TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 4.sezona » 4x19 - Pictures of You


4x19 - Pictures of You

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Episode airs: 18.04.2013.
Episode synosis:

Свернутый текст

PROM NIGHT IN MYSTIC FALLS — After making a decision that infuriates Klaus (Joseph Morgan), Elijah (Daniel Gillies) proposes a life-changing challenge for Rebekah (Claire Holt). Caroline (Caroline Accola [sic]) finds that her carefully laid plans for the perfect Senior Prom night are disrupted by Elena (Nina Dobrev), so she turns to an amused Klaus for a solution. Determined to get through to Elena, Damon (Ian Somerhalder) and Stefan (Paul Wesley) both attend the prom, but the evening begins to spiral out of control despite their efforts. When Elena suddenly lashes out in a way no one could have predicted, Matt (Zach Roerig) turns to Rebekah for help. Finally, Bonnie (Kat Graham) makes a terrifying discovery, and Klaus receives a message that could change everything.

0

2

Bildes :)
http://blog.zap2it.com/frominsidethebox/2013/03/the-vampire-diaries-exclusive-prom-pics-love-triangle-trouble-brewing-plus-matt-makes-a-move-and-dre.html

0

3

Promo:

0

4

Webklipi:

0

5

Karolaina šad tad tiešām var būt riktīga blondīne... common.. kleitu vajadzēja savākt uzreiz, jo varu derēt, ka viņai vairs nebūs kleitas, kad nāks tai pakaļ.. :D

Deimons un Stefans.. nu common bumbu iekštelpās spēlēt nedrīkst.. vai neviens to nav viņiem pateicis.. :D

0

6

Protams promo bildes apskatījos pēc tam.. un re ku šeku.. man taisnība.. Kleita ir Elenai... :D

Lai gan, kā viņa tik ātri pāršuva to, lai derētu... :D :D

P.S. Interesanti zināt, kāpēc Elena tik ļoti grib Karolainai ieriebt.. kāpēc viņa ir tik greizsirdīga tieši uz Karolainu? :O Jo pret citiem viņa ir jaukāka.. :D
Man šitā Elena atgādina Karolainu grāmatās.. pretīga, kretīniska, neapmierināta ar savu dzīvi un riebīga... Katrā ziņā Kertīnai vismaz ir stils un kaut kāds šarms.. Elenai ir vienkārši prosta kā vampīrs bez emocijām... man vismaz tā šķiet.. man šitā Elena nepatīk.. man patīk Elena vampīrs ar emocijām... tad viņa bija saprotošāka kā cilvēks un jautrāka... ;) Cik nu Elena jautra var būt.. :D

0

7

Siikaa написал(а):

man šitā Elena nepatīk.. man patīk Elena vampīrs ar emocijām... tad viņa bija saprotošāka kā cilvēks un jautrāka...

Jap, man ar. Man patīk Eleina vampīrs, tad viņa visu laiku nav damsel in distress, ir Deimona līmenī, ir interesantāka, patstāvīgāka. Pašlaik viņa ir vnk robotiņš. Riebīgs robotiņš.

Es ar īsti nesaprotu, kāpēc tieši pret Karolīnu viņa ir tik riebīga. Vai tāpēc, ka tik tiešām bija greizsirdīga uz viņu dēļ Stefana (bet kamon, tas bija vienu reizi un viņi pašlaik Eleinas priekšā vispār nav rādījušies kopā), vai arī tāpēc, ka zemapziņā Eleina nav viņai piedevusi par to, kā viņa Deimonu nolika sezonas sākumā (kā mēs redzējām iepriekšējās sērijās, Deimons ir vienīgais, kas spēj viņā izraisīt kaut ko cilvēcīgu). Šis derētu drīzāk, bet man šķiet, ka šis arī nav tas. I'm clueless %-)

0

8

cravey написал(а):

vai arī tāpēc, ka zemapziņā Eleina nav viņai piedevusi par to, kā viņa Deimonu nolika sezonas sākumā (kā mēs redzējām iepriekšējās sērijās, Deimons ir vienīgais, kas spēj viņā izraisīt kaut ko cilvēcīgu). Šis derētu drīzāk, bet man šķiet, ka šis arī nav tas. I'm clueless

Moška viņa ir greizsirdīga jo Karolainai jau it kā ar Deimonu bija romance 1 sezonā! :D

0

9

Nu ko, sērija īstenībā izrādījās labāka nekā gaidīju. Vēlreiz pārliecinājos, ka Stelena tagad pēc Delenas būtu kā anomālija. Klaroline bija labās ainas  :D

0

10

Un šī paralēle, vispār ideāli  :rolleyes:
1x19
http://24.media.tumblr.com/43eb2d0e19dc89b5d9b4f0de491b7ed0/tumblr_mlhj104KwJ1qdru4to3_250.gif http://24.media.tumblr.com/2c0641457d5c865125a721482784c9e2/tumblr_mlhj104KwJ1qdru4to4_250.gif

4x19
http://24.media.tumblr.com/faef3f02528807dde87c77e09810921d/tumblr_mlhj104KwJ1qdru4to2_250.gif http://25.media.tumblr.com/ab920781fb06518ea76a4279643ee6af/tumblr_mlhj104KwJ1qdru4to1_250.gif

0

11

cravey написал(а):

Nu ko, sērija īstenībā izrādījās labāka nekā gaidīju. Vēlreiz pārliecinājos, ka Stelena tagad pēc Delenas būtu kā anomālija. Klaroline bija labās ainas

Man sērija patika... it īpaši Elijah un Klarolain momenti... man patika arī Deimona un Stefana attiecības šajā sērijā un Mets ar Rebeku bija forši..
Elena mani tracināja ārā, kā vienmēr... bet tur neko nevar padarīt.. man patīk tikai Elena kā vampīrs ar sirdsapziņu.. kā cilvēks un vampīrs bez jūtām man viņa liekas debīkla..
Un man Karolainas kleita patika beigās labāk, kā tā ko Elena viņai nospēra.. lai gan tā sarkanā manuprāt labāk izskatījās Karolainai virsū..
Uhh... tas īsumā...

0

12

Siikaa написал(а):

Elena mani tracināja ārā, kā vienmēr... bet tur neko nevar padarīt.. man patīk tikai Elena kā vampīrs ar sirdsapziņu.. kā cilvēks un vampīrs bez jūtām man viņa liekas debīkla..

Jap, es ar gribu šito Eleinu prom beidzot. Jau pa daudz. Pilnīgi var just kā velk garumā  :disappointed:

Siikaa написал(а):

lai gan tā sarkanā manuprāt labāk izskatījās Karolainai virsū

abām izskatījās ok, bet man Eleinas frizūra nepatika.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 4.sezona » 4x19 - Pictures of You