Varbūt Rīgā kādreiz satiksimies, tad arī pateiksu, ka tā esmu es!
nu tad es tevi neatpazīšu .... tad es varu sākt domāt uz ikvienu personu, ka tā iespējami ir ragana... 
Mmmmm, a es slēpju savu identitāti... raganai jābūt noslēpumainai!
ok... nav nekas pretī.... vari ievietot fočenes un savu seju un vispār visu kopumā fotoshopā vai paint programmā udalitj!!!
joks...
es te dažus labus no foruma pazīstu pēc dažam fočenēm, jo atradām viena otru one.lv un draugiem.lv... 

savadi...
tapee ka man ari ir draudzene(paziņa) Juljka un viņa izskatas ta pat ka tu!!! :dance: nu varbut viņa pa vecumu ir lielaka viņai ira 24 


