TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Elementary » 1x23 & 1x24 - The Woman/Heroine (season finale)


1x23 & 1x24 - The Woman/Heroine (season finale)

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Episodes air: 16.05.2013.
Episodes' synopsis:

Свернутый текст

"The Woman" and "Heroine" - As Sherlock reels at the reappearance of his former lover, Irene Adler, a series of flashbacks unravel the tumultuous events that led to his downfall into addiction. Meanwhile, he and Joan once again find themselves in the crosshairs of the enigmatic Moriarty, on the two-hour season finale of ELEMENTARY, on Thursday, May 16.

'Elementary' sezonas fināls būs 2 sēriju garumā (23. un 24. sērijas viena pēc otras)

0

2

Promo:

Beigas  :'(

0

3

yey, Irēna.

bet vispār galvenais ko gribēju teikt - OMG cravey, tavs paraksts. Tu mani piebeidzi. Es mīlu viņus abus kopā. tik skaisti.

0

4

albalonga написал(а):

bet vispār galvenais ko gribēju teikt - OMG cravey, tavs paraksts. Tu mani piebeidzi. Es mīlu viņus abus kopā. tik skaisti.

O jā  :love: Tas atkal-satikšanās brīdis bija mežonīgi labs  :love:

0

5

Piecas lietas, ko gaidīt no šodienas divu stundu fināla:http://blog.zap2it.com/frominsidethebox/2013/05/elementary-season-1-finale-5-things-to-expect-from-moriartys-master-plan.html

0

6

Nu tā, beidzot kaut cik esmu nolaidusies no DE cloud 9 un varu noskatīties Elementary finālu  :crazy:

0

7

OMG, esmu uz pakaļas  o.O WOW, TĀDUS IZNĀKUMUS NE MIRKLI NEGAIDĪJU! WOW WOW WOW, ŠIM SERIĀLAM LAIKAM IR LABĀKIE SCENĀRISTI! WOW WOW WOW! UN TĀS BEIGAS "YOU NAMED A BEE AFTER ME" AAAAAWWWWWW. ES ŠIPPOJU VIŅU DRAUDZĪBU :love:

0

8

Šitā sadarīties ar Moriartiju un Irēnu! Wow :)
Kāpēc man tas neienāca prātā?

Bet te uzreiz parādās atšķirības, ka nevar salīdzināt Elementary ar Sherlock, jo galvenie varoņi ir tik diametrāli pretēju savā emocionālajā uzbūvē. Un briti tomēr lielākoties ir sausiņi :D

0

9

Beidzot arī es noskatījos un varu vismaz pakritizēt - kādam jau tas jādara, pēc abam jūsu lielajām uzslavām.

Un tātad

Свернутый текст

Viņiem sanāca tāds kārtīgs goofs ar to, ka sezonas vidū, kad Vatssone prasīja Holmsam, lai pastāsta par Airīnu, viena no lietām, kuru viņš teica ir, ka viņa esot bijusi amerikāniete, bet viņš neesot pārāk ilgi held it against her. Un beigās Airīna ir britu aktrise ar izteiktu britu akcentu. WTF? Tikai liecina, ka vēl nebija izdomāts, kas atveidos Airīnu un pēc tam piemirsās.. Vāji priekš seriāla par Šērloku, kuru skatās cilvēki, kuri aizraujās ar dedukciju un sīkumiem. Un es pat nemaz neesmu viens no tiem, kas baigi aizraujās un centīgi meklē goofus, bet ja pat es redzu, tad noteikti viņu ir ļoti, ļoti daudz.

Tālāk - tas, ka Airīna ir Moriartijs mani nemaz nepārsteidza. To varēja nojaust, ja sekoja līdzi tam, ko Moeriartijs teica pa telefonu. Brīdināja taču, vai tiesām esi gatavs uzzināt patiesību. Ja patiesība būtu, ka Airīna ir dzīva - kas tur brīsmiegs tad? Ta jau laime - tad jau gan jau Airīna pamazam tiktu pāri traumai un happy end garantēts.

Vāji arī tas, cik jauna aktrise atveidoja Airīnu/Moriartiju un cik vēsi viņa un aprēķinoši viņa to darīja. Moriartijs ir ķerts ģenijs, psihopāts, nevis aukstasinīgs aprēķinātājs. Moriartijpatiešām visu uztver kā spēli un ar visiem spelējas. Viņa arī teica, ka spelējas, bet drīzāk izskatījās, ka viņa ar visiem tikai veic darījumus. Un no otras puses tam eks-kriminālim pati iedeva ieroci personīgi. WTF. Ja viņa tiešām būtu tik nenotverams ģēnijs, kādam Mriartijam patiešām būtu jābūt, tad viņa neriskētu tik muļķīgi un līdz ar to beigās tik muļķīgi neiekristu. Vienīgi, ja nākamajā sezonā izrādīsies, ka tas viss bija Moriartija plāns -- īstā Moriartija - un viņš tikai izmantoja Airīnu, tad es vēl tam ticēšu, bet tā - vāji. Un vēl - ES, Maķedonija un Grieķija - tas bija tik vāji, cik vāji vien var būt. Pirmkārt, valts iestāšanos vai neiestāšanos ES nekādi nevar ietekmēt kāda viena valsts pilsoņa - pat slavena pilsoņa nāve. Otrkārt - WTF - ja iestājas ES tad uzreiz iestajas eirozonā un nomaina valūtu vienas dienas laikā. Es atvainojos, bet cik stulbam gan jābūt tam amerikānītim, kas rakstīja scenāriju, lai ko tādu uzrakstītu. Nē, tiesām - tur tik jābūt minimālām prāta spējām, lai saprastu, ka pāriet no vienas valūtas uz otru ir ilgs process un veco naudu uz jauno ar ilgi maina - fiziski citādi nav iespējams. Jebkurš Latvijas pilsonis jau ar to visu tagad saskaras. Bet redz amīši nekad nav saskārušies un tāpēc vispār nespēj saprast. Un atkal jau - sīkumi, sīkumi, bet tam visam būtu jabūt atstrādātam, jo seriāls ta par Šērlohu Holmsu. Un galvenais Šērloks Vatsonei to visu ģeniālo Moriartija plānu atklāja un es tāda skatos un vienkārši kliedzu - mīļais dievs, Šērloks taču tipa ģēnijs, bet runā tādas muļķības. Ārkārtīgi vāji, satriecoši vāji. Nevaru piedot. Nu varēja to visu sacerēt par kaut kādām izdomātām valstīm vai vienalga vismaz. Es nez.

Un vistulbākais moments - Šerlokam jābūt ģenijam un Vatsonei parastam cilvēkam, kurš ir tāds vidēji gudrs cilvēks. Un te pēkšņi Vatsoni Šērloks izmacījis par ģeniju. Krāsu atklāja, Airīnu piemanīja. Tad jau varbūt jebkurš no mums var kļūt par Šērloku? Tas, ko šķiet Asnate laikam teica seriāla sākumā - viss būtu ok, ja viņu galveno varoni būtu nosakuši par Džonu Smitu - mazliet nelīdzsvarotu izmeklētāju no Lonsonas. un galvenā varone būtu amerikāniete Džeina Do, kura arī izrādītos ģeniāla izmeklētaja. Un tā viņi dzīvotu ilgi un laimīgi. Bet nē, viņi izvēlējās spēlēties ar slavenu literaūras varoni - skaļš vārds jau protams reklāma laba, tomēr izpildījums ir paviršs, nepārdomāts un pat neloģisks. Bet no otras puses - iespējams amīšu publikai tieši piemērots. Nez, bet šķiet, ka reizēm stereotipi tomēr darbojas.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Elementary » 1x23 & 1x24 - The Woman/Heroine (season finale)