TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 4.sezona » 4x12 - A View To A Kill


4x12 - A View To A Kill

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Episode airs: 31.01.2012.
Episode synopsis:

Свернутый текст

DANGEROUS LIAISONS — When Rebekah (Claire Holt) turns down Klaus’ (Joseph Morgan) plea to stop Kol (Nathaniel Buzolic) and protect Jeremy (Steven R. McQueen), Klaus turns to Stefan (Paul Wesley) for help.  After an angry confrontation with her father, Mayor Hopkins (guest star Rick Worthy), over his unconventional approach to ending the violence in Mystic Falls, Bonnie (Kat Graham) has a frightening run-in with Kol, followed by an unexpected visitor.  Klaus complicates the already tense feelings between Stefan and Damon (Ian Somerhalder) by revealing a bit of Stefan’s personal life, then surprises Damon by asking for personal advice.  Elena (Nina Dobrev) tells Stefan about her dangerous plan for Jeremy, leaving Stefan in a difficult spot.  When the high school’s 1980s Decade Dance is cancelled by Mayor Hopkins, Stefan finds a charming way to make it up to a disappointed Rebekah.  Brad Turner directed the episode written by Rebecca Sonnenshine (#412).

Episode ratings: 2.56mil

0

2

Bildes:
http://www.tvovermind.com/the-vampire-d … ew-to-kill

0

3

Promo jau izlaists LOL Bet wow, es vienmēr smējos par Kol & Bonnie pairingu, bet wow, kas par chemistry  :love:

0

4

Webclip - Rebekah, Klaus and Stefan

0

5

Webclip nr. 2 - Damon, Klaus & Stefan (the Asshole)

0

6

Свернутый текст

Tomēr Eleinas plāns izdevās, vismaz daļēji. Vispār sērija kā tāda man likās neinteresanta, atskaitot pāris momentus, bet tad kādas pēdējās 10min visu atsvēra :) Man patika, ka Eleina un Džeremijs paši tika galā ar savu problēmu - Kolu. Es jau domāju, ka vai nu Klauss vai Deimons ieradīsies šos glābt :D Un man patīk arī Stebekah. Šai sērijā parādījās, ka rūp viņa Stefanam, vismaz cilvēcīgi, ja ne tik ļoti romantiski. Man patika Stebekah ainas ;)

Daži labākie momenti no sērijas:

Bija jau skaidrs, ka Kols lgi nepaliks "dzīvajos", bet man vienalga žēl. Viņš bija foršs :) Lai gan, ko var zināt, ja Sailass spēj piecelt mirušos...

0

7

Свернутый текст

Jā.. par Kolu man ar žēl.. viņš atsvaidzināja visu stāstu, jo bija neparedzams un diezgan biedējošs... man vismaz patīk, kad ir kāds tēls, kas tiešām var iedvest bailes visos galvenajos tēlos... jo Klaus jau ir čoms, ka'nekā prasīja Deimonam padomu romantiskajās attiecībās.. :D

Lai gan es domāju, Elena un Džeramijs var domāt par pievienošanos Ketrīnai.. Klaus, lai vai kāds, savu ģimeni mīl, un vienalga kā viņi nogrēkojas vai sadumso Klausu, viņš viņiem piedotu ar laiku unnekad nenovāktu viņus pa īstam... pamatīgu putru ievārīja.. :D

Un mani tā nokaitināja Bonijas vecāki... Common.. Jums meita gandrīz 18 gadus nevienam ne otram nav bijusi vajadzīga, bet tagad iedomājaties viņu mācīt.. :o Bļin, kretīni.. liekat mieru...  :mad:

0

8

Свернутый текст
Siikaa написал(а):

Un mani tā nokaitināja Bonijas vecāki... Common.. Jums meita gandrīz 18 gadus nevienam ne otram nav bijusi vajadzīga, bet tagad iedomājaties viņu mācīt.. :o Bļin, kretīni.. liekat mieru...

Vot vot. Atraduši, kad rīkot family meeting PFt  :angry: Bet Bonija bija labā, man viņa pašreiz tiešām patīk. Un lol, Bonijas sejas izteiksme, kad beigās Stefans Deimonam "atgādināja" par sire bond un kā viņš līdz šim to izmanto LOL Stefan and his crap again :D

Bet tas bij bik smieklīgi kā viņi Klausu iesprostoja tai istabā LOL Es tik pēc tam domāju, a ja nu viņam vajag uz podiņa? :D Kā nekā Deimons tak teica, ka vampīru organisms funkcionē kā cilvēkam, tātad arī potty pause ir vajadzīgi :D

0

9

cravey написал(а):

LOL Es tik pēc tam domāju, a ja nu viņam vajag uz podiņa?

Par tādām lietām parasti domā tikai skatītāji, nevis scenāristi (ja vien podiņam nav svarīga nozīme ainā :D )

Man patika sērija. Un arī patika, ka Elēna un Džeremijs paši tika ar visu galā saviem spēkiem :)
Bet lielā intriga par "cure" un Sailusu.. Jo gan jau nāks visādas šokējošas atklāsmes ar to visu un nebūs tik vienkārši, ka atradīs viņi un izdziedināsies un happy end :D

0

10

Mans vismīļākais teikums no sērijas:

“If you’re going to be bad, be bad with a purpose. Otherwise you’re not worth forgiving.”
-Damon Salvatore

aNgeL написал(а):

Bet lielā intriga par "cure" un Sailusu.. Jo gan jau nāks visādas šokējošas atklāsmes ar to visu un nebūs tik vienkārši, ka atradīs viņi un izdziedināsies un happy end

Protams :D TVD nekad nekas nav vienkārši :)

Es tikko iedomājos šādu teoriju. Nu jau kādi 80% fandoma ir pārliecināti, ka Deimons nomirs šajā sezonā. Jautājums tikai, kad tas notiks. Pēc pēdēju anotāciju izlasīšanas, liekas, ka tā varētu būt 14. vai 15. sērija, jo 15. sērijas anotācijā ir teikums par to, ka Karolīna ir noraizējusies par Eleinas veselo saprātu, turklāt no salas atgriežas visi izņemot Deimonu un Rebeku, tātad ar viņiem kkas notiek, jo no way Eleina tā vienkārši atstātu Deimonu un atgrieztos bez viņa. Džūlija Pleka teica, ka 15. sērija ir ļoti emocionāla priekš Delena. Turklāt Ians iepostoja jau pasen to bildi no 14. vai 15. sērijas, kur Deimons ir iesprostots kaut kādā alā. UN 15. sērija ir pēdējā pirms pavasara mazā hiatusa (3 nedēļas pauze līdz 16. sērijai), Deimona nāve varētu būt diezgan spēcīgs cliffhanger.
Now, kā mēs zinām, Deimons principā ir galvenais/skatītāju iemīļotākais varonis, loģiski, ka bez viņa seriāls nevar turpināties. Šeins visu laiku kladzina par to, ka Silas spēj atdzīvināt mirušos. Es iedomājos, ja nu viņš atdzīvina arī Deimonu? Un Deimons atgriežas kā cilvēks, hence Deimons un Eleina kādu brīdi ir apgrieztā situācijā, kur Eleina ir tā, kas ir vampīrs un Deimons ir cilvēks. Šeit ir iespēja atkal pastiept Delena, iekļaut angst situācijas un visu pārējo ar ko TVD ir tik slavens.

0

11

hmm..jāā.. tas varētu būt dikti interesanti!!! Arī ar Deimonu kā cilvēku, lai gan tajā pašā laikā šausmīgi pietrūktu viņa vampīrisma.
Un man arī šausmīgi patika tas Deimona citāts, kuru uzrakstīji. Viņam vienmēr tik forši, dziļi teikumi...
Interesanti, kurš atveidos Sailusu.. Jo tā vai tā skaidrs, ka šis būs atmodināts :D

0

12

aNgeL написал(а):

Interesanti, kurš atveidos Sailusu.. Jo tā vai tā skaidrs, ka šis būs atmodināts

Man joprojām šķiet, ka Šeins būs Sailasa veselis.

aNgeL написал(а):

Viņam vienmēr tik forši, dziļi teikumi...

:yep: Tapē, ka viņš ir viens no visdziļākajiem tēliem, kurš ir REĀLI "izaudzis" pa šiem gadiem ;)

0

13

Klausa un Deimna ainas  :flirt:

0

14

cravey написал(а):

Mans vismīļākais teikums no sērijas:

Mine too... :)

0

15

Tomasa Galvina recap: http://thomas-galvin.com/blog/?p=7073

0

16

My favorite recap of all time so far.. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 4.sezona » 4x12 - A View To A Kill