TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » „Volvo Open Cup 20th” starptautiskas daiļslidošanas sacensības RĪGĀ!!!


„Volvo Open Cup 20th” starptautiskas daiļslidošanas sacensības RĪGĀ!!!

Сообщений 21 страница 40 из 84

21

cravey написал(а):

Man patīk arī jaunā Alīnas izvēles pr., lai gan līdz šim šosezon nav veiksmīgi noslidota  Cerēsim, ka mājas sienas palīdzēs. BTW, horeogrāfs ir Maksims Traņkovs

jā, viņš vasarā dzīvojās pa Rīgu un taisīja - es jau fanoju...

0

22

cravey написал(а):

Alby, kā tu strādā šīs dienas? Es varētu ar tevi centrā satikties un jau savākt spāņu karogu, lai mums jau Havjeram ir ko pavicināt īsajā programmā

varam otrdien satikties, jo rīt nezinu, cikos beigšu - varētu būt, ka tikai ap 23. Un Pirmdien pagaidām man ir brīvdiena, bet tas var mainīties. Otrdien 20:15 pieturā.

0

23

par palikšanu pa nakti - mana vienīgā iespēja būtu sestdienas/svētdienas nakts, bet Vincis... Droši vien, ka nē, bet paldies par piedāvājumu.

0

24

albalonga написал(а):

Otrdien 20:15 pieturā.

Okā  8-)

albalonga написал(а):

par palikšanu pa nakti - mana vienīgā iespēja būtu sestdienas/svētdienas nakts, bet Vincis... Droši vien, ka nē, bet paldies par piedāvājumu.

Sestdien un Svētdien jau arī ok, tik vienas dāmas ;)

Ievietoju infu par sacensībām arī iekš draugiem.lv, tie, kas ir var pieteikties uz nākšanu :) http://www.draugiem.lv/ev/18411609/

0

25

O, mammas māsīca ar nāks un puišiem un dejām  8-) Bariņš aug :D

0

26

Infa angliski, ja kādam interesē :) http://dailslidosanalv.ucoz.com/blog/is … -01-03-196

0

27

Skatos preses konferences no Tallinas pēc džeku īsās un izvēles, LOLojos par Pļušku  :rofl:

0

28

cravey написал(а):

Skatos preses konferences no Tallinas pēc džeku īsās un izvēles, LOLojos par Pļušku

LOL, atradi sev izklaidi...

0

29

albalonga написал(а):

LOL, atradi sev izklaidi...

Vnk pārgāju pāri Tallinas Eč tēmai. Tik jauki bij pakavēties atmiņās  :love:

0

30

Baigi apmierinātā ar sevi pētīju, kā no Imantas iet 270.mikriņš uz Pļavniekiem, kad paskatījos kustības sarakstu un aplauzos... No Imantas pēdējais iet 22.15  :mad: Varbūt tomēr izmantošu iespēju palikt pie Tevis, cravey - ja galīgi nebūs iedvesmas ar 2 transportiem kratīties cauri visai Rīgai.

Un Tu varbūt vari man ieteikt, kā visērtāk no Saules akmens apkaimes aizbraukt uz halli? :) Var kaut kā ar vienu transportu un pa taisno, nevis caur centru vai tml?

0

31

Paloma написал(а):

ja galīgi nebūs iedvesmas ar 2 transportiem kratīties cauri visai Rīgai.

Bet beidzot tavs taksis varbūt nedusmosies, ja tiks izsaukts?? :D

0

32

Es nejūtos arī iedvesmota maksāt palielu naudas summu, lai nokļūtu mājās. :D No Imantas savi 6-7 lati sanāktu.
Starp citu, man toreiz paveicās ar supernerunīgo šoferi (ne pirmo reizi viņš mani ved, bet es pirmo reizi novērtēju viņa neomulīgo nerunīgumu :D)

0

33

Paloma написал(а):

Un Tu varbūt vari man ieteikt, kā visērtāk no Saules akmens apkaimes aizbraukt uz halli?

Visvienkāršākais variants ir 53. autobuss. No "Ķīpsalas" pieturas. Ar šo busu brauc līdz pieturai "Anniņmuižas iela" un tad ar kājiņām bišku :) Lūk kā tas kartē izskatās:

http://oi46.tinypic.com/1z2kr2d.jpg

Kur norāda dzeltenā bulta ir tas, kur tev jākāpj ārā. Tad ej kā esmu iezīmējusi ;) Ar kājām kādas 5min jāpaiet, ja ne mazāk ;)

Paloma написал(а):

Varbūt tomēr izmantošu iespēju palikt pie Tevis, cravey - ja galīgi nebūs iedvesmas ar 2 transportiem kratīties cauri visai Rīgai.

Droši :) Ja Bumy ar vēl gribēs palikt, ta man viena guļvieta vēl tā vai tā ir ;)

0

34

o, super - liels paldies! :)

0

35

Izdomāju, ka jāiziet pašai paslidot. Iečekoju Volvo publiskās slidošanas laikus sacensību dienās un izrādās, ka svētdien pirms dāmām kā reiz var aiziet un pats stundiņu noslidot  :crazy: Moš kāds vēlas man pievienoties? http://dailslidosanalv.ucoz.com/blog/sk … -01-04-198
Es tik ilgi neesmu bijusi slidot, ka pat nezinu vai spēšu uz ledus nostāvēt LOLz :D

0

36

Tā sanāk sestdiena? :)
Atkarīgs cikos, bet es labprāt gribētu.. tikai brīdinu, nemāku īsti nemaz slidot.. :)

0

37

Siikaa написал(а):

Atkarīgs cikos, bet es labprāt gribētu.. tikai brīdinu, nemāku īsti nemaz slidot..

Nope, 13. ir svētdiena.

0

38

cravey написал(а):

Nope, 13. ir svētdiena.

Nu ta jums nebūs jāskatās, kā krītu gar zemi.. :D :D

0

39

es pievienošos piektdien uz džekiem un tad 18:30 skriešu uz darbu - jāiečeko, cikos precīzi buss, lai tieku pēc 19 darbā. Sestdien tad uz dāmu īso nebūšu, bet svētdien pievienošos uz dāmu garo.

0

40

albalonga написал(а):

es pievienošos piektdien uz džekiem un tad 18:30 skriešu uz darbu - jāiečeko, cikos precīzi buss, lai tieku pēc 19 darbā.

O, jauki jauki ;)

albalonga написал(а):

Sestdien tad uz dāmu īso nebūšu, bet svētdien pievienošos uz dāmu garo.

Oki, sestdien tad pauze :D Kgan redzēs, moš mēs ar mammu aizvilksimies :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » „Volvo Open Cup 20th” starptautiskas daiļslidošanas sacensības RĪGĀ!!!