TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » The Killers RĪGĀ 26. JŪNIJĀ!! KURŠ AR MANI?


The Killers RĪGĀ 26. JŪNIJĀ!! KURŠ AR MANI?

Сообщений 1 страница 20 из 54

1

http://oi45.tinypic.com/303a7mf.jpg

Vienīgais un lielākais šovs Latvijā 2013. gada vasarā - Mežaparka Lielo estrādi pieskandinās The Killers

2013.gada 26.jūnijā Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē ar pārsteidzošu šovu uzstāsies viena no pēdējos gados pasaulē populārākajām poproka grupām The Killers, kas pērn izdeva savu ceturto studijas albumu "Battle Born".

Biļešu cenas: 25Ls un 35Ls (pa 20Ls jau izpirkts) Pieejamas tikai stāvvietas, bet tas ir Mežaparks, ta kā nebūs tik stuffy tas gaiss

OMG OMG OMG OMG OMG OMG, MAMMA MAN TIKKO ŠO PATEICA!! OMG OMG OMG ES MĪLU THE KILLERS UN BRENDONU  :love: UN BATTLE BORN IR FANTASTISKS ALBUMS. OMG OMG OMG, KURŠ NĀK AR MANI???? OMG OMG OMG AAAAAAAAAAAAAAAAA, ES TE STARĀ ESMU!!!!!!! :crazyfun: :crazyfun: :crazyfun: :crazyfun: :crazyfun: :crazyfun: :crazyfun: :crazyfun: :crazyfun: :crazyfun: :crazyfun: :crazyfun: :crazyfun: :crazyfun:

P.S.- albuma lejupielāde: http://telenoveleslv.mybb.ru/viewtopic. … 25#p256960

Отредактировано cravey (16.02.2013 12:22)

0

2

:D :D Manās ausīs šī ziņa jau pirms kāda laiciņa nonāca :D Nezināju, ka te ir kādi The Killers fani :D Labprāt aizietu, bet vispār nekā nesanāk šajā laikā tikt..

cravey написал(а):

UN BATTLE BORN IR FANTASTISKS ALBUMS.

Vai ne?  :love:

0

3

0

4

Nekādi, Angel? :( Jo naktsmājas pie manis mierīgi var dabūt :)

0

5

Nē, jo es nebūšu Latvijā.. :(

0

6

Man taisni vai paliek interesanti paklausīties... :D Kā parādījās info par šo koncertu, pārāk daudzi man apkārt brēc sajūsmā :D

0

7

Paloma, tā ir grupa, kuras dēļ es netiku uz PV pagājšgad :D  :'(

0

8

es jau pirms kāda laika dzirdēju par konci. Un maan tādas lielas sajūsmas nav. Es tā reāli, reāli dievinu vienu dziesmu - Human... Es nez, kas par maģiju, bet tā dziesma man ir vispār visu laiku viena no mīļākajām.

Sanāk, ka man darbā tr diezgan saspringts. Bet nez - kas tā par nedēļas dienu???

Sen nav neviens labs koncis mežaparkā bijis. Es jau labprāt kompānijas pēc un savas vienas dziesmas pēc varētu aiziet. ;)

0

9

aNgeL написал(а):

Nē, jo es nebūšu Latvijā..

:(

albalonga написал(а):

Es tā reāli, reāli dievinu vienu dziesmu - Human... Es nez, kas par maģiju, bet tā dziesma man ir vispār visu laiku viena no mīļākajām.

O jā, tā man bij topā 1. kursā. Man istabas biedrene uzreiz grieza skaļāk kā pa radio palaida :D Zināja, ka ir fans istabā :D Bet man šis viņu jaunais albums ar dikti patīk. Novelkat :)

Alby, mēs ta varētu pa tiem 25Ls? Ir jau kruta fanu zonā, bet man negribas tur spiesties tik ļoti, uzlikšu brilli un būs ok :D

0

10

oki. Moš vēl kāds piebiedrosies - Aija??? Asnate???

Kurš biļetes pirks?

0

11

albalonga написал(а):

Kurš biļetes pirks?

Es varu nopirkt ;) Asnate iet uz Positivus. Aija teica, ka vēl padomās. Būtu labi, ja gājēji līdz 1dienas vakaram/2dienas rītam pieteiktos, lai nākamnedēļ var nopirkt biļetes :)

0

12

naudu tev pārskaitīt?

0

13

klausos to jauno albumu - protams, Human fenomena nav, LOL. Dažas dziesma oki, pat patīk, dažas ne visai. Bet tik pirmoreiz klausos - moš vairāk iepatiksies. Vispār man ar mūzika - labākā ir tā, kas pamazām iepatīkas un ar katru klausīšanas reizi vairāk iepatīkas, nezis momentāni patīk un ar katru klausīšanās reizi arvien mazāk patīk.

0

14

man pagaidām Be Still no jaunā albuma mīļākā...

0

15

albalonga написал(а):

naudu tev pārskaitīt?

man, jā, bet pag vēl ne, pārskaitīsi otrdien, kad zināsim vai mums kāds pievienojas :)

albalonga написал(а):

Bet tik pirmoreiz klausos - moš vairāk iepatiksies.

Man ar pirmo reizi ar tik puse apm bij tā ka patikās, tad arvien vairāk un vairāk. Tagad visas dziesmas varu vairākas reizes pēc kārtas malt :D

0

16

Līdz otrdienas rītam izdomāšu un došu ziņu.. :D

0

17

Siikaa написал(а):

Līdz otrdienas rītam izdomāšu un došu ziņu..

Okā  8-)

0

18

Nūū, kurš ta nāk ar mani un Alby?

0

19

Es izdomāju, ka tomēr neesmu gatava maksāt Ls 25 par grupu, kuru īsti neklausos...

0

20

Siikaa написал(а):

Es izdomāju, ka tomēr neesmu gatava maksāt Ls 25 par grupu, kuru īsti neklausos...

Ok, ta mēs ar Alby ;) Ja nu kāds izdomā, tad vnk mums pievienojas. Ta kā nav sēdvietu, tad no problemo ;)

Alby, tu man rīt uzskaiti 25Ls, es ta nopirkšu biļetes :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » The Killers RĪGĀ 26. JŪNIJĀ!! KURŠ AR MANI?