TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Elementary » 1x15 - A Giant Gun, Filled with Drugs


1x15 - A Giant Gun, Filled with Drugs

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Episode airs: 07.02.2013.
Episode synopsis:

Свернутый текст

“A Giant Gun, Filled with Drugs” – Sherlock tries to find out who kidnapped the adult daughter of his ex-drug dealer, Rhys. Watson worries about Sherlock’s sobriety when Rhys suggests Sherlock was a better detective when he was using drugs.
Story by Christopher Silber. Teleplay by Corinne Brinkerhoff & Liz Friedman.

Main guest star: John Hannah as Rhys

0

2

Bildes: http://www.spoilertv.com/2013/01/elemen … ed_25.html
http://www.spoilertv.co.uk/images/cache/Elementary/Season%201/Promotional%20Episode%20Photos/Episode%201.15%20-%20A%20Giant%20Gun%20Filled%20With%20Drugs/Larger/Elementary%20-%20Episode%201.15%20-%20A%20Giant%20Gun%2C%20Filled%20With%20Drugs%20-%20Promotional%20Photos%20%281%29_595_slogo.jpg

0

3

daudz, daudz labāka sērija ar ļoti interesantiem momentiem un Hanna protams ir ģeniāls. Vēl šajā sērijā sasmējos par to, kā Vatsone tīrīja ābolu. Es nez - lŪsija Liu nekad ābolu savā mūžā nav tīrījusi vai kā? Tur jau gandrīz nekas no tā abola neatlika, kad viņa pabeidza tīrīt...

0

4

Aizmirsu vēl

Свернутый текст

esmu par 100% droša, ka nu Šērloks zina, ka tētuks Vatsonei vairāk nemaksā.

0

5

albalonga написал(а):

Es nez - lŪsija Liu nekad ābolu savā mūžā nav tīrījusi vai kā? Tur jau gandrīz nekas no tā abola neatlika, kad viņa pabeidza tīrīt...

Hhaaaha, LOL, nekas, Šerloks apēda to miziņu :D Laikam ar ievēroja, to pašu ko tu :D

Jā, šī sērija man ar labāk patika. Beigas tādas simboliskas, pēdējais kadrs ar saplīsušu galvu, ej nu izzīlē, ko wraiteri ar to grib mums pateikt.

albalonga написал(а):

esmu par 100% droša, ka nu Šērloks zina, ka tētuks Vatsonei vairāk nemaksā.

Es neesmu 100% droša, bet iespējams, jā.

Arvien biežāk skatoties Elementary pieķeru sevi uzdodam jautājumu - Where the hell is Mycroft? Nu nevar tak būt, ka nebūs šeit Maikrofta  :confused:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Elementary » 1x15 - A Giant Gun, Filled with Drugs