TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » EČ daiļslidošanā 2014, Budapešta, Ungārija (13.01.-19.01.14.)


EČ daiļslidošanā 2014, Budapešta, Ungārija (13.01.-19.01.14.)

Сообщений 1 страница 20 из 107

1

Lēnām jāsāk aptaujāt pa nopietnam ļaudis - kurš vismaz pagaidām domā, ka drīzāk varētu braukt, nekā nebraukt?

Uzmetumam cenas:

Ja savlaicīgi iegādājas lidmašīnas biļetes (septembris, oktobris): airbaltic tiešais reiss turp-atpakaļ ~140EUR (iekļauta cena par 1 reģistrēto bagāžu 20kg)
Viesnīca: sākot no ~200EUR par 4vietīgu istabiņu uz 7 naktīm (~50eur no cilvēka)
Biļetes: pašlaik nav ne jausmas, bet noteikti lētāk kā Nicā bij :D Bet noteikti dārgāk kā Zagrebā šogad bij. Domāju var rēķināt ~70EUR par džeku īso un izvēli normālās vietās.

Tātad apm par visu kopā, bet līdzi ņemamās naudas, no cilvēka 260EUR (189Ls). Domāju, ka cena ir, salīdzinoši ar Nicu, kur man šķiet izdevām tuvu pie 600Ls no cilvēka par visu, ir pat ļoti pievilcīga. Un vēl ir laiks iekrāt. Uz septembri, oktobri naudai vajadzētu būt par ļoteni un biļetēm :) Par viesnīcu maksā uz vietas, tātad janvārī. Tāpat arī līdzi ņemšanai naudiņa uz janvāri vien vajadzīga.

Info par Budapeštas tūrisma iespējām: http://www.budapest.com/

Pati šajā pilsētā esmu bijusi 2 reizes. Ļoti skaista pilsēta, omulīga sajūta. Man ļoooti patika tur uzturēties ;)

http://www.leonardo-hotels.com/Octopus/Upload/ResortImages/Budapest_Stadtansicht_572x333.jpg

Jautājumi kādi? Sanduc, kā tev ar Vinci, ja domā braukt? Gribi ņemt līdzi, vai mājās atstāsi?

P.S. - Atceramies, ka šis ir EČ pirms Olimpiskajām spēlēm, līdz ar to mūsu pēdējā iespēja vaigā, sacensībās, skatīt mūsu mīļuļus - Braienu, Tomašu, utt.

0

2

cravey написал(а):

Lēnām jāsāk aptaujāt pa nopietnam ļaudis - kurš vismaz pagaidām domā, ka drīzāk varētu braukt, nekā nebraukt?

Es laikam vairāk sliecos braukt.. bet tad jau redzēs, kā dzīve sabīdīsies.. :)

0

3

Ok :) Alby? Palo?

0

4

Es gribu braukt un nosliecos vairāk uz braukšanu. Bet tomēr Vincim laikam mājās jāpaliek. Ja tas būtu vinkārši tūrisma brauciens, tad savādāk, tad var suni līdzi staipīt. Bet brauciens ziemā un brauciens un čempi - suni ta hallē nelaidīs. Ko ta viņš visu laiku viens pats viesnīcā sēdēs? Nē, būs jāpaliek mājās, tik nezinu, kur. Nāks laiks tuvāk, kaut vai kad ļotenes biļetes jāpērk, runāšu ar senčiem, moš paņems Vinci uz nedēļu.

Nu jā - es ar esmu bijusi Budapeštā - gan vienu reizi. Brauciens bija pavasara brīvlaikā 12.klasē - tāds atvadu brauciens, bišķi pārdomu pilns bet tāds jautrs ar, kurā sapratu, ka savā ziņā domāju loģiskāk un nobriedušāk, nekā mani klasesbiedri. LOL, tusējot ar gidi un abiem šoferiem, jo tā bija interesantāk. No turienes noteikti gribu iepirkt sarīvētās paprikas, tik laba garšvieliņa. Nez, kā ziemā, bet vispār kopumā pavasarī pilsēta skaista, bet ļoti liela.

0

5

Super, tad mēs trīs pagaidām :)

0

6

Nu, jūs jau zināt manu situāciju. :D
Gribēšana ir un zināmas ilūzijas par šo jautājumu, bet droši vien tikai tuvojoties rudenim vispār kaut ko sākšu saprast, cik tas ir reāli, un kādas ir manas iespējas utt.
Cenas gan stipri pievilcīgas izskatās! :) Un gribas jau ļoti, ļoti....

0

7

Es braukshu, tikai uz turieni jau es no Londonas lidoshu, jo nu LV jau tikai uz Ziemishiem un Jauno gadu búshu. Skola ar vél nebús sákusies, tá ká viss der. Vienigais tad, kad jums viss bús skaidrs man zinja par lidmashinas reisu laikiem jádod, lai kaut ká var mazliet saskanot, lai nesanák mums lidosta vienám uz otru gaidíshana.

0

8

o super, kompaška veidojas. Un Palo - sorrī, bet es neticu, ka tu brauksi. hihihi.

0

9

albalonga написал(а):

Un Palo - sorrī, bet es neticu, ka tu brauksi. hihihi.

Zinot situāciju, man šķiet, ka braukšana ar varētu nesanākt.. ;)

0

10

Nu atstājiet man vismaz kādu ilūziju, nevajag jau uzreiz tā iznīcināt vismazāko cerības stariņu! :D

0

11

:glasses:

0

12

Vai kāds vēl plāno braukt uz Budapeštu? Izčekoju tikko sacensību grafiku, Men SP ir no rīta 16.01, a izvēles 18.01. no rīta. Vopšem, jāizbrauc būtu 15. un 19. atpakaļ.
Es te skatu ļotenes, man no Londonas par pieņemamām cenām turp-atpakaļ, apm 63 paundi, paskatīšu kā no Rīgas tajās dienās. Vēl iečekošu viesnīcas. Par biļetēm uz čempi - nedomāju, ka būs dārgi. Es skatīšos, viss atkarīgs kā mums te dzīvošana būs, ja jāmaina, tad man nekas nesanāks, bet ja paliksim tepat, tad moš varētu tomēr aizbraukāt ;)

0

13

Skatu viesnīcas, tās ar pa lētām naudiņām var dabūt, sākot no 80eur tieši pie arēnas (atkrīt transports) un pretī slidotāju viesnīcai (Tallinn deja vu :D)

Skatu lidmašīnu no Rīgas...

0

14

es nez. it kā ir tā, ka es naudas ziņā droši vien varētu aizbraukt, bet viena noteikti nebraukšu - ja tu cravey lidosi - tad es ar būšu viegli pierunājama. Vienai man kauč kā pārāk garlaicīgi.

0

15

Lidmašīna no Rīgas uz Budapeštu - tiešā reisa nav, ir ar pārsēšanos Frankfurtē - Lufthansa, turp-atpakaļ 132Ls, ja laicīgi pērk (lielā doma iekļauta cenā).

Vopšem, no Rīgas viesnīca + ļotene kopā aptuveni 270eur. Biļešu cenas uz čempi vēl nav zināmas.

0

16

albalonga написал(а):

ja tu cravey lidosi - tad es ar būšu viegli pierunājama. Vienai man kauč kā pārāk garlaicīgi.

Vēl jāpagaid, ko Aija teiks :D Es par sevi zināšu septembra beigās/oktobra sākumā. Aizrakstīšu savai ungāru draudzenei, kad apm būs biļetes pieejamas un pa kādām cenām apm, moš jau zināms ir.

0

17

Ok, Titi saka, ka pašlaik organizācija esot pilnīgā sviestā un par biļetēm vēl nekas nav zināms, pat ne aptuveni, tā kā turpinām gaidīt.

0

18

albalonga написал(а):

es nez. it kā ir tā, ka es naudas ziņā droši vien varētu aizbraukt, bet viena noteikti nebraukšu - ja tu cravey lidosi - tad es ar būšu viegli pierunājama. Vienai man kauč kā pārāk garlaicīgi.

Ja biļetēm ir normālas cenas, tad es gribētu.. tikai jāskatās ar darbu, jo mums janvāra beigās ir gada lielākais pasākums...

Bet kad būs zināmas cenas biļetēm, tad prasīšu Ivi, vai varētu sarunāt tās četras dienas brīvas :)

0

19

Biļetes būs pārdošanā no oktobra: http://www.moksz.hu/images/mukorcsolya/eb2014/First%20info_EFSC_2014.pdf
Drīzumā tiks atvērta oficiālā čempja mājas lapa: http://www.efsc2014.com/

0

20

bā, es sapratu, ka tomēr gribu braukt...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » EČ daiļslidošanā 2014, Budapešta, Ungārija (13.01.-19.01.14.)