TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Ariadne Diaz veikusi plastiskās operācijas?


Ariadne Diaz veikusi plastiskās operācijas?

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

http://s3.uploads.ru/t/jUCvu.jpg
La protagonista de 'La Mujer del Vendaval' comentó que ha dedicado más tiempo a su cuerpo.
La actriz Ariadne Díaz declaró que por el momento no se realizará ninguna cirugía estética, pero consideró que en caso de requerirlo un futuro podría hacerse una.

Díaz, de 26 años, destacó que se siente muy contenta y cómoda con su cuerpo. Señaló también que ahorita está muy joven para recurrir a cirugías, pero que a lo mejor una vez que tenga hijos, si quisiera operarse la panza o el busto, lo haría.

La novia de José Ron defendió el volumen de su trasero, el cual ha sido siempre parte de su atractivo. La protagonista de 'La Mujer del Vendaval' reconoció que en los últimos días le ha dedicado más tiempo a su cuerpo, ya que ha cuidado su alimentación y ha hecho más ejercicio.

Ariadne comentó que el melodrama conserva la agilidad que la ha caracterizado y que incluso ha adquirido más.

0

2

Ariadne domāju, ka nav veikusi plastiskās, par krūtīm nezinu. Bet seja neizskatās, ka būtu aiztikta, vismaz kopš tēlošanas pirmsākumiem, nekas manāms nav mainīts. Bet Eiza 100% ir veikusi, vienkārši sāku skatīties Lola erase una vez un tas kā viņa tur izskatās, tas ir pilnīgs pretstats tam kā tagad, seja ir pilnīgi koriģēta.

0

3

Man liekas, ka šajā rakstā ir skaidri pateikts, ka viņa nav veikusi nekādas plastiskās operācijas, bet iespējams tālā nākotnē to darītu ;)

0

4

aNgeL написал(а):

Man liekas, ka šajā rakstā ir skaidri pateikts, ka viņa nav veikusi nekādas plastiskās operācijas, bet iespējams tālā nākotnē to darītu ;)

Es rakstu nelasīju. Njā nākotnē viņa pieļauj iespējamību, bet patiesībā nesaprotu ko Ariadnei vajadzētu sevī mainīt, viņa ir ļoti simpātiska un labi izskatās.
Piemēram, Gabriela Spanika, lūk to es nesaprotu kā skaistule varēja sevi tā ar plastiskajām sabeigt, kāpēc viņa vispār sāka tās operācijas, ka izskatījās tik labi.

0

5

mmaarriiaa написал(а):

Piemēram, Gabriela Spanika, lūk to es nesaprotu kā skaistule varēja sevi tā ar plastiskajām sabeigt, kāpēc viņa vispār sāka tās operācijas, ka izskatījās tik labi.

Jāā... Es par to domāju ikreiz, kad izdzirdu viņas vārdu..ļoti skumji.

0

6

Nu ļoti daudz aktrišu taisa plastiskās operācijas,lai uzlabotu izskatu,taču ļoti daudzas to sabojāāā!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Ariadne Diaz veikusi plastiskās operācijas?