TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » The Man of Steel (2013)


The Man of Steel (2013)

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

http://forumcinemaslv.blob.core.windows.net/1012/Event_7367/landscape_large/manofsteel_670.jpg

Clark Kent is a journalist in his twenties who was adopted as a child by Jonathan and Martha Kent after he was transported to Earth from the dying planet of Krypton. Raised with the values of his adoptive parents, he feels alienated because of his unique super abilities and struggles to find his own place in life. When the world is attacked, he becomes the hero named Superman to protect the Earth and its people.

The cast:
Henry Cavill as Clark Kent / Superman
Amy Adams as Lois Lane
Michael Shannon as General Zod
Kevin Costner and Diane Lane as Jonathan and Martha Kent
Laurence Fishburne as Perry White
Antje Traue as Faora
Ayelet Zurer as Lara Lor-Van
Russell Crowe as Jor-El
Harry Lennix as General Swanwick
Christopher Meloni as Colonel Hardy
Richard Schiff as Dr. Emil Hamilton

Trailer:

PRODUCED BY & STORY BY: CHRISTOPHER NOLAN

Filma iznāk: 14.06.2013.
FORUM CINEMAS NO 28.06.2013.

0

2

Izskatās būs iespaidīgs... nu es katrā ziņā gaidu.. :)

0

3

TREŠAIS TREILERIS  :crazyfun: O.M.F.G. CAN'T. WAIT. TO. SEE. THIS  :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun:

28. jūnijs i piektdiena. Jāiet uzreiz vakarā skatīties  :crazyfun:

0

4

cravey написал(а):

TREŠAIS TREILERIS   O.M.F.G. CAN'T. WAIT. TO. SEE. THIS

Meeeeeeeeee tooooooooooooooo.... :)

0

5

OST promo  :love:

0

6

YAAY! Mēs ar Aijuci abas nākam 6dien ejam  :love:

Henrijs, Eimija un Rasels pag. nedēļ bija pie Graham Norton, var parēkt un acis papriecēt :D

Свернутый текст

0

7

Tad nu vakar beidzot bijām abas ar Aiju uz ilgi gaidīto Man of Steel. Zinat ko, tik labu filmu sen nebiju redzējusi! Tādu, kas patiešām sasniedz kaut ko tur iekšā. Vismaz pus filmu es nosēdēju ar zosādu (un ne tāpēc, ka forumcinemas ir vēsi), bet gan tāpēc, ka filma nav plika supervaroņa filma, bet ar dziļu emocionālo devu. Sākot ar visa pirmsākumu uz Kriptona, Klārka flashback par bērnību un tīņa gadiem, how he became the man he is today, cik ļoti viņš mīl cilvēkus kā rasi un ko ir gatavs tās labā ziedot. Plus vēl romantika, protams, Eimijai Adamsai un Henrijam Kavilam ir lieliska ķīmija un viņu ainas bija burvīgas - vizuāli skaistas un izjustas. Henrijs - te bez vārdiem, lieliska aktierspēle, lieliski parādītas Klārka/Supermena emocijas, sāpes, bailes, bezspēcīgums, spēks, drome, mīlestība - to visu lieski varēja redzēt Henrija sejā un acīs. Tiešām, HE OWNED THIS MOVIE!!!
Un protams 3D tas viss vēl spēcīgāk tiek izjust, kā arī cīņas ainas ir SUPERB! Iesaku, iesaku, IESAKU aiziet, ja ir laiks un līdzekļi atļauj  8-)

0

8

Pievienojos visam ko Krita teica.. ne ko pielikt ne atņemt... manuprāt, varētu būt šogad labākā filma, ko var redzēt.. :)

0

9

Mans desktops tagad  :crazy:

Свернутый текст

http://oi43.tinypic.com/25zs8t1.jpg

0

10

un mani joprojām neuzrunā Supermens... Droši vien pēc jūsu dedzīgajām atsauksmēm noskatīšos, kad varēs DVD kvalitāti novilkt.

0

11

albalonga написал(а):

DVD kvalitāti novilkt.

Tur i vaig pagidīt Blu-Ray rip krāsām un skaņai. Alby, inperil tie ir tie, kas ir robežās no 5- 9GB. Es tagad tik tos vien velku, jo, ka vienreiz noskatās, tad uz parasto DVD rip pāriet grūti :D

0

12

hihihi, skaidrs.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » The Man of Steel (2013)