TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » „Volvo Open Cup 20th” starptautiskas daiļslidošanas sacensības RĪGĀ!!!


„Volvo Open Cup 20th” starptautiskas daiļslidošanas sacensības RĪGĀ!!!

Сообщений 41 страница 60 из 84

41

cravey написал(а):

Oki, sestdien tad pauze  Kgan redzēs, moš mēs ar mammu aizvilksimies

nu ja - jums jau tur plezīrs - aivilkties un iečekot. Vismaz uz Alīnu aizejiet. Es atkal par sestdienu nolēmu, k nē, jo tāpat tad pēc darba jāskrien un būšu pārgurusi. Un vēl Vincis mani mājās gaidīs, nabags. A svētdien var brīvdienā mierīgi iet pabaudīt garās programmas tantēm. Galvenais priecājos, ka mani darbā uz veču FS palaida, hihihi. Lai gan būs pēc tam jāskrien uz darbiņu.

0

42

albalonga написал(а):

Lai gan būs pēc tam jāskrien uz darbiņu.

Bet jau pavisam ar citu noskaņojumu droši vien :D

0

43

njā, nu cravey toč plezīrs - ļoti izdevīgā vietā tā halle :D hm, diez bez mūsu bariņa tur būs vēl kādi skatītāji? Droši vien ne daudz... Es jau iedomājos to skatu pustukšās tribīnēs kkādas trakās latvietes atbalsta slidotājus :rofl:

Eh, man šogad slidošana atkrīt, gribu vai negribu :P

0

44

Paloma написал(а):

hm, diez bez mūsu bariņa tur būs vēl kādi skatītāji? Droši vien ne daudz... Es jau iedomājos to skatu pustukšās tribīnēs kkādas trakās latvietes atbalsta slidotājus

Būs būs. Man mamma skolā padeva ziņu savām fellow skolotājām, ka var iet un skatīties. Es esmu salikusi draugos domubiedru grupās (no kurām zinu, ka kādi pāris ļautiņi ies) + DaiļslidošanaLV lapā tas raksts ir skatīts 55 reizes, gan jau no tiem skatījumiem kāds ieradīsies, ieliku rakstiņu arī angļu valodā, ja kāds FS fans, LV viesis tajās dienās ir LV :D Varu vēl aizsūtīt e-pastu uz Rīgas TIC, ja viņi joprojām dienas notikumus raksta uz tālefeles pie ieejas, tur cilvēki daudz ieskatās. Ta kā gan jau ka būs gan bez mums vēl kāds.
Bet nedomāju, ka tribīnes būs pustukšas. Ņemot vērā, ka piedalās vēl 3 kategorijas, paši dalībnieki sēž un skatās citus (tā ir arī lielajos čempjos, tapē, ja halles izmēri to atļauj viņiem iedala pašiem savu sektoru). Junioru GP, kur mēs bijām brīvprātīgās, bij tieši tāpat. Jo īpaši uz dāmām (kur piedalās mūsu pašu Alīna) bija visas vietas praktiski aizpildītas. Tapē īpaši nevaig paļauties uz to, ka būs daudz brīvu vietu. Vajag iet laicīgi, lai nepaliek kājās stāvot :D Jo sevišķi pēcpusdienu/vakara programmās :)

0

45

Okā, tomorrow it all starts :) Aija ap 15:00 būs pie manis. Bumes, tu mums rīt ar pievienojies uz puišu īso programmu? Ja jā, tu pati dosies un tiekamies Volvo hallē, jeb tu ar sākumā pie manis atnāc?

0

46

cikos pirmdien tur sākās - uz cikiem man uz Volvo halli jābrauc - cikos Jūs tur parādīsiesties?

0

47

Karogi man ir darbā. cravey vakar aizmirsa un neatbrauca pakaļ. Moš kādam citam rīt sanāk - pie cravey dodoties - būt vecrīgā - var ienkāt pie mani darbā, Līvu laukumā - tad jau rīt jums karogi būtu.

0

48

albalonga написал(а):

cikos pirmdien tur sākās - uz cikiem man uz Volvo halli jābrauc - cikos Jūs tur parādīsiesties?

Piektdien, Alby :D Pirmdien jau viss būs beidzies :D
Puikas 5dien sāk slidot 16:45. Vari no sākuma pie manis atbraukt, tā lai esi uz kādiem 16:00, ja vari tad jau bik pirms 16iem. Jo nu, mēs arī drīz pēc 16:00 dosimies uz halli.

albalonga написал(а):

Karogi man ir darbā. cravey vakar aizmirsa un neatbrauca pakaļ.

Jap, vakar biju riktīga aizmāša :(

0

49

albalonga написал(а):

Karogi man ir darbā. cravey vakar aizmirsa un neatbrauca pakaļ. Moš kādam citam rīt sanāk - pie cravey dodoties - būt vecrīgā - var ienkāt pie mani darbā, Līvu laukumā - tad jau rīt jums karogi būtu.

Es varētu to izdarīt ap kādiem 11.00...
Man jāiet pie māsas uz viņas darbu, kas ir pie Melngalvju nama, tā kā varētu izmest līkumiņu.. tikai pasaki precīzu adresi, lai varu tev uzzvanīt, kad būšu pie tavām durvīm.. :)

0

50

"ISU Volvo Open Cup 20th" tiešraidē internetā! http://dailslidosanalv.ucoz.com/blog/qu … -01-09-204

Padomi, tiem, kas klātienē vēro sacensību norisi! http://dailslidosanalv.ucoz.com/blog/pa … -01-09-205

0

51

cravey написал(а):

Es varētu to izdarīt ap kādiem 11.00...
Man jāiet pie māsas uz viņas darbu, kas ir pie Melngalvju nama, tā kā varētu izmest līkumiņu.. tikai pasaki precīzu adresi, lai varu tev uzzvanīt, kad būšu pie tavām durvīm..

es nākšu uz darbu uz 11 - ja nebūsi ātrāk par 11, tad būšu. Adrese ir Meistrau 19 Līvu laukumā, blakus Zilās govs restorānam durvis. Zvani man 26494634

0

52

albalonga написал(а):

es nākšu uz darbu uz 11 - ja nebūsi ātrāk par 11, tad būšu.

Nebūšu.. es tik dažas minūtes pirms 11 iebraucu Rīgā.. :)

Gaidi mani rīt.. :)

0

53

oki

0

54

Hm, izskatās, ka man tā vien būs ko strādāt līdz 8iem... :D
Kā Tu domā, cravey, būs ok, ja būšu Anniņmuižas ielā 20:40? Sanāk vairāk kā pusstunda līdz sākumam.. Vai būt 20 min ātrāk?

Un par palikšanu pie Tevis laikam izdomāšu piektdien vakarā :D šobrīd šķiet, ka gribēsies mājiņās jebkurā gadījumā... jau tā tajās tik maz laika sanāk pavadīt.

0

55

cravey написал(а):

Bumes, tu mums rīt ar pievienojies uz puišu īso programmu? Ja jā, tu pati dosies un tiekamies Volvo hallē, jeb tu ar sākumā pie manis atnāc?

nu man pagaidām tāda dziļa aizdoma, ka es reāli nepaspēju visu izdarīt, jo rīt tomēr sanāk strādāt kādu laiku un tad vēl jābrauc dokumenti kārtot un par 5dien nesanāks. man ir tāda škrobe tagad!

0

56

Paloma написал(а):

Kā Tu domā, cravey, būs ok, ja būšu Anniņmuižas ielā 20:40? Sanāk vairāk kā pusstunda līdz sākumam.. Vai būt 20 min ātrāk?

Rīt vai 5dien?

bumerbmw написал(а):

nu man pagaidām tāda dziļa aizdoma, ka es reāli nepaspēju visu izdarīt, jo rīt tomēr sanāk strādāt kādu laiku un tad vēl jābrauc dokumenti kārtot un par 5dien nesanāks. man ir tāda škrobe tagad!

:( Ok. Bet nu padod ziņu man uz mobilo, ja nu kkas izmainās.

0

57

ok! droši

0

58

Piektdien, piektdien :)
Šodien nebraukšu, gribas redzēt, bet par traku man būs... Jau tā mājās esmu ~9os šonedēļ visu laiku, un nesanāk atpūsties gandrīz...  :/

0

59

Paloma написал(а):

Piektdien, piektdien

Jap, brauc tā, lai tu pie manis esi uz kādiem 20:40 :)

0

60

IR NOTIKUŠAS IZMAIŅAS PROGRAMMAS LAIKOS!!!!
http://dailslidosanalv.ucoz.com/blog/qu … -01-10-206

Rīt puišu izvēles programmas sākas jau 15:30 un beidzas īsi pirms 18:00. Dejās izvēles pr. sākas 20:40 un beidzas ap 21:40!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » „Volvo Open Cup 20th” starptautiskas daiļslidošanas sacensības RĪGĀ!!!