TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Julia's ceļojums uz Venēciju (summer 2006)


Julia's ceļojums uz Venēciju (summer 2006)

Сообщений 1 страница 20 из 52

1

jā... man patika Palomas ideja stāstīt par zemēm ko redzēji... tāpēc ar Jūsu atļauju, nolēmu psatāstīt un parādīt kā atpūtos es Venēcijā... ;)

Italy – Venice summer 2006(august)

Ceļojums, kas man ļoti patika, neskatoties uz to, ka diemžēl pirms izlidošanas es nedaudz saslimu un tam nepievērsu uzmanību + vēl negulēju (pa dievām diennaktīm kādas 6 stundas +alkohols) un ballējos + vēl citas nelielas veselības problēmas... koroče, sākums nebija labs :D taču visas 4 dienas izturēju godam un ceturtajā izveseļojos un veselības stāvoklis bija perfekts... ;)
Lidojums virs alpiem... tiešām fascinējoši.. es no loga neatgāju ne uz soli...
[реклама вместо картинки]

Atlidojām, sameklējām savu foršo kempingu, kas bija kopa ar baseinu, džakuzi (par velti) bāru, veikalu utt
[реклама вместо картинки]

Tad devamies apskatīt pašu pilsētu... aaaah... laiks bija tik saulains un silts. Veikali, tūristi – visus aplūkot bija tik interesanti. Arhitektūra un pilsēta visumā – neaizmirstama...
[реклама вместо картинки]

Uz gandolām es gan nebraucu, taču braucu ar tādu kā motor-laiva, vai kaut kas tamlīdzīgs.. mūs izvadāja pa visiem Venēcijas kanāliem un stāstīja arī to vēsturi un dažus notikumus.. tikia ģide bija Itālite ar tādu akcentu, ka pusi var nesaprast. Tad mums jau apnika klausīties... bet skatīties gan nē...
Fočenes pastaigajoties pa pilsētu...
[реклама вместо картинки]
[реклама вместо картинки]
[реклама вместо картинки]

Tā pastaigajoties, mēs, protams, nepagājam garām baložu paradīzei... bet vispār man tie nepatika... pārāk daudz, daudzi slimi un pārējais... :D par to es sajūsmā nebiju...
[реклама вместо картинки]

Venēcijas ielās ļoti bieži varēja satikt pārģerbotos cilvēkus, kuri kaut kā mēģināja uzjautrināt cilvēkus. Tie pārģebās dažados personāžos un bija tikai laimīgi, ja kāds ar tiem fočējās.... to arī es izdarīju dažas reizes...
[реклама вместо картинки]

Kādu citu dienu mēs braucām uz 4 salām, kas atrodas netālu no Venēcijas – Murano, Burano, Torčello un Lido...
Dažās salās es atradu vīnogu krūmus, kuri auga īpaši nepieder nevienam. Un pirmo reizi es redzēju kā aug granāti, respektīvi, granātkoku...
[реклама вместо картинки]

Murano sala ir slavena ar savu stikla fabriku... mums rādīja kā izgatavo slikla priekšmetus, viniem tas izdodas tik ātri un skaisti... pēc tam mums deva iespēju visu to ražošanu apskatīt. Šie suvenīri ir ļoti dārgi un tajā izstādē nevar neko fočēt un visi tiešām skatās un kontrolē.. vienu reizi mani brīdināja par kameru... nu ta nebūtu Jūlija, ja viņa tik un ta nenofočētu... ar slepenās kameras palīdzību un bez spuldzes es kaut ko noķēru kadrā...
[реклама вместо картинки]

Pēdējā sala ko apskatījām bija Torčello. Šī sala ir populāra ar dzvejnieku mājām, kuras jau no ilgas vēstures cēla un krāsoja ļoti krāsainās. Vēsture paskaidro to, ka zvejnieki krāsojot spilgtās krāsās savas laivas, vieņiem bieži vien palika kāds atlikums no krāsas un tie to izlitoja uz savām mājām... tāpēc šī sala, pilsētiņa, ir ļoti krāsaina...
[реклама вместо картинки]

Tiešam bija ļoti patīkami apskatīt šo pilsētu, uzzināt kaut ko jaunu par to cilvēkiem , kaut arī jāatzīstas, ka galvenokārt iepazinu tūristus, nevis Itāļus... taču ļoti interesanti bija vērot krievu tūristus, es par tiem vienmēr smejos, viņi nezin ka kāds viņus saprot un tāpēc es vienmēr klausījos – tādas runas ir tikai krievu tautības cilvēkiem + viena no skolas grupām gaja aiz mums, respektīvi, arī aiz manis un mani aprunāja :rofl: ... kā man bija smieklīgi. Tikai pašas beigās viņas jau saprata un tad arī es atzinos... :D

Tas arī viss.... īss bet patīkams ceļojums ;)

0

2

Ļoti skaisti, mīļum... Man dikti patika, sevišķi stikla darītava... Es ar gribētu kādu no tiem zaļajiem traukiem savā istabā - dievinu... Mana mīļākā ir zaļā krāsa un visa istaba ir iekārtota zaļos toņos vairāk vai mazāk...

0

3

albalonga написал(а):

Es ar gribētu kādu no tiem zaļajiem traukiem savā istabā - dievinu... Mana mīļākā ir zaļā krāsa un visa istaba ir iekārtota zaļos toņos vairāk vai mazāk...

es arī gribeju... bet tās cenas bija... :swoon: bet nofočēt to kaut gribējās.. tāpēc es tur biju paparatci :rofl: nu ka iznāca, ta iznāca nofočēt..

eh tu mums zaļā... greenpeace :D man principā arī istabā ir zaļgani toņi... nu tādi, nesaprotami... :rofl:

0

4

Laikam jau komentāri lieki, ja vien pateikšu, ka uzskatu Venēciju par romantiskāko pilsētu pasaulē!!!  :give_heart:

0

5

dievinu venēciju
kāpēc mani nepaņēmi līdzi?
par to tu man uzdāvināsi gada ceļojumu pa visām itālijas pilsētiņām :yes:

0

6

pinocchio написал(а):

dievinu venēciju
kāpēc mani nepaņēmi līdzi?
par to tu man uzdāvināsi gada ceļojumu pa visām itālijas pilsētiņām

ooops...  :rolleyes: nu saproti, tad es vēl tevi nepazinu...
par ceļojumu pa visu Itāliju... aaah, ja es varētu tad uzdāvinātu gan un pati dotos :D

0

7

Ak, tiešām šķiet superīgs ceļojums!!! :) Es arī gribētu kādreiz redzēt Venēciju!! Un tie stikla priekšmeti.. tiešām fantastiski!! :)

0

8

Izskataas tiessaam jauks ceļojums tev bija apsveicu man liels prieks par tevi!!!! :) ;) :laimigs:

0

9

:bye:

Julia написал(а):

nu saproti, tad es vēl tevi nepazinu...

tagad vai tad pazīsti?
-vēl joprojām man patīk itālija

0

10

njaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...man patiiiiiiiiiiiiiiiiik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:  ka gribu vasaru uz spaniju braukt :lol:

0

11

HuLiA написал(а):

ka gribu vasaru uz spaniju braukt

tu brauksi uz spāniju
kas es vienīgās sēžu visliak latvijā

0

12

pinocchio написал(а):

tagad vai tad pazīsti?

nu, vairāk nekā tad...

pinocchio написал(а):

tu brauksi uz spāniju
kas es vienīgās sēžu visliak latvijā

es varu braukt.. bet vai braukšu nezinu.. man tur mācīsa tagad tusē jau ilgu laiku...  :rolleyes:
pinocchio neustraucies, gan jau pabraukāsi, es tak saku braukāt pavisam nesen... agrāk arī tālāk par Krieviju (maskavu) nekur nebiju.... ;)

0

13

pinocchio

neuztraucies tu ari kaut kur brauksi! ;) es braukšu uz spāniju, majami<----(USA floridas pussala) un  uz mēlno jūru(vai Kaspijas) Julia bus prieks tevi satikt Spanija :rofl: dejošo 4a 4a 4a! :lol:

0

14

Em, cik skaisti! Pie vietam, kur nebiju, un kur gribu aizbraukt pievienojas Venēcija :give_heart:

0

15

Patiesaam! Cik tur ir skaisti!!!!!!!!!!!! :heart:  :yahoo:  :give_heart: ka es gribeetu arii tur aizbraukt!!

0

16

Skaists ceļojums!  :give_heart:
Vai zini, Julia, es tevi nez kāpēc iedomājos savādāku...   :O

0

17

Ragana написал(а):

Vai zini, Julia, es tevi nez kāpēc iedomājos savādāku...

:rofl: kādu tad? ja opravdala nadezhdi, sliktāk vai labāk???? smieklīgi... mēs noteikti visi izskatamies citādaki nekā iedomājamies par katru no mums... ;)

prieks, ka tu par to pateici, tagad gribētoz uzzināt, kādu tieši tu mani iedomājies?

0

18

Julia написал(а):

sliktāk vai labāk

grūti pateikt, savādāk!

Julia написал(а):

mēs noteikti visi izskatamies citādaki nekā iedomājamies par katru no mums...

Taisnība. Tāpēc jau ir tik neparesti pēkšņi ieraudzīt reālo izskatu!
Bet tevi... pirmkārt, man likās, ka esi tumšmate! Otkārt, gaidīju vairāk krievisku izskatu... Vienīgais, par ko nekļūdījos, ir tavs smaids.  :D  Iedomājos tevi smaidīgu!
Vispār, simpātiska meiča esi, Julia! ;)

0

19

Ragana написал(а):

Bet tevi... pirmkārt, man likās, ka esi tumšmate! Otkārt, gaidīju vairāk krievisku izskatu

:D nu jā.. domāju pārkrāsoties par bruneti.. bet vispār no dabas esmu blondīne... (arī no iekšas... šutka :D )
par to krieviskumu... jāā.. pēc izskata nedaudz uz to latvieti vairāk līdzinos, bet galu galā es esmu latviete, tikai runāju gan ģimenē, radiem un gandrīz vieim draugiem krieviski... :D nu vot tāda latviete...

Ragana написал(а):

Vienīgais, par ko nekļūdījos, ir tavs smaids.    Iedomājos tevi smaidīgu!
Vispār, simpātiska meiča esi, Julia!

nu vot smaidīt... to es daru vienmēr...  gan dzīvajā, gan fočenēs gan internetā.... :rofl:
nu paldies, par simpātisko meiču... :blush2: es vēl esmu nedaudz kautrīga... :) nu kaut kur glubako, gdeto očenj glubako... ;)

gribētos arī redzēt kā izskaties tu! :kiss: un paldies, ka biji atklāta ;)

0

20

Julia написал(а):

nu vot smaidīt... to es daru vienmēr...  gan dzīvajā, gan fočenēs gan internetā....

Pozitīva attieksme pret dzīvi! Man patīk! Malacis!

Julia написал(а):

un paldies, ka biji atklāta

Vienmēr laipni!  :rofl:

Julia написал(а):

gribētos arī redzēt kā izskaties tu!

Mmmmm, a es slēpju savu identitāti... raganai jābūt noslēpumainai!
Varbūt Rīgā kādreiz satiksimies, tad arī pateiksu, ka tā esmu es!  :rofl:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Julia's ceļojums uz Venēciju (summer 2006)