TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 4.sezona » 4x16 - Bring It On


4x16 - Bring It On

Сообщений 1 страница 20 из 24

1

Episode airs: 14.03.2013.
Episode synopsis:

Свернутый текст

THE NEW NORMAL — Elena’s (Nina Dobrev) new outlook has everyone concerned, leading Stefan (Paul Wesley) and Damon (Ian Somerhalder) to agree that going back to the normal routine of high school would be the best thing for her.  Caroline (Candice Accola) is pleasantly surprised when Elena decides to rejoin the cheerleading squad, but her pleasure turns to shock when Elena’s behavior proves dangerous.  Not giving up on their search for the cure, Damon and Rebekah (Claire Holt) work together until his unwanted advice catches her off-guard.  Klaus (Joseph Morgan) tries to use Hayley (guest star Phoebe Tonkin) to get the information he’s after and makes an intriguing discovery in the process.  Meanwhile, a bored Elena throws a wild party and gets into an ugly fight.  Jesse Warn directed the episode written by Elisabeth R. Finch & Michael Narducci (#416).

Episode ratings: 2.41

0

2

Ja spoileri ir nekļūdīgi, tad šajā sērijā vajadzētu atgriezties Elaidžam ;)

0

3

Promo :D

0

4

Seriously... she is just like Catherine... :o :D

0

5

Man gan drīzāk Deimonu atgādina, pirmās sezonas. Plus vēl tā gulēšana ceļa vidū - tāpat kā Deimons 2x12.

0

6

cravey написал(а):

Man gan drīzāk Deimonu atgādina, pirmās sezonas. Plus vēl tā gulēšana ceļa vidū - tāpat kā Deimons 2x12.

man tā plikuma aina... tāda Ketrīna pavedinātāja...

0

7

Siikaa написал(а):

man tā plikuma aina... tāda Ketrīna pavedinātāja...

tā arī, bet man uzreiz bij asociācijas ar 3x01, kur Deimons pilnīgi kails un bez jebkādas kautrības izlīda no vannas un pārsteidza Eleinu :D

0

8

cravey написал(а):

tā arī, bet man uzreiz bij asociācijas ar 3x01, kur Deimons pilnīgi kails un bez jebkādas kautrības izlīda no vannas un pārsteidza Eleinu

tu vienkārši visu centrē ap Deimonu... tāpēc tev uzreiz tādas asociācijas..
Man atkal Elena liekas mazliet egoistiska (mans pirmais komentārs par sēriju).. tāpēc atkal ar Ketrīnu paralēles velkas.. :)

0

9

Siikaa написал(а):

tu vienkārši visu centrē ap Deimonu... tāpēc tev uzreiz tādas asociācijas..

Tas gan :D

0

10

1. postā pievienoju anotāciju :)

0

11

Bilžuki :)
http://www.tvovermind.com/the-vampire-diaries/the-vampire-diaries-photos-season-4-episode-16-bring-it-on/
http://24.media.tumblr.com/c55b7c3996984f8a229107c5a87151a4/tumblr_miyodh27Hi1qbdismo4_1280.jpg

0

12

Webclip nr. 1:

Webclip nr. 2 - DAMON IS DA MAN!!! :D

0

13

cravey написал(а):

DAMON IS DA MAN!!!

Yes he is.. again... again.. and again.. :)

Poor Klaus... didn't even understad what hit him... ;0 :D :D

0

14

Siikaa написал(а):

Poor Klaus... didn't even understad what hit him...

:D Vai ne?! :D

Toties tajā pirmajā klipiņā, kad Eleina izmanto Stefiju kā iesildīšanās dēli, mana doma bija "Steffie has finally found his purpose in life" :D

0

15

cravey написал(а):

"Steffie has finally found his purpose in life"

You are evil.. just pure evil.. :D :D

0

16

Webclip nr. 3 :D

0

17

cravey написал(а):

Webclip nr. 3

I am guessing sire bond lives on, becouse quite Caroline "That would make Damon really happy!" :)

0

18

LOL, es jau biju nobriedusi, ka neskatīšos dzīvajā, bet nejauši iegāju twitterī un redzēju, ka šonedēļ ir 1h ātrāk, proti 2vos nevis 3jos, jo amīši jau pārgājuši uz vasaras laiku. Ta kā es nolēmu pasēdēt un noskatīties.

Nu baigie notikumi :D Eleina bija foršā :D Deimons bija boss. STEROLINE AINAS! UN KLAUSS UN... NJA, WOW, HOOOOT!!! Bet es jau ko tādu gaidīju, kad...pie viņa uz mājām ieradās. Pārāk liels tension tur bija :D JoMo finally got the action :D
Un kā es fanoju par beigu ainu. Finally Deimons, kaut vai nedaudz, uz brīdi visus pasūtīja, lai paši tiek galā, paņēma savu meiteni un aizlaidās :D
Ak, jā, un vēl tā dziesma, DE ainā, kur Deimons meklēja Vila foto. Gan pati aina, kurā pirmo reizi Eleina izrādīja ka kaut ko jūt, gan dziesma fonā  :love: Sen tik laba nav bijusi  :love: Un atkal DE ainai tiek tas foršums ^^

Top ainas no šīs sērijas:

Свернутый текст

Свернутый текст

Свернутый текст

Свернутый текст

0

19

LOL, Damon ILU :D

http://25.media.tumblr.com/30b9572f2490a7e248d133fa8dfc332e/tumblr_mjosavSytd1qc9jsho7_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/ca8e4ea71afd7ef317e5ea386b009676/tumblr_mjosavSytd1qc9jsho8_r1_250.gif

0

20

cravey написал(а):

Nu baigie notikumi  Eleina bija foršā  Deimons bija boss. STEROLINE AINAS! UN KLAUSS UN... NJA, WOW, HOOOOT!!! Bet es jau ko tādu gaidīju, kad...pie viņa uz mājām ieradās. Pārāk liels tension tur bija  JoMo finally got the action 
Un kā es fanoju par beigu ainu. Finally Deimons, kaut vai nedaudz, uz brīdi visus pasūtīja, lai paši tiek galā, paņēma savu meiteni un aizlaidās

Njā...
1. Klausam jau ir jāpatrenējas pirms viņš pavedina Karolainu.. :D Lai gan man vienā brīdī likās, ka tieši karstākajā momentā šīs Heilijai sirdi izraus.. :D
2. Nezinu kā citiem, bet Deimona un Elenas attiecības ir tomēr citādākas nekā Elenas un Stefana, vai Elenas un Karolainas... jo kaut kā likās, ka tā sire bond, varbūt ne tādā formā, bet vēl ir.. Elena tomēr Deimonu klausīja un izskatījās, ka no viņiem visiem tikai Deimons viņai ir vajadzīgs.. :) Bet varbūt es tikai naivi ceru.. :D
3. Malacis Deimons.. sen bija laiks visus pasūtīt.. taču, laikam viņš vienkārši saprata, ieraugot savu veco draugu, kur ir Katrīna... devās pēc zālēm.. :) Un atkal izglābs visu situāciju.. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 4.sezona » 4x16 - Bring It On