu vienas no top 5 sērijām pēc tam, kad seriāls vispār būs beidzies :D

Tūliņ rakstīšu savu review :D

0

13

Bāc, nu ko, lai uzraksta par šo sēriju. Nu fantastiska  :love: Domāju kādu review rakstīt, bet emociju tik daudz, ka neko nevar apkopot vienas vienīgas EMOCIJAS LOL :D

Jau pats sākums. Eleina iesāka šo sēriju būdama dusmīga uz Stefanu, un protams, pirmais, kam viņa zvanīja par savām halucinācijām bija Deimons. Kārtējā sērija, kur mums parāda, cik ļoti viņa viņam uzticas, un principā, nevar funkcionēt bez viņa. Savukārt otra lieta, ko mums šī sērija parādīja, bija tā, ka Deimons nevienā brīdī necenšas Stefanam nocelt Eleinu, tieši otrādi, cenšas saglābt SE attiecības. Kas ir jāsaprot, Deimons uzskata, ka Eleina ir viņu atraidījusi, un, ka vienīgais, kas viņš viņai var būt, ir draugs, plecs uz kā balstīties, lai gan brīžiem tas ir tik grūti, jo viņš viņu joprojām mīl daudz, daudz stiprāk kā draugu  :'(

Kas man vēl patika sākuma ainā, Eleina neļāva Stefanam situāciju novērst uz Deimonu. ES GAVILĒJU ŠAJĀ BRĪDĪ! GOOO ELENA! Šajā ainā parādījās, ka Eleina tomēr ir paaugusies rakstura ziņā, jo vēl pavisam nesen viņa būtu piekritusi Stefanam, sākusi meklēt vainu sevī un Deimonā. ŠOREIZ NE!

Tad sekoja trakās halucinācijas. Malacis Nina, ļoti laba aktierspēle! Un atkal jātēlo dubultloma, jo, yay, Katrīna "apciemoja" Eleinu viņas halucinācijās.

Vēl brīdis, kur nedaudz aprēcos, par Stefana centieniem sagrābt plūstošas smiltis, bija brīdis, kur ar Krisa (hibrīda, kurš arī lauzis Klausa sire bond) palīdzību viņi centās atdabūt atpakaļ Eleinu, jo Klauss Eleinu bija iesprostojis četrās sienās, lai visās savās halucinācijās, viņa nepadarītu sev galu. Jā, te nu Stefans atkal izgāzās "I'll handle her" :D Nekāds handle her viņam nesanāca, jo Eleina viņu savās halucinācijās redzēja kā Konoru un sadūra ar mietiņu. Tad nu šajā brīdi Stefs laikam saprata, kurš ir tas, kas spēs izglābt Eleinu. Kam attiecīgi sekoja zvans Deimonam un "Listen, you go find her, alright? Talk her down, she'll listen to you."

Pa vidam jaukās Klaroline ainas. Tās man ar patikās :D Jo sevišķi otrā, kur Karolinā viņam nemeloja, bet gan iesaistīja plānā un, kā vēlāk izrādījās, apmaiņā pret randiņu, dabūja hibrīdu, ko nogalināt, lai izbeigtu Eleinas halucinācijas.

Kas bija tieši laikā, jo Eleina bija nonākusi līdz bēdīgi slavenajam Wickery Bridge, kur iemeta upītē savu daylight ring, ar domu, izdarīt pašnāvību, jo halucinācijas bija viņu pierunājušas pie fakta, ka viņa ir briesmonis, kam jāmirst. Vislielākais šoks bija Eleinas mammas halucinācija. To bija sāpīgi skatīties. Jo sevišķi "Mommy, I didn't want to disappoint you"  :'(

Par laimi uzradās Deimons. Ļaušu, lai aina runā pati par sevi  :'(  :love:

Jo sevišķi rīta aina, kur Eleina pamostās savā gultā, ar daylight ring pirkstā. Bāc, nu te man nav vārdu, domāju, ka Nina un Ians ļoti labi mums notēloja to, cik ļoti Eleinu un Deimons tiecas viens pēc otra. Tie skatieni, tas kā Eleina uzreiz saņēma Deimona plaukstu savējā...
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mdk1qiuVms1qik2bvo1_r1_500.gif

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mdk1qiuVms1qik2bvo2_r1_500.gif

http://25.media.tumblr.com/tumblr_mdk1qiuVms1qik2bvo5_r1_500.gif

http://25.media.tumblr.com/tumblr_mdk1qiuVms1qik2bvo6_r1_500.gif

Un tad Deimons viņai iztāstīja par zālēm, par to, ka Stefnas, lai arī meloja, bet meloja VIŅAS labā, atkal, MĒS BURTISKI REDZAM, CIK ĻOTI VIŅŠ VIŅU MĪL, UN REDZAM TO PAŠU ATSPOGUĻOTU ELEINAS ACĪS, bet visam pāri it kā pārrakstīts "she's my brother's girl"  :'(  :love: Te nu manas cerības sagruva. Es mīlu Deimonu par viņa nesavtību, bet MY OTP, MY BABIES, MY SWEET, PASSIONATE DELENA  :'(

Bet, beigu aina - pārsteigums. Ne vien mēs esam redzējuši pārmaiņas Eleinā un viņas tuvību ar Deimonu, to ir redzējis arī Stefans. Un, es viņu saprotu, ir traki sāpīgi redzēt, ka meitene, kuru tu mīli, mīl tavu brāli, vairāk nekā tevi, ka tavs brālis viņu saprot labāk, ir viņai tuvāks draugs, uzticības persona, pirmais, kam viņa zvana nelaimē. Un visbeidzot redzēt, ka meitene pati ir mainījusies un vairs nav tā, kurā viņš iemīlējās pirms vairāk kā gada (TVD universā), kas cits atlika kā vien šķiršanās. Un šķiršanās aina, manuprāt, bija ļoti laba. Abpusēja. Bez puņķiem un asarām. Abas puses saprata, ka viņu attiecībām pienācis gals. Nav zināms, protams, kas mūs gaida nākotnē, bet šoreiz es patiešām jutu, ka "THIS IS IT!" Un, kā var noprast pēc žurnālistu komentiem, šī šķiršanās nebūs uz pāris sērijām, tieši otrādi Eleina un Deimons vēl vairāk satuvināsies. Tāpēc, lai arī mēs zinām, ka nāk liels ANGST, bet ķeram mirkli, baudam esošo momentu un vnk priecājamies http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/yahoo.gif

0

14

Jāa.. kā vampīrs Eleina tiešām kļuva saprātīgāka un daudz interesantāka. Beidzot pati ejot tam visam cauri ir sākusi ne vien labāk saprast Deimonu, bet saprast arī to, ka abi ir diezgan līdzīgi. varbūt kā cilvēks viņa tā īsti nekad to visu nebūtu sapratusi un turpinātu tiekties pie Stefana, kurš viņai vairāk atgādināja cēlu bruņinieku. Bet tas ir tik skaisti - visa šī uzticība starp Eleinu un Deimonu, kā viņš atbalsta viņu un visu laiku ir blakus..Tas bija tā vērts tik ilgi gaidīt, lai beidzot sagaidītu. Man jau pat izskatās, ka Eleina tika pataisīta par vampīru, lai varētu loģiski savest viņu kopā ar Deimonu.

Un man prieks arī par Klausu un Karolīnu..ka pamazām arī šiem viss virzās. Ļoti interesants un foršs pāris, manuprāt!! Un man tik ļoti patīk, ka uzrodas kaut viens, kas pamodina Klausā kaut kādas jūtas. Tas vienmēr mani ir pievilcis! Taileram labāk piestāv Heilija, man liekas. Jau tīri vizuāli - abi vilciņi.

0

15

aNgeL написал(а):

Jāa.. kā vampīrs Eleina tiešām kļuva saprātīgāka un daudz interesantāka.

:D Tas, un fakts, ka ar katru sēriju viņa arvien vairāk attālinājās no Stefana :)

aNgeL написал(а):

Bet tas ir tik skaisti - visa šī uzticība starp Eleinu un Deimonu, kā viņš atbalsta viņu un visu laiku ir blakus..Tas bija tā vērts tik ilgi gaidīt, lai beidzot sagaidītu.

O, jā, visi trīs gadi bija to vērti!  :love:

Aa, btw, reitingi šai sērijai ir 2.80mil :) Tas i ok :)

0

16

Price Peterson photo recap: http://www.tv.com/news/the-vampire-diar … cap-30082/

Vēl gaidam Thomas Galvin recap.

0

17

Beidzot klāt ir arī Thomas Galvin recap  :crazy:  http://thomas-galvin.com/blog/?p=6980

0

18

SE šķiršanās dziesma, beidzot pieejama pilnā versijā  :love:

Don't tell me the truth
Tell me that it didn't happen
There's been a mistake
There's been a misunderstanding

Dirty your hands
Tearing my heart into pieces
If this is the end
Then we whisper the wind and release it

(chorus)
We don't have to know
We don't have it all worked out
We can just keep Walking blind

Don't give me your word
Give me something to hold on to
I don't want to fight
I don't want no big decision

I'm not afraid
for tearing your heart into pieces
If there's a world that never died,
and were out in the farthest of reaching

(chorus)
We don't have to know
We don't have it all worked out
We can just keep Walking blind

We don't have to know
We don't have it all worked out
We can just keep Walking blind

We don't have to know
We don't have it all worked out
We can just keep Walking blind

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 4.sezona » 4x06 - We All Go a Little Mad Sometimes