TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Telenovela "Espuma de Venus"maina nosaukumu!


Telenovela "Espuma de Venus"maina nosaukumu!

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

http://s2.uploads.ru/t/S13VG.jpg
Se dio a conocer que ante el rechazo por el nombre de la nueva telenovela de Lucero Suarez, "Espuma de Venus", la productora decidió cambiarlo  a: "De que te quiero, te quiero".

Cabe destacar que la pareja protagónica de la historia será nada más que la guapa Livia Brito y Juan Diego Covarrubia. Otras celebridades que también se unen a la producción de Suárez son: Cynthia Klitbo, Suguey Abrego y Esperanza Pimentel, que interpretará a la villana.

0

2

Iepriekšējais nosaukums man vairāk simpatizēja. Jaunais skan dīvaini.

0

3

Iepriekšējais nosaukums man vairāk simpatizēja. Jaunais skan dīvaini.

Varēja būt vienkārši DE QUE TE QUERO!Bet nu man nav nekādu iebildumu!Jauki,ka Līvija Brito filmēsies šajā telenovelē!:)

0

4

Rosa Diamante *** написал(а):

Varēja būt vienkārši DE QUE TE QUERO!Bet nu man nav nekādu iebildumu!Jauki,ka Līvija Brito filmēsies šajā telenovelē!:)

De que te quiero būtu bijis ok. Jā par viņu ir prieks. Man vispār prieks, ka beidzot tiek dota iespēja jaunajiem aktieriem spēlēt galvenās lomas, jo bija ilgs periods kad 20gadīgās naivās meitenītes tēloja 40gadīgas sievietes.

0

5

De que te quiero būtu bijis ok. Jā par viņu ir prieks. Man vispār prieks, ka beidzot tiek dota iespēja jaunajiem aktieriem spēlēt galvenās lomas, jo bija ilgs periods kad 20gadīgās naivās meitenītes tēloja 40gadīgas sievietes.

Ja tā paskatās,tad šis gads ir un būs bagāts ar dažādām telenovelēm,prieks,ka filmējas jaunas aktrises

0

6

Rosa Diamante *** написал(а):

Ja tā paskatās,tad šis gads ir un būs bagāts ar dažādām telenovelēm,prieks,ka filmējas jaunas aktrises

Piekrītu. Ar apbrīnojami veiksmīgām telenovelēm. Ir bijuši gadi kad nav biji vispār ko skatīties.

0

7

Piekrītu. Ar apbrīnojami veiksmīgām telenovelēm. Ir bijuši gadi kad nav biji vispār ko skatīties.

Es gaidu "La tempestad",lai gan izskatās ka telenovele līdzināsies Corazon Salvaje,bet kas lai zin,kā arī vēlos redzēt to De que te quero,te quero!Prieks ka Televisa aktīvi darbojas,tik daudz telenoveļu + tv y novelas premios 2013(ļoti gaidu!!)Taču Telemundo mani sarūgtina,jo neredzu neko interesantu!La Patrona-nu tāā pa vidam,Pasion Prohibida-galīgs nē!Un el rostro de la venganza-mani neuzrunā!

0

8

Rosa Diamante *** написал(а):

Es gaidu "La tempestad",lai gan izskatās ka telenovele līdzināsies Corazon Salvaje

Tas man liekas ļoti dīvaini ka viņi to ir izdomājuši, kā var La Tempestad līdzināties Corazon Salvaje, jo man abas telenoveles liekas kā diena un nakts. Bet Corazon Salvaje ar Janjesu man nepatika, tas bija kaut kas tāds, ka pat komentāru pietrūkst, lai izteiktu ko par to domāju. Tur jau bija dvīnes galvenajā lomā, un te pat bija baumas, ka Ximena varētu būt dubultloma, cerams, ka tā nebūs.

Rosa Diamante *** написал(а):

Taču Telemundo mani sarūgtina,jo neredzu neko interesantu!La Patrona-nu tāā pa vidam,Pasion Prohibida-galīgs nē!Un el rostro de la venganza-mani neuzrunā!

Man La Patrona ļoti uzrunāja, līdz 45 sērijai skatījos kā apmāta, tagad kaut kā tas viss pagaisa. Man Arasēlija ir ļoti mīļa aktrise, saistās ar bērnību Abrazame muy fuerte, Las vias del amor.

Rosa Diamante *** написал(а):

Pasion Prohibida-galīgs nē!

Esmu bisku skatījusies, mani arī viņa neuzrunā, es vispār nesaprotu kas viņā vispār ir interesants.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Telenovela "Espuma de Venus"maina nosaukumu!