TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Argo 2012


Argo 2012

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Karoč, es beidzos noskatījos. Un tā filma ir pelnījusi ikvienu no tām balvām, ko ir saņēmusi, un ir cienīga kļūt par gada filmu. No nominantēm uz Oskaru esmu redzējusi tik divas - Silver Lining Playbook un šo. Priekš manis šī noteikti ir daudz labāka.

Es laikam šodien vismaz pāris mēnešu no savas dzīves zaudēju. Jā, skaties un zini, ka beigsies labi, bet tas suspence pilnīgi gaisā karājas, filma tā ieved tajā visā atmosfērā ar dokumentālo katru pārfilmējumu autentismu. Es uz adatām visu otro filmas daļu. Pie beigām apraudājos. Un galvā tik daudz domu, emociju. Protams, lasīju, kas filmā ir no reālijaime notikumiem un kas nav. Saprotams, ka Holivuda pieliek un ļoti labi. Bet tā visa atmosfēra, cilvēku naids tas viss ir īsts. Un atkal asaras acīs. Bāc, viss filmējums, skaņu celiņš, vizuālais. Filma ir ļoti laba. Smaga, ar tumšās komēdijas elementiem, bet tur ir jāķer katra moments, katrs kadrējums, kas ievelk. Es vienkārši vienā brīdī gandrīz apčurājos, jo nevarēju atrauties, lai piecelties un uz toleti aiziet. Wow.

Ir ļoti labas filmas, kuras es otro reizi vairs nekad neskatīšos un šī ir viena no tām. Atstāj tādu stipru pēcgaršu, atmiņas. Man tā bija ar Spīlberga Minheni, vēl pirms tam ar filmu Slaisti, kurā Breds Pits. Vispār man patīk labi veidotas filmas pēc patiesiem notikumiem. Man patīk politiskas drāmas reizēm un tikai tad, ja viņas ir autentiskas, vēsturiskas. Es savulaik ar baudu skatījos filmu Queen - tā arī baigi laba. Arī filmu Capote. Protams, Walk the Line, kuru kino skatījos divreiz. Karoč, es zinu, ka lielāko daļu no Oskaru nominentēm nenoskatīšos, jo vienkārši tematika neinteresē - kā piemēram Amour, bet es totāli tagad jūtu līdz, lai šī filma šonakt Oskaru dabū kā gada filma. You have a problem with it. I donat care - argo fuck yourself...

http://argothemovie.warnerbros.com/

Storyline
In 1979, the American embassy in Iran was invaded by Iranian revolutionaries and several Americans were taken hostage. However, six managed to escape to the official residence of the Canadian Ambassador and the CIA was eventually ordered to get them out of the country. With few options, exfiltration expert Tony Mendez devised a daring plan: to create a phony Canadian film project looking to shoot in Iran and smuggle the Americans out as its production crew. With the help of some trusted Hollywood contacts, Mendez created the ruse and proceed to Iran as its associate producer. However, time was running out with the Iranian security forces closing in on the truth while both his charges and the White House had grave doubts about the operation themselves.

http://www.imdb.com/title/tt1024648/

0

2

Ok, pēc tavām atsauksmēm es ar noskatīšos :)

0

3

cravey написал(а):

Ok, pēc tavām atsauksmēm es ar noskatīšos

hihihi, es kaut kā nevaru iztēloties nevienu cilvēku forumā, no tiem, kurus pazīstu, ka kādam varētu patikt. Bet tomēr ceru, ka kāds filmu novērtēs. es joprojām filmas iespaidā. Klausos skaņu celiņi filmas oficiālajā lapā.

0

4

hihihi, uzreiz pirmā ziņa no rīta ir laba - Argo uzvarēja Oskaros.

0

5

Jap, kā filma un par scenāriju, ā un vēl par best editing  :flirt:

0

6

Man prieks par Benu un Argo, Bens kopš Good Will Hunting laikiem patīk gan kadrā, gan aiz kadra.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Argo 2012