TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 4.sezona » 4x14 - Down the Rabbit Hole


4x14 - Down the Rabbit Hole

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Episode airs: 14.02.2013.
Episode synopsis:

Свернутый текст

CHARLIE BEWLEY FROM “TWILGHT” GUEST STARS AS ONE OF THE FIVE HUNTERS — On the island, Damon (Ian Somerhalder) has an ugly run-in with a Hunter named Vaughn (guest star Bewley), and realizes he is one of The Five. Stefan (Paul Wesley) confesses his true feelings about the possibility of becoming human again to Elena (Nina Dobrev). When a stunning new piece of information about the cure is suddenly revealed, it changes the stakes for everyone. Jeremy (Steven R. McQueen) helps Bonnie (Kat Graham) recognize what is real and what is an illusion, and Shane (guest star David Alpay) is comforted by a woman from his past, Caitlin (guest star Camille Guaty, “Prison Break”). Back in Mystic Falls, Caroline (Candice Accola) and Tyler (Michael Trevino) find that their attempt to translate the code on the Hunter’s Sword is futile without help from Klaus (Joseph Morgan), who has his own reasons for solving the puzzle. Claire Holt also stars.

The episode was directed by Chris Grismer and written by Jose Molina.

Episode ratings: 2.31mil

Отредактировано cravey (23.02.2013 14:08)

0

2

Bildes: http://www.ksitetv.com/vampire-diaries/ … ages/19267
http://www.ksitetv.com/wp-content/gallery/down-the-rabbit-hole/TVD414A_0060b.jpg-7831b498-t3.jpg

0

3

Papildu bildes - iepazīstam Vaughn http://www.wetpaint.com/the-vampire-dia … bit-hole#1
http://static.wetpaint.me/vampire/ROOT/photos/630/TVD414C0581b-1186533486276242902.jpg

0

4

Promo:

0

5

Webclip - SE friendship ;)

Nezinu kā jums, bet man šis klips patika. Es varētu šippot SE kā draudzību :)

0

6

Webclip nr. 2 :D

0

7

Well.. well.. well...

Свернутый текст

1. Idiotu bars.. ir un paliek idiotu bars.... nu kāpēc gan vienreiz dzīvē nevar paklausīt citu brīdinājumiem, bet ir jākāpj uz viena un tā paša grābekļa virsū...
Vispirms pieceļ Maiklu... kur bija skaidrs, ka visi oriģinālie bērni (pat Elijah) no viņa baidās un bēg...
Tagad izdomā piecelt 2000 gadus vecu monstru... paši uzprasās, lai šos novāktu.. :D

2. Nabaga Silas... tikko piecēlies un jau prātā sajuks un sapņos par nāvi... (ja tas nenotiks, tad būs tāda kļūda TVD...).. Džeramijs ir mednieks, Klaus atzina, ka mednieka lāsts ietekmējis arī viņu.. tātad ietekmēs arī Silas...

3. I am guessing Damon ar Rebeka might become friends someday... :)

4. Karolainai vajadzēja Klausu uz lieveņa samīļot... tad viņš ļautu Taileram iet... :) Jo Klausiņš grib tikai mīļumu....  :love:  protams, gan tikai no Karolainas.. citi viņam pofig.. :D

0

8

Свернутый текст
Siikaa написал(а):

Tagad izdomā piecelt 2000 gadus vecu monstru... paši uzprasās, lai šos novāktu..

Beigās jau attapās, vairāk vai mazāk, bet tad jau bija par vēlu.

Siikaa написал(а):

Nabaga Silas... tikko piecēlies un jau prātā sajuks un sapņos par nāvi...

LOL, njā, BET, nevar zināt, ja viņš ir mags, nevis vamps, tad vēl nekā nevar zināt, jo Five ir vampire hunters, nevis witch hunters  %-)

Siikaa написал(а):

I am guessing Damon ar Rebeka might become friends someday...

I'd like to see that. I think Rebekah and Damon have some similar qualities, and I think she sees a lot of her beliefs and goals in Damon :) ( And I have no forking clue as to why I wrote this in English LOL)

Siikaa написал(а):

Karolainai vajadzēja Klausu uz lieveņa samīļot... tad viņš ļautu Taileram iet...

Jap, bet tas būtu OOC priekš viņas. Man žēl, ka Tailers šādi pamet MF. Kā zap2it Karīna rakstīja, žēl, ka Taileram jāpamet MF tieši tā cilvēka dēļ, kuram viņš neļāva sevi kontrolēt un centās turēties pretī. BTW, Tailers šo sezon vairs neatgriezīsies, un iespējams, vispār neatgriezīsies. Katrā ziņā ne kā pastāvīgais varonis. Karīna šo apstiprināja, ka Maiks iespējams atgriezīsies kaut kad patālākā nakotnē, bet tikai kā viesis. Un nevar zināt vai TVD, vai Originals spin-offā. Katrā ziņā vakardiena bija oficiālās Forwood beigas :( Un man ļoti žēl, ne dēļ Forwood, man viņi nebija tik tuvi, bet gan tāpēc, ka man šo sezon Tailers ārkārtīgi iepatikās, un žēl, ka šovu vajadzēja pamest vienam no sakarīgākajiem un saprātīgākajiem varoņiem. Par to man biš smeldz :( Lūk Karīnas raksts par Maiklu un Stīvenu: http://blog.zap2it.com/frominsidethebox/2013/02/the-vampire-diaries-says-goodbye-will-michael-trevino-and-steven-r-mcqueen-be-back.html

Un Džeremijs. Njā, es negaidīju, ka Džeremijs būs tas, kurš mirs :( Galu galā pēdējais no Eleinas ģimenes :( Man šķiet biš pa šerpu wraiteri paķēra šo. Vai tiešām vajadzēja apvākt PILNĪGI VISUS Eleinas tuvākos radiniekus? Es nebrīnīšos, ja Eleina šo sezon kādā brīdi atslēgs savas emocijas.

Uz gaišās nots, vairs tikai viena sērija, tad 3 ned pauze un tad ELIJAH IS BACK  :crazyfun:

0

9

Свернутый текст
cravey написал(а):

Beigās jau attapās, vairāk vai mazāk, bet tad jau bija par vēlu.

Nu kā vienmēr... bet es uzskatu, ka paši ir vainīgi... :D

cravey написал(а):

LOL, njā, BET, nevar zināt, ja viņš ir mags, nevis vamps, tad vēl nekā nevar zināt, jo Five ir vampire hunters, nevis witch hunters

Tiešām?? Man gan šķiet, ka viņš beigās ir pirmais original vampire, jo nevar būt abi.. Tu esi vai nu vampīrs vai burvis.. un ja atmodināšanai vajadzēja asinis.. tad jau ir vampīrs\// :o

cravey написал(а):

And I have no forking clue as to why I wrote this in English LOL)

:D :D :D

cravey написал(а):

Jap, bet tas būtu OOC priekš viņas.

Taču šī arī bija iespēja to izdarīt, jo pilsētā nebija neviena, kas varētu viņu nosodīt.. visi ir izbraukuši.. :D

Bet nu žēl Džeramijs bija kļuvis tik smuks.. taču.. karma laikam... nevajadzēja Kolu novākt.. :D

cravey написал(а):

Uz gaišās nots, vairs tikai viena sērija, tad 3 ned pauze un tad ELIJAH IS BACK

3 nedēļu pauze ir ļoti gaiša nots.. :D

0

10

Wow, viszemākie reitingi šai sērijai: 2.31mil. Bet es saprotu. Man ar biš sāk apnikt. Es taga skatos vairāk kā ieraduma pēc. Manuprāt viss sāka iet greizi līdz ar 7. sērijas beigām, kad viņi uztaisīja to sire-bond. Ja kaut kas nemainīsies, būs traki. Man tagad SPN pat labāk patīk kā TVD.

0

11

Rehash :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 4.sezona » 4x14 - Down the Rabbit Hole