TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Julia's ceļojums uz Venēciju (summer 2006)


Julia's ceļojums uz Venēciju (summer 2006)

Сообщений 41 страница 52 из 52

41

HuLiA написал(а):

es sežu te V-pili...bez zoo parka...bez "līdo"...bez...botaniska dārza unn bez mana mīļa cirka...   bet zato man ari šeit patik

nu un? ļoti iespējam, ka tu uz visiem šiem pasakumiem Rīgā biji biežak nekā es.... zini, kad viss atrodas tik tuvu, nenovērtē, vse gribās aizbraukt kaut kur patālāk...
nu es kādreiz apmeklēju visas šīs tavas sapņu vietas.. bet jāatzīstās, cirkā es biju kaut kur 2 gadu vecumā,  kur neko neatceros un tagad, dažus mēnešus atpakaļ... viss :(
a vot V-pilī, nebiju ...

0

42

jul4onoks ja es tas vietas  apmekleju ap 5 reizem pussgada :P bet tomer v-ls ir mans miļakais gorod :D jo es sava pilseta zinu visas izejas un ieejas :lol: bet riga...nu labi ja es līdz centram tikšu :lol:

0

43

HuLiA написал(а):

bet riga...nu labi ja es līdz centram tikšu

nu tavā vecumā es ari līdz centram tktu, bet lai kaut ko atrastu.... ne neee... :) tagad jau vairāk, ito blin.. tik daudz ko nezinu, īpaši pārdaugavu un tur visadas Zolitudēs vispār ne bum bum :swoon:

0

44

aaa man ar pārventu tas pats :lol:  tur ari neko nezinu...bet tu ta4 rĪGA dzīvo...bet es gan tikai par vasaru...nu protams shopinng es zinu labas vietas...man masa strada Kolonna un vel tur dažas šoping vietas..tatad mann daudz bezmaksas taloniņas ira...skapis neaizveras... :lol: nezinu ko vilkt uz skolu.... :lol: katru dirnu jauns tērps :) :) kas grib taloniņu akcijas...griezties pie manis :lol: es aju uz tiem zīmeju nav kur likt..šodien vel masa atrbrauks atvedis man daudz viadigu lietu :rofl:

0

45

mmm... būtu jauki tie taloni.. man uz haļavu nekad nekas netiek... pērku kolonna vusu kā ir, bez skidkam.. :( un tā visur... man skidki? da jūs ko? ja ne zaslužila....
nu dzīvoju es Rīgā un visu dzīvi arī nodzīvoju,  bet esmu atpalikusī laikam... jo tik un ta ļoti daudz ko nezinu :beee: ne suditi menja stroga... :(
"grešno smejatsja nad boļnim čelovekam" :rofl:

Отредактировано Julia (05.04.2007 12:18)

0

46

julia...es atbraucu 5 gados dzivot šeit un iemacijos latviešu valodu pa 1 gadu līdz tadam līmenim..klase esmu visslabaka pa lat.valodu bet šeit tomer es rakstu ļoti atri un ne visuss garumus un kļudas pieļauju mesidžos :D

0

47

HuLiA написал(а):

es atbraucu 5 gados dzivot šeit un iemacijos latviešu valodu pa 1 gadu līdz tadam līmenim..klase esmu visslabaka pa lat.valodu bet šeit tomer es rakstu ļoti atri un ne visuss garumus un kļudas pieļauju mesidžos

a pričem tut eto zdesj???? :/
tu gribi pierādīt, ka esi baigi gudrā, bet es tomēr tāda pamuļķīte... paldies, ļoti laipni no tavas puses... kā saka - "spasibo, ja tože tebja ļubļu..!!
:clapping:

P.S. un apsveicu tevi ar tavu Latviešu valodu... ;)

0

48

jul4onoks neee :D tu to ne tā saprati :cray: tu esi šeit vissgudraka bet tikai ne nado obizatsja :cray: prosto tak skazala to 4to mozno bilo bi  prokomentirovatj :beee:

0

49

HuLiA написал(а):

jul4onoks neee  tu to ne tā saprati  tu esi šeit vissgudraka

ladno, projehali :)
nebiju, neesmu un nekad nebūšu visgudrākā... ;) Marusja

0

50

oj ja daze zabila ka tam tebja...aaaaaaaaa vot tjotja obizalka-terminator-detektivs :lol: bet bildes patiešam satriecošas(ar veneciju) :)

0

51

HuLiA написал(а):

bet bildes patiešam satriecošas(ar veneciju)

ok.. paldies, varbut vel kadreiz citas ielikshu ;)

0

52

jaaaa liec!!!!!! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Julia's ceļojums uz Venēciju (summer 2006)