TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Blue Bloods (CBS 2010)


Blue Bloods (CBS 2010)

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Seriāls par Ņujorkas policistu ģimenīti. Galvenajās lomās Marka Vālberga brālis Donijs Vālbergs un manas bērnības seriālu un tv filmu aktieris ar biezajām ūsām - Toms Seleks.

Ieraudzīju pa tv, paskatījos, tad novilku pirmo sezonu un skatos. Tagad jau iet trešā sezona.

Man ļoti patīk, ka tiek filmēts reāli Ņujorkā un tiešām ārā nevis filmēšanas paviljonos - rodas klātbūtnes izjūta. Tas ir saucamais procedurālais seriāls, katrā sērijā tiek kas izmeklēts, bet ģimenei un ģimenes lietām ir tikpat liela loma un pirmajā sezonā tas lielais, kas iet cauri visai sezonai - intriga, ir tas, ka Rīganu vidējo brāli (seriālā ir vecākais brālis pirmās klases detektīvs, jaunakais brālis tikko Policijas akadēmiju pabeidzis, māsa, kas ir rajona prokurora asistente, tēvs - policijas priekšnieks un vectēvs, kurs ir pensijā bet ir bijis policijas priekšnieks) nogalināja pirms seriāla notikumu sākuma un jaunakais brālis sāk viņa nāves izmeklēšanu - nogalinātais brālis izmeklēja netīru policistu organizāciju Ņujorkas policijā. Tā neapšaubāmi ir drāma šis seriāls - nevis komēdija vai puskomēdija, kā vairāki izmeklēšanas seriāli TV šobrīd. Ir reāli un smagi un pie kopējā ģimenes galda bieži vien ir diskusijas par likumiem, kuriem policijai jāpakļujas utt, jo visam ir vismaz divas puses un skatu punkti. Pagaidām man ir ļoti interesanti. Seriālam ir ļoti labi reitingi, ņemot vērā, ka viņu rāda piektdienu vakaros. Ja patīk izmeklēšanas seriāli - dodiet šim iespēju.

0

2

wow, ieintriģēji. Paskatīšu, kad rādīs pa tv. Mazliet esmu redzējusi The Wire, tas varētu būt kaut kas līdzīgs. Gosh, bet Oz esmu redzējusi visas sezonas. Pat naktīs skatījos, kad rādīja LV.

0

3

neatceros, kad pēdējoreiz skatījos kādu seriālu, kur man nebūtu kāds šips. Te tāda nav. Nu var ļoti meklējot atrast, bet tas noteikti ir kaut kādā ne otraja, bet trešaja plānā. Galvenās ir ģimenes saites, ģimenes attiecības. Vienkārši fanoju te par Doniju un Tomu. Un Erīna arī interesanta varone. Ideāli. Dažas sērijas ir ļoti spriedzes pilnas, emocionālas - sevišķi terorisma sērija pirmās sezonas sākumā.

0

4

Karoč, es fanoju par šo seriālu. Viņš ir daudz reālāks, kā citi. Tur ir izmeklēšana, nevis tikai nemitīgas apšaudes un pakaļdzīšanās - te tādu gandrīz nav. Bija apšaude tāda reāla pirmā un tam pat tika pievērsta uzmanība, ka kam īpašam. Es praktiski katrā otrajā sērijā beigās apraudos, jo vienkārši tā sāc dzīvot līdzi ģimenei un visām viņu bagāžam. Ideāls seriāls. Tūlīt jau beigšu pirmo sezonu skatīties.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Blue Bloods (CBS 2010)