TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Mario Cimarro no puede entrar a Mexico gracias a Televisa


Mario Cimarro no puede entrar a Mexico gracias a Televisa

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Mario Cimarro nevar iekļūt Meksikā pateicoties Televisai.Valstī viņš pat nevar tikt kā parsts tūrists.Mario ir gatavs filmēties Meksikā,taču viņu nelaiž!Jo redz,Mario esot ĻOTI AGRESĪVS PRET CITĀM AKTRISĒM!
http://s3.uploads.ru/t/OBy4j.jpg
Segun los chismosos, por su agresividad contra varias actrices en territorio mexicano, Mario Cimarro no puede entrar al país azteca, ni siquiera como turista.
El cubano tenía propuestas para hacer telenovelas en México, pero tendrá que buscarse otro mercado porque según los chismes aquí no es bien recibido.
Zuria Vega, Ninel Conde y Marlene Favela, entre otras actrices, sufrieron las explosiones temperamentales de Cimarro en diferentes momentos.
Además, cuentan las malas lenguas que Aracely Arámbula abogó para que no fuera su pareja en “La Patrona” y en general su fama de conflictivo y violento orilló a la empresa Televisa a prohibirle el acceso a cualquiera de sus instalaciones.
Por todo lo anterior, dicen los enterados que las autoridades migratorias han decidido que no se le permitirá la entrada al país.

0

2

Wow... Ok, viens, ka televisa negrib savā tuvumā redzēt, bet pilnīgi aizliegt iebraukšanu valstī? Spēcīgi..
Bet nu jā, nav jaunums dzirdēt, ka vinš nesatiek ar kolēģiem....

0

3

Paskatieties uz šo te video!Kas apliecina Mario Cimarro Agresīvo uzvedību!

0

4

Paloma написал(а):

Wow... Ok, viens, ka televisa negrib savā tuvumā redzēt, bet pilnīgi aizliegt iebraukšanu valstī? Spēcīgi..

Man tas kaut kā nenormāli liekas. Kā var televīzijas kompānija aizliegt kādam iebraukt valstī?

0

5

aNgeL написал(а):

Man tas kaut kā nenormāli liekas. Kā var televīzijas kompānija aizliegt kādam iebraukt valstī?

Nu, būtībā jau tajā rakstā (nu un citādāk nemaz nevarētu būt likumiski), tad varas iestādes ir pieņēmušas šo aizlieguma lēmumu.. Vai tur kādam no Televisas nav ļoti labi sakari, tas jau ir cits jautājums, par ko ne man spriest. Bet savādi tik un tā. °
No otras puses, zinu cilvēku, kurš Vācijā sakāvās ne pa jokam, un tagad vairākus mēnešus nedrīkst tur rādīties. Tā ka... laikam nevajag nemaz būs kriminālam noziedzniekam pavisam, lai dabūtu gatavu tādu aizliegumu...

0

6

Tas ir par traku no Televisas puses, un man neliekas ka Cimmaro varētu būt tik agresīvs.  :angry:

0

7

Paloma написал(а):

No otras puses, zinu cilvēku, kurš Vācijā sakāvās ne pa jokam, un tagad vairākus mēnešus nedrīkst tur rādīties. Tā ka... laikam nevajag nemaz būs kriminālam noziedzniekam pavisam, lai dabūtu gatavu tādu aizliegumu...

nu jā, bet Simarro gadījumā nekāda kautiņa nav bijis, cik zinu. Vienkārši viņam ir smags raksturs, bet tas jau uzreiz nepadara nevienu par noziedznieku. Cik es sapratu, tad Azteca gribēja viņu ņemt telenovelē (vai arī viņš gribēja uz Aztecu..) , bet sanāk, ka Televisas dēļ tas nav iespējams.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Mario Cimarro no puede entrar a Mexico gracias a Televisa