TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Latīņamerikas mūzika


Latīņamerikas mūzika

Сообщений 21 страница 40 из 48

21

Iznācis Gabriela Koronela pirmais mūzikas videoklips
Dziesmu "Desnudo" var dzirdēt arī telenovelē "Marido en alquiler".
Gabriela pirmais mūzikas disks "Desnudo" (Kails) ar 10 dziesmām jau ir pieejams iTunes.

0

22

Daniels Arenas piedalījās Aleidas videoklipā "Abrazame/Apskauj mani"

0

23

Iznācis oficiālais videoklips Dāvida Bisbal dziesmai "Para enamorarte de mi"

Dziesmu var dzirdēt telenovelē "Por siempre mi amor"

0

24

Gabriela Spanika šobrīd filmē klipu savai dziesmai "En carne viva". Kā īpašo dalības viesi viņa uzaicinājusi Horhi Aravenu.

https://pbs.twimg.com/media/BsonLSxCMAEDKFI.jpg

0

25

Oficiālais videoklips Manuel Mijares - Te prometi

0

26

Man vienmēr ir patikuši tādi kadri, kas uzņemti mēnesgaismā mežā, lietū. Man vispār reti kurš video klips patīk, jo lielākajai daļai nav īpaši nekādā vēstījuma - dziedātājs vienkārši tiek parādīts no vairākiem rakursiem dziedot, ieliekot vēl kādu citu kadru. Šis video man arī šķita vairāk tāds nekāds, ok Mihares dzied lietū, tumsā, tad ir divi galvenie varoņi, kas ir šķirti, mēģina tiekties viens pie otra un kad apskaujas un skūpstās sāk spīdēt saule, it kā jau viss vizuāli smuki apstrādāts, bet varēja jau tomēr tik skaistai un dziļai dziesmai uzņemt video ar iespaidīgāku stāstu, nesaprotu, kāpēc nevar ar tiem pašiem telenoveles vaorņiem, ar to pašu stāstu, bet tas, iespējams, pārāk dārgi sanāk, jo tādiem aktieriem daudz vairāk jāmaksā nekā mazāk zināmiem.

0

27

Es arī vīlos klipā, pat visu nenoskatījos. Tiešām ir maz tādu foršu klipu. Bet ir man pāris klipu, kurus gribu skatīties atkal un atkal.

0

28

David Zepeda - Por ti. Oficiālais videoklips

0

29

Būtu foršs klips, ja ne tie bezjēdzīgie kadri ar Davidu un pusplikajām dejotājām fonā, tiešām lieki. Bet kaut kā man liekas, ka Davids nav no tiem, kuriem vajadzētu dziedāt, dziesma tāda nekāda, jo balss tāda nekāda un tas ir pēc tam, kad apstrādāta ar programmām, kā ir tad, kad dzied dzīvajā - laukam vēl sliktāk.

0

30

0

31

aNgeL написал(а):

Manuprāt, viņš vizuāli nesader ar mikrofonu un skatuves dejošanu. Bet ja cilvēkam patīk dziedāt, tad malacis, ka to dara. Normāli dzied viņš, neesi mani dzirdējusi :D Bet pat es biju devusies nelielā koncert-tūrē. Labāk neatcerēties savu gaudošanu, bet pieredze super justies daļai no mūzikas grupas

Smieklīgs viņš ar to mikrofonu kustinot gurnus :D Gan jau ar Tevi tik slikti nebija kā saki, ja jau koncertēji :) Vienkārši tāds konkrēti mans viedoklis par Davida dziedāšanu, viņš mani nesaista, citriez mani saista vokāli vājāki, bet ar kaut ko piesaistoši, man šī dziesma viņa izpildījumā nepatīk. Bet apskatījos youtube citus video, ja nu tomēr pārspīlēju, viena dziesma gan man šķita ok, volverte a enamorar, kurai klips dikti foršs, parējās gan man nepatika. Vispār, ja paskatās mūzikas pasauli tad viņš noteikti nav tas sliktākais. Par Gabrielu Soto es esmu līdzīgās domās, labāk tomēr, lai ir aktieris nekā dziedātājs. Bet no citas puses, ja cilvēkam patīk, un ja cenšas balsi vokāli pareizi nostādīt, tad ar laiku balss var būt pat ļoti laba, protams, ne visos gadījumos.

0

32

Mariana Seoane & Julio Camejo - "DE RODILLAS TE PIDO"

0

33

Ela Velden Rio Roma klipā

+2

34

Sāku klausīties Samo un nevarēju neielikt arī šeit  :love:  :love:  :love:

Skudriņdziesmas  :love:  :love:

Sākumā nevarēju saprast, kurā telenovelē dzirdēta, bet tad galvā iezīmējās Silvija Navarro :)

Klausījos un domāju, cik forši, ja viņš dziedātu duetā ar Lauru Pausini un izrādās, ka ir bijuši tādi koncerti, bet neatradu kvalitātē.

+2

35

Mani balss galīgi neuzrunāja.... :) Varbūt arī jo vairāk tāpēc, ka pirms tam pa ceļam ieraudzīju Mijares dziesmu un noklausījos izbaudot tādu balsi, kas man ļoti patīk (jo martā vēl man viņš neko neizteica un nemaz neieslēdzu :D ). Tas, protams, noveda pie citas viņa dziesmas, bet par to vairs nav stāsts. :D

Bet jā... pirmo dziesmu dzirdot man arī Silvija pa acu priekšu dzīvojās :love:

Отредактировано Paloma (23.10.2015 23:13)

0

36

Paloma написал(а):

Mani balss galīgi neuzrunāja....

Man nez kāpēc bija licies, ka tev arī viņš patīk. Vismaz man likās, ka tolaik visi klausījās tās dziesmas :D

Paloma написал(а):

pa ceļam ieraudzīju Mijares dziesmu un noklausījos izbaudot tādu balsi, kas man ļoti patīk (jo martā vēl man viņš neko neizteica un nemaz neieslēdzu  )

Interesanti, ka cilvēkam, kurš tik gadus skatās telenoveles, Mijares līdz šim laikam neko nebija izteicis :D Cik daudz tu palaid neklausoties vismaz telenoveļu dziesmas pat ja tās neskaties :P Nebūtu ielikusi klipu šajā tēmā, droši vien tu nemaz nedzirdētu šo dziesmu :P  :love:

0

37

aNgeL написал(а):

Man nez kāpēc bija licies, ka tev arī viņš patīk. Vismaz man likās, ka tolaik visi klausījās tās dziesmas :D

Ko Tu domā ar " tolaik" ? :D

aNgeL написал(а):

Interesanti, ka cilvēkam, kurš tik gadus skatās telenoveles, Mijares līdz šim laikam neko nebija izteicis :D Cik daudz tu palaid neklausoties vismaz telenoveļu dziesmas pat ja tās neskaties :P Nebūtu ielikusi klipu šajā tēmā, droši vien tu nemaz nedzirdētu šo dziesmu :P  :love:

Es vispār maz klausos mūziku, varbūt tāpēc... :P agrāk vēl jā, bet pēdējos gados ļoooti reti, un maz sekoju līdzi kkam jaunam..

0

38

Jose Ron un Zuria Vega, Alex Sirvent dziesmas video klipā

+4

39

Pateicoties White Rose ieliktajam skrīnam uzzināju, ka šāds klips eksistē

0

40

Ai, apraudājos.
Skaista dziesma un fantastisks klips!!! Ak, iedodiet man šo kā filmu!
Atgādināja Lopezas un Marka Antonija "No me ames", tas man arī labu laiku uzdzina asaras skatoties. Tikai šajā pat vairāk emociju un skaists noslēgums.

(P.S. Jāaaa, man šitāds Hosē Rons DAUDZ labāk patīk! :D )

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Latīņamerikas mūzika