TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Julia's ceļojums uz Venēciju (summer 2006)


Julia's ceļojums uz Venēciju (summer 2006)

Сообщений 21 страница 40 из 52

21

Ragana написал(а):

Varbūt Rīgā kādreiz satiksimies, tad arī pateiksu, ka tā esmu es!

nu tad es tevi neatpazīšu .... tad es varu sākt domāt uz ikvienu personu, ka tā iespējami ir ragana... :rofl:

Ragana написал(а):

Mmmmm, a es slēpju savu identitāti... raganai jābūt noslēpumainai!

ok... nav nekas pretī.... vari ievietot fočenes un savu seju un vispār visu kopumā fotoshopā vai paint programmā udalitj!!! :rofl: joks... ;) es te dažus labus no foruma pazīstu pēc dažam fočenēm, jo atradām viena otru one.lv un draugiem.lv... ;)

0

22

Julia, es nezinu kaapeec, bet man tava seja ir loti  pazistama. :nezinu: Man liekas ka es tevi kaut kur esnu radzejusi un ne reiz vien! :)  savadi...

0

23

IruN4ik написал(а):

Julia, es nezinu kaapeec, bet man tava seja ir loti  pazistama.  Man liekas ka es tevi kaut kur esnu radzejusi un ne reiz vien!   savadi...

ohooo... wow... nu varbūt vienkārši kādam esmu līdzīga... (nu vismaz šajās fočenēs)... :D
nu, Latvija ir maza valsts, varbūt esam redzējušies :) tu esi no kurienes? kāda vismaz pilsēta...?

0

24

Piekritu irun4ik ;) kad pirmo reizi ieraudziju tevi one tad iedomajos ak mans dievs...es ta4 katru vasaru atpušos riga un jurmala varbut esam redzejušies :rolleyes: tapee ka man ari ir draudzene(paziņa) Juljka un viņa izskatas ta pat ka tu!!! :dance: nu varbut viņa pa vecumu ir lielaka viņai ira 24 ;) bet tev mazak...bet ka divas udenslases ^_^

0

25

HuLiA написал(а):

draudzene(paziņa) Juljka un viņa izskatas ta pat ka tu!!!  nu varbut viņa pa vecumu ir lielaka viņai ira 24  bet tev mazak...bet ka divas udenslases

:swoon: bliiiin... ko, manis ir tik daudz??? bliiin, domāju esmu neatkārtojama..., ka tāda kāda esmu es vairs nav neviena... :cray: bet tādas jau ir veselas divas... :beee: nav smieklīgi....

joks... :) es tikai jokoju, bet vispār - visām "morgali vikaļu, pastj porvu..!!!" :/
http://file.lv/bitbucket/zaglis.gif

:rofl:

0

26

neeeee :D jul4onoks ir tikai viens un galvenais jul4onoks- obizalka :lol:  :lol:

0

27

Juļčonka boļše netu... kā manajā jaunājā parakstā - sožgļi.... zamočili :swoon:

0

28

ak mans dievs julia ir terminators :D

0

29

:D  :D  :D nu es esmu no Riigas, bet biezi celoju pa Latviju un arzemeem! :beach: varbuut tiesaam sagadisanaas! :medus2:

0

30

IruN4ik написал(а):

nu es esmu no Riigas

nu es ar taču no Rīgas... un ceļot pēdējā laikā sāku nedaudz. pa Latviju, gan tikai skolas ekskursijās.. :D

kurā vietā Rīgā dzīvo?

0

31

:) ...Zolituudee

0

32

IruN4ik написал(а):

...Zolituudee

aaaaaaa..... :D nu tad diez vai tu tusējies Pļavniekos... koroče, sovsem ne tur :rofl: es Zolitūdi redzēju tikai braucot ar elektrovilcienu uz Jūrmalu, i to jau simsts gadus Jūrmalā nebiju...  :O   :blush:

0

33

aha...Pļavnieki...ta ta taaa....nuuu es ari pa vasaru Pļavniekos tusejos :rolleyes: ahaaaa...vsjo raskolola pojdu ja k tebe v gosti :lol: un vel par Jurmalu es tur ari dzivoju pa vasaru

0

34

HuLiA - kur Jūrmalā tu dzīvo ? es vasarā esmu reizēm pie omas Jūrmalā, Slokā. :D man jau bija bail no irun4ika atbildes - ka arī būs Pļavniekos vai Purvciemā... :D
Julia, ja drīkst jautāt, kādā ielā, vai vismaz apmēram kur tu Pļavniekos dzīvo? :D

0

35

paloma ,Slokā... :) man liekas... :D

0

36

HuLiA написал(а):

aha...Pļavnieki...ta ta taaa....nuuu es ari pa vasaru Pļavniekos tusejos  ahaaaa...vsjo raskolola pojdu ja k tebe v gosti

ahaa... labi, davai.. gaidīšu :rofl:

Paloma написал(а):

Julia, ja drīkst jautāt, kādā ielā, vai vismaz apmēram kur tu Pļavniekos dzīvo?

cik atceros, tu ej Pļavnieku ģimnāzijā (bijušajā) nu tad tur es kādreiz gribēju iestāties, iestājos arī, bet neaizgāju, pārdomāju :D
es dzīvoju pie Rimi noliktavām, Salnas ielā ;) tur kur vienīgais normālais autobuss ir 52... :D mans mīļākais... :rofl: (jo nekas vairāk ari nav) šutka

0

37

HuLiA - ģeniāli.. vienkārši ģeniāli.. :D

Julia - xe, skaidrs!! ārprāts.. iedomājies? Ja tu aizietu tajā ģimnāzijā, tad mēs pāris klases būtu mācījušās vienā skolā!! :O a kāpēc pārdomāji? ;) A es.. apmēram pa vidu starp to rajonu (Salnas ielu) un ģimnāziju. ;)

0

38

Paloma написал(а):

Ja tu aizietu tajā ģimnāzijā, tad mēs pāris klases būtu mācījušās vienā skolā!!  a kāpēc pārdomāji?  A es.. apmēram pa vidu starp to rajonu (Salnas ielu) un ģimnāziju.

nezinu... vienkārši , sagribējās palikt vecajā s... skoliņā, bet kas bija tas bija ;)
nu skaidrs, tad tu apmēram jau te pat arī dzīvo... 100% kādā Maximā (uz Saharova ielas) varam satikties, vai arī vienalga kur.. :D es mācījos 90. vsk

0

39

:D Plavniekos??! :)  man tuur radinieki dziivo! es tur biezi uzrados! :D  :D

0

40

IruN4ik написал(а):

Plavniekos??!   man tuur radinieki dziivo! es tur biezi uzrados!

nu man prieks, bet tomēr, laikam es kādam līdzinos, nedomāju, ka tu mani atcerētos tā uzreiz, ja mēs arī netīšam bijām tikušies ;)

Отредактировано Julia (04.04.2007 22:49)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Julia's ceļojums uz Venēciju (summer 2006)